Z życia wzięte, niestety...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Taka dygresja po wizycie w ASO...

Uważacie, że oryginalne dekle po niemal 200pln za sztukę to zdzierstwo? A może jest nim filtr powietrza w kabinie po ok. 150pln (jeśli dobrze pamiętam)? No to teraz usiądźcie... Chyba mam rekordzistę (rekordzistkę)...

podzespół: "uszczelka ościeżnicy drzwi"
po polsku: ta czarna uszczelka biegnąca dookoła otworu drzwiowego
kwota: ponad 400pln!

Śmiać się czy płakać?
  
 
Lepiej nie plakac..bo jeszcze nie jedna cena Cie zaskoczy ;D
  
 
2 uszczelki drzwiowe do MR2 koszt 1500 zetów.
  
 
Eeee.. MR2 to unikat, w dodatku sportowy i z Japonii
...ale gratuluję, gratuluję

[ wiadomość edytowana przez: Aveuser dnia 2003-11-22 10:30:02 ]
  
 
hehe a ja proponuje kierunek bnoczny do E11(chce do swoejj zalozyc biale) hjedyne 250zł/szt, na gieldzie 80zł/2 szt
a na deser proponuej wam czujnik minimalnego pzoimou oleju(w misce olejowej) za jedyne 1200zł, cena na gieldzie(zamiennika brak) 150zł
  
 
Ja ostatnio widziałem w salonie ładne aluminiowe felgi ,kolor biały (w stylu rajdowym) R14. Jedna felga 1300zł.
  
 
Cytat:
2003-11-21 23:36:54, Aveuser pisze:
Taka dygresja po wizycie w ASO...

Uważacie, że oryginalne dekle po niemal 200pln za sztukę to zdzierstwo? A może jest nim filtr powietrza w kabinie po ok. 150pln (jeśli dobrze pamiętam)? No to teraz usiądźcie... Chyba mam rekordzistę (rekordzistkę)...

podzespół: "uszczelka ościeżnicy drzwi"
po polsku: ta czarna uszczelka biegnąca dookoła otworu drzwiowego
kwota: ponad 400pln!

Śmiać się czy płakać?



Ja widziałem dekle za 180 zł. We Włochach.
  
 
Czemu Wy się dziwicie ???? Przecież Toyota, a właściwie serwisy, muszą z czegoś żyć. Wiadomo, że autka psują się ządko, albo wcale, a oni muszą mechaników z czegoś utrzymać.

Na szczęście można znaleźć zamienniki, co za kilka miesięcy (wejście do Unii) będzie zupełnie łatwe.
  
 
Pokrowiec przedniego siedzenia (jednego!!!) do Cariny E (ten fabryczny naciągany na gąbkę): 1500zł
Zagłówek przedni do Cariny E (jeden!): 1100 zł
Chłodnica do Cariny E (oryginalna Toyoty): 1100 zł
Takie plastikowe kołeczki do wykładziny bagażnika: 4 zł - jedna szt.. Podobnych rozmiarów kołeczki (ale nie pasują oczywiście) w dowolnym sklepie moto: ok. 50gr/sztukę.
  
 
Cytat:
2003-11-21 23:36:54, Aveuser pisze:
Taka dygresja po wizycie w ASO...

A może jest nim filtr powietrza w kabinie po ok. 150pln (jeśli dobrze pamiętam)?


filtr przciwpyłkowy i to jego narmalna cena podróba kosztuje ok 100zł jesli wogole jest dostepna

halogeny do nowej ave 1900zł komplet
  
 
Witam!
Zaroweczka podswietlajaca przycisk swiatel awaryjnych-Carina E-30zl (Wlochy)
pzdr
darek
  
 
Cytat:
2003-11-22 10:55:16, CarinaGTI pisze:
hehe a ja proponuje kierunek bnoczny do E11(chce do swoejj zalozyc biale) hjedyne 250zł/szt, na gieldzie 80zł/2 szt
a na deser proponuej wam czujnik minimalnego pzoimou oleju(w misce olejowej) za jedyne 1200zł, cena na gieldzie(zamiennika brak) 150zł




Bo te na gełdzie sa kradzione.
CHciałem w ASO dokupić brakujący kołpak-facet zaśpiewał 100zł. Za tylny prawy chlapacz chciał natomiast 300zł. Nawet gdyby były wytwarzane w jakiejś manufakturze, to i tak cena jak dla mnie jest kilka razy zawyżona.
  
 
Witam,

Dawno mnie nie bylo... Co do tematu: Chcialem dojazdowke do EE110... 2500PLN. !? Na szrocie moge ja miec za 80-150PLN.
  
 
Orginalna felga TS'a 1800zl
  
 
sprzęgło do stratusa (chrysler) 1800 zł netto jako ciekawostka, więc bez kompleksów hehe.
Trzeba sie pogodzić z pewnymi cenami, można kupić też używane ale niestety nigdy pewności że nie kradzione nie ma
  
 
Felga do LandCruisera 120 - 2000zł
Kolo zamachowe do Lexusa SC - 32000zl :o
  
 
Cytat:
2003-11-28 07:52:16, darek1200 pisze:
Witam!
Zaroweczka podswietlajaca przycisk swiatel awaryjnych-Carina E-30zl (Wlochy)



A w sklepie elektronicznym identyczna ok. 1,-zł
Pozdro.
  
 
Daruś, a ja sobie chciałem te felgi założyć
  
 
szyba czołowa do corolli '97 z montażem ~ 1200pln
  
 
Cytat:
2003-11-21 23:36:54, Aveuser pisze:

podzespół: "uszczelka ościeżnicy drzwi"
po polsku: ta czarna uszczelka biegnąca dookoła otworu drzwiowego
kwota: ponad 400pln!

Śmiać się czy płakać?



Nie martw się - kiedyś chciałem założyć taką uszczelkę do Peugeota 106. Okazało się, że zamiennik do kupienia w normalnym sklepie kosztuje 280 zł, więc 400 zł za uszczelkę do Avensis i to jeszcze w ASO jakoś nie robi na mnie wrażenia, niestety......