A co ze zlotami we Wrocku i okolicach??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od początku "zaistnienie" ma FSO AK szukałem wątku o zlocie we Wrocku i okolicach (tak ok 30 km) i się nie doczekałem.
Postanowiłem się spytać czy na tym terenie jest planowany jakiś (mini) zlot??
przecież we wrocku są klubowicze!! oni się nie spotukają czy spotykają się nieoficjalnie??
W innych częściach Polski dzieje się coś a tu nic ja rozumie że
"tam gdzie świat już konczy się Wałbrzych się zaczyna"
ale Wrocław to jedno z największych miast w RP.
  
 
hehe z tego co mi wiadomo to we wrocku nie ma zadnego klubu zwiazanego z fso przynajmniej nie slyszalem . i nie wiem czemu ale zdaje mi sie ze we wrocku nie ma zawielu sympatykow polskiej motoryzacji .
  
 
Cytat:
2003-11-22 21:01:59, karlo pisze:
hehe z tego co mi wiadomo to we wrocku nie ma zadnego klubu zwiazanego z fso przynajmniej nie slyszalem . i nie wiem czemu ale zdaje mi sie ze we wrocku nie ma zawielu sympatykow polskiej motoryzacji .


Tiaaa zagłębie DOHC... no fakt.. cieniutko
  
 
to znajdz mi Ramzes_II jakis klub FSO na terenie dolnego slasku klubowe jest pelno ale polowa to kluby dla dresikow ktorzy plastikiem okladaja swoje samochody najczesciej golfy II albo BM-ki . A jak sie trafi na kanta albo na poloneza to juz zupelny chyba przypadek .
  
 
Cytat:
2003-11-22 21:21:03, karlo pisze:
to znajdz mi Ramzes_II jakis klub FSO na terenie dolnego slasku klubowe jest pelno ale polowa to kluby dla dresikow ktorzy plastikiem okladaja swoje samochody najczesciej golfy II albo BM-ki . A jak sie trafi na kanta albo na poloneza to juz zupelny chyba przypadek .


Szczególnie jak trafisz na niebieską strzałe Seru
Jest Ogólnopolski Klub FSO AK na którym sie teraz znajdujesz i z tego klubu są chłopaki z Wrocka:
Mrozek
Kiełczów
dolnośląskie


myk
Wrocław
dolnośląskie


Seru
Wrocław
dolnośląskie


Piter
Wrocław
dolnośląskie

I pewnie jeszcze wielu innych.
  
 
wiem ze tutaj sa ludzie z wroclawia ale ja mowie na temat klubu wroclawskiego a nie ogolnopolskiego .
Cytat:


to znajdz mi Ramzes_II jakis klub FSO na terenie dolnego slasku

hehe nie udal sie cytat ale juz wiem o co chodzi

[ wiadomość edytowana przez: karlo dnia 2003-11-22 21:38:43 ]
  
 
A po co Ci kolejny Klub ? Jeden nie wystarczy ? Kolejne rozdwojenie jaźni ?? Przeciez Ogólnopolski Klub ma tez spotkania Regionalne - wiec spotykają sie tam ludzie z danego Regionu (Miasta) Nie ma potrzeby zakładania kolejnego klubu. Chyba ze masz taką potrzebe pisania na swoim przyszłym Forum samemu z sobą - to prosze bardzo.
Cos mi sie przypomniało... Kolejny Klub.. Co niektórzy chyba juz wiedzą o czym myslę
  
 
Cytat:
Piter
Wrocław
dolnośląskie



Klubowiczem FSOAK nie jestem. Za inną osobę już nie będę się wypowiadał.
  
 
kuzwa wlasnie widac jak czytasz . czy ja mowie ze chce klub zalozyc?? albo cos w tym stylu ?? poprostu powiedzialem ze chyba nie ma ale juz wiem ze chyba sa . a poza tym wielce sie madrzysz ze sa spotkania regionalne ale ciekawe jakbys jezdzil na takie dystanse . i poza tym z jednej mojej wypowiedzi robisz sobie wielce smieszne rzeczy ktore nawet nie sa zwiazane z tym co napisalem . a to ze napisalem ze klubu nie ma tio nie znaczy ze chce zakladac bo latwo hjest mowic ze sa regionalne ale w okolicy wrocka nie ma . i to jest ku..wa odpowiedz na pytanie ktore bylo na poczatku .
  
 
a poza tym jak jestes taki madry to odpowiedz na pierwsze pytanie a nie sie ze mna tu klocisz
  
 
Nikt sie nie kłóci przecież z Tobą. Ja do najblizszego zlotu regionalnego mam jakby nie patrzył 150 km. Ale w moim rejonie (w promieniu kilkudziesieciu kilometrów jestem jedynym klubowiczem) Jakoś trzeba bedzie to zmienić.
Moze ulotki za szybę ? jest kilka mozliwosci. Ja w każdej wolnej chwili pakuje za szybe ulotkę FSO AK, a w aucie woże ich cały plik.

Piter - nie jestes klubowiczem, ale udzielasz sie na Forum od czasu do czasu wiec pozwoliłem sobie Ciebie i Seru wpisać, jako ze jestes z rejonu kolegi Karlo.
  
 
Zgadzam sie ze przydalby sie jakis maly zlocik na dolnym slasku, wiec moze warto o tym pomyslec i cos zrobic
  
 
We Wrocku odbywają się stale spotkania właścicieli nie tylko pojazdów FSO w środę około godz. 19:00 na parkingu poczty głównej przy Pl, Dominikańskim.