Spot w Bydgoszczy - NOWE POMYSŁY:-))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakładam wątek już teraz,aby ustalić z Wami wszelkie szczegóły jak i termin.Mianowicie rozmawiałem wczoraj z Domelem i "urodziło" się kilka pomysłów:
1.Termin - wiadomo,że wg.planu powinniśmy spotkać się 21.12 ale jest to okres przedświątecznej gorączki i części z nas mogłoby po prostu nie być .Zatem proponuję Wam 7.12(chyba ciut za wcześnie) lub 14.12.Są to oczywiście niedziele.
2.Zastanawialiśmy się nad miejscem spotkania i padła propozycja Myślęcinka.Bydgoszczanie na pewno wiedzą co i jak, niezorientowanym dodam, że jest to tzw."Leśny Park Kultury i Wypoczynku" .Mnóstwo lasów i ciekawych miejsc.Dziś podjadę tam poszukać jakiegoś porządnego parkingu, na którym możnaby sobie pośmigać po ewentualnym śniegu .
3.Czy nie wydaje się Wam,że nasze spoty są troszkę krótkie?Co powiecie na bardziej "rozbudowane" spotkanie?Domel wymyślił "zimowe ognisko" myślę,że pomysł jest przedni?Trzeba tylko ciepło się ubrać i można na spokojnie pogadać, upiec kiełbachy,pośpiewać kolędy itp.
Co sądzicie o takich pomysłach?
pozdrawiam,kao.
  
 
pomysł nie jest zły,
jeśli chodzi o termin to wolałbym 14.12 bo 7.12 mnie nie bedzie (bede biegał na orientację po lesie )

proponuje jeszcze kilka atrakcji, np: kulig, pieczenie prosiaka, polowanie na zające, budowanie igloo na czas, itp

Pomyslcie jaka super bylaby relacja z takiego spotu

[ wiadomość edytowana przez: Lafaar dnia 2003-11-25 15:57:27 ]
  
 
Jestem za
Zarówno 7 jak i 14 mi pasują na dzień dzisiejszy

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2003-11-25 15:26:36, Lafaar pisze:
proponuje jeszcze kilka atrakcji, np: kulig, pieczenie prosiaka, polowanie na zające, budowanie igloo na czas, itp

Pomyslcie jaka super bylaby relacja z takiego spotu




To spodziewaj sie przeniesienia spotu wawy do bdg
  
 
Oczywiscie jak tylko OLO wymieni silnk

Bydgoszcz to fajne miasto, a zwlaszcza glowna ulica... Marszlka Ferdynanda... hehehe
  
 
odezwał sie...
  
 
Dobre, dobre! Powiem więcej - takie sobie .
Dla mnie każda niedziela dobra. Myślęcinek też może być, byle by było gdzie poszaleć. Ja wiem tylko o dość długiej i równej asfaltowej prostej przez las, testowaliśmy tam (go-)karta mojego m.in. . Może być i ognisko, tylko że jest coś takiego że nie można się bawić otwartym ogniem mniej jak 50m od lasu, więc miejsce trzeba dobrać zarówno pod względem prób sprawnościowych jak i ewentualnego ogniska. No i oczywiście zdala od większych skupisk ludzkich. Ale licze że Kao coś ciekawego wylooka.
Może już będzie nowy Kant do tego czasu

ps.
Cytat:
Szukam silnika 1.8 lub 2.0.


Ja też
  
 
Kao wylooka jak tylko opadną mgły uniemozliwiające lookanie .Myślę,że ognisko możemy zrobić w innym miejscu niż parking leśny.Z pewnością coś się znajdzie.Dobrze,że pasują Wam terminy, osobiście wolałbym 14-stego...OLO,Kiler zapraszamy .
Lafaar - koncepcja budowania igloo jest świetna .
  
 
Ile jest od nas do Bydgoszczy?
Osobiście wolałbym przyjechać do was niż iść 14 do krewetki
  
 
Cytat:
2003-11-26 21:25:56, danield pisze:
Ile jest od nas do Bydgoszczy?
Osobiście wolałbym przyjechać do was niż iść 14 do krewetki


Z Gdyni okolo 180 km
  
 
Ja wolę 14 XII.
  
 
Danield możemy wtedy omówić najważniejsze pytanie w HP:

KIEDY PIJEMY?????
  
 
14 XII mamy spot w Wawie
  
 
Cytat:
2003-11-26 21:25:56, danield pisze:
Ile jest od nas do Bydgoszczy?
Osobiście wolałbym przyjechać do was niż iść 14 do krewetki


Do samego Myślęcinka z:
- Gdańska 163 km
- Gdyni 188 km
- Sopotu () 182 km
"SONY Route Planner: Europe"; odległości zaokrąglone do 1 km
Można ofcoz krótszą trasą ale nikt chyba nie bedzie wybierał gorszych dróg dla kilku km.
Zapraszamy wszystkich, nawet z gór. Z Wawy do Bydzi jest jakieś 3-4 godziny drogi, możecie też wpaść. Dwa spoty w jednym dniu to nie problem . Albo zróbcie w Wawie w sobote i potem do Bydzi całą grupą
  
 
Cytat:
2003-11-27 00:06:35, Quattro pisze:
Danield możemy wtedy omówić najważniejsze pytanie w HP:

KIEDY PIJEMY?????




Właśnie
A może nawet byśmy się napili
  
 
OK,wstępnie data jest ustalona - 14.12(niedziela).
Mam jeszcze taką koncepcję - skoro ma być ognisko klubowe to nalegam na przybycie na spot ze swoimi szanownymi małżonkami/dziewczynami .Może jakoś wytrzymają z nami te parę godzin ,a atmosfera będzie jeszcze sympatyczniejsza.Także tu apel do naszych Pań - naprawdę nie jest aż tak nudno jak może się Wam wydawać! .
Jeśli ktoś byłby chętny to możemy równiez zorganizować INTEGRACJĘ w sobotę, aby wypite piwko jeszcze bardziej zwarło nasze szeregi .Pozdrawiam,Kao.
  
 
Cytat:
2003-11-27 00:59:39, Race_D pisze:
Z Wawy do Bydzi jest jakieś 3-4 godziny drogi, możecie też wpaść. Dwa spoty w jednym dniu to nie problem . Albo zróbcie w Wawie w sobote i potem do Bydzi całą grupą



Tak długo?
  
 
Cytat:
2003-11-27 17:52:42, kaovietz pisze:
OK,wstępnie data jest ustalona - 14.12(niedziela).
Mam jeszcze taką koncepcję - skoro ma być ognisko klubowe to nalegam na przybycie na spot ze swoimi szanownymi małżonkami/dziewczynami .Może jakoś wytrzymają z nami te parę godzin



Postaram się przekonać Gosię
  
 
Cytat:
2003-11-27 22:23:13, t_kucyk pisze:
Cytat:
2003-11-27 00:59:39, Race_D pisze:
Z Wawy do Bydzi jest jakieś 3-4 godziny drogi, możecie też wpaść. Dwa spoty w jednym dniu to nie problem . Albo zróbcie w Wawie w sobote i potem do Bydzi całą grupą



Tak długo?



To jest wariant pesymistyczny, zwany też "mocno przepisowym" lub "zpostojowym"
  
 
Cytat:
2003-11-27 17:52:42, kaovietz pisze:
OK,wstępnie data jest ustalona - 14.12(niedziela).
Mam jeszcze taką koncepcję - skoro ma być ognisko klubowe to nalegam na przybycie na spot ze swoimi szanownymi małżonkami/dziewczynami .Może jakoś wytrzymają z nami te parę godzin ,a atmosfera będzie jeszcze sympatyczniejsza.Także tu apel do naszych Pań - naprawdę nie jest aż tak nudno jak może się Wam wydawać! .



Ja jestem obecnie sam

BTW: Nie wiem czy wpadnę mam w niedzielę, mam zjazd na uczelni... i pokłóciłem się ze starymi = szanse na dostanie wozu < od szans na wygraną w Totka. Idę zagrać.