Omcia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam znajomego który ma ostatnią wersję omegi A na 90% jestem pewny że ma full wypas. Oglądałem ją tylko przez chwilę i jest gucio 20ne chromowane progi welurki szyby elektryczne itd. rocznik 1994 albo grudzień 93r. za 13000 niedawno sprowadzona z niemiec
  
 
a co znaczy full wypas???
czy to że ma:
klima, szyber elekt. 4 el. szyby, grzane spryskiwacze, grzane lusterka, skóra, grzane+reg. wysok. fotele, tempomat, regul. wys. kierownicy, komputer, spryskiwacze+wycieraczki reflektorów, reflektory drogowe dalekosiężne, servotronic, podświetlane oba lusterka zasłon przeciwsłonecznych, itd, a jeśli tego nie ma to nie jest full wypas! bo oma A wychodziła z takim wyposażeniem
  
 
Mega zapomniales o alarmie fabrycznym. i klimtyzowanym schowku.
No i maly szczegól jesli niedawno to znaczy jets zarejstrowana nielegalnie (Euro2). Stad tak niska cena ........


[ wiadomość edytowana przez: piotrs dnia 2003-11-26 12:30:20 ]
  
 
Piotr, to Mega pisał a nie DrA wiem, wiem, te ikonki są złudne
  
 
Mała poprawka co do tego co pisałem! Brak klimy jedynie el.lusterka i 2 przednie szyby,oraz podgrzewane spryskiwacze i siedziska. Czemu tak tanio nie wiem samochód jest czysty bez kombinacji a co do odnośnie euro 2 to ta bryczka niby to już posiada fabrycznie(przy tym roczniku). Z tego co ją oglądałem to jest oryginalny lakier pod maską podłużnice oczywiście naruszone przez pomarańczowe robaczki(rdzę) ale za to tylne w nienaruszonym stanie. W siniku nie jest grzebane, jest suchy, bez wycieków i jak na 2.0 l fajnie mruczy nie pamiętam przebiegu.
  
 
Cytat:
2003-11-25 23:53:50, MEGA_3 pisze:
a co znaczy full wypas???
czy to że ma:
klima, szyber elekt. 4 el. szyby, grzane spryskiwacze, grzane lusterka, skóra, grzane+reg. wysok. fotele, tempomat, regul. wys. kierownicy, komputer, spryskiwacze+wycieraczki reflektorów, reflektory drogowe dalekosiężne, servotronic, podświetlane oba lusterka zasłon przeciwsłonecznych, itd, a jeśli tego nie ma to nie jest full wypas! bo oma A wychodziła z takim wyposażeniem



omegi wycohdzily jeszcze z elektronicznym sterowaniem amortyzatorow


pozdr.
  
 
to Omegi A miały klimatyzowane schowki i elektrycznie regulowane fotele ?
A regulacja połóżenia kierownicy też ????

Ciekawy jestem wyposażenia takiego hiper maksymalnie wypasionego egzemplarza.....
  
 
Boogie przecież Ty też masz klimatyzowany schowek.Niestety nie ma elektr. regul. foteli w omie A, ale w senatorze już wystąpowała.

a taki max hiper wypas to by nam wyszedł jak byśmy poprzekładali trochę z mojej do Twojej omci lub na odwrót

P.S. mam regul. wysokości kierownicy , nivo też, alarm fabryczny też, klimatyzowany schowek również, a grzanie tylnej kanapy odłączyłem , a co !
  
 
nie zapominajcie o telefonie stacjonarnym w podłokietniku... regulacji kierownicy (jak u Megi ), zegarach LCD, podgrzewanej tylnej kanapie, automatycznie regulowanej wysokości nadwozia (Caravan)... lista jest jeszcze dłuuuuuga, ale mój stopień znajomości niemieckiego nie jest jeszcze aż tak wysoki
  
 
Młody czytaj dokładnie posty
przecie je napisane o nivo, grzanej kanapie
a wsaźniki digital to raczej brak wyposażenia dodatkowego, bo wyglądają "TO" wg mnie bardzo źle , a i tak prędkościomierz "klasyczny" jest w wersji elektronicznej (przynajmniej w 3,0)
  
 
alarm fabryczny to mam, bo ostatnio mi narobił wstydu.
Ale nic nie wiem o schowku klimatyzowanym
Oświećcie mnie, to jest normalny schowek, ten jak w każdej Omedze, ino trochę zmarzniętego powietrza nań leci, czy to jakiś inny schowek jescze ??
Ja to nie mam regulacji kierownicy - nie widziałem tego w Omie
nie mam grzanych siedzeń
no i ten telefon fiu fiu, tego to nie wiedziałem.
Raz kiedyś może, ale na fotce i był to Senator
  
 
Własnie skojarzylem ten dziwaczny przelacznik w dole schowka.
Czemu on jest tak gleboko ..??
Za cholere nie moglem go przelaczyc w polozenie zero. jest na sniezynce.
No ale zdaje sie jakis chlodek tam dmucha, tylko ze dosc mizernie.
Przyjdzie wiosna to sie sprawdzi, jak to mrozi.
  
 
Z tego co sie orientuje Irmscher oferowal pakiet od Omegi z pelna regulacja elektryczna foteli.
  
 
ale Irmscher a nie Opel
  
 
Owszem tak był ele fotele....szkoda.