TROJMIASTO-nastepny wspolny zlot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc, 21 grudnia odbedzie sie nastepny wiekszy spot trojmiejski,na ktory czujcie sie zaproszeni, tym razem przewidujemy przejazd przez miasto w eskorcie policji, oraz chcemy o calej imprezie powiadomic UM, tak jak ostatnio beda media, chcemy tez aby przyjechalo wiecej osob niz ostatnio i sie o to staramy,Do was prosba abyscie tez postarali w miare mozliwosci przyjechac najliczniej.O dalszych szczegolach bedziecie na biezaco informowani.
Jesli macie pytania walcie do mnie lub Schakala (Skoda3City)
Pozdrawiam.Franc.Lada Klub Polska.

[ wiadomość edytowana przez: franc dnia 2003-11-27 20:26:12 ]
  
 
Ja sie na to pisze...ale warunkowo... Jesli bedzie mocno sypal snieg, to ja nie mam szans wyjechac z garazu...

Wtedy wlasnie przesiadam sie z auta na MZK i SKM...i tak juz od 3lat w okresie zimowym

Pzdr Bolo#928
  
 
Uuu i znowu się rozmijamy w czasie, osobiście data 21.XII to juz bardzo blisko świąt także cięzko będzie znaleźć chwilę czasu
  
 
Napewno znajde chwile czasu na to spotkanie
  
 
Cytat:
2003-11-27 20:41:50, GDA pisze:
(ucięto) data 21.XII to juz bardzo blisko świąt także cięzko będzie znaleźć chwilę czasu



Znajdę chwilkę z pewnością a nawet dwie bez siemrania
  
 
Jeżeli nie naprawie Fiata przyjadę Oplem
  
 
Cały czas walczysz z prądem?
  
 
Niezły pomysł
  
 
Cytat:
2003-11-28 14:46:17, Karla pisze:
Niezły pomysł




Przyjedziesz swoim autkiem?
Zawsze to dłuższy sznur pojazdów przy przejeździe przez miasto
  
 
A no pomyslimy nad tym-bardzo chętnie
  
 
Cytat:
2003-12-01 16:42:33, Karla pisze:
A no pomyslimy nad tym-bardzo chętnie



To tym razem Ty podjedziesz po mnie
  
 
Znalazłem to przebicie. Miałem zwarcie ma przewodzie między skrzynka bezpieczników i przekaźnikiem światel. Ale i tak myslę, ze konieczna bedzie wymiana skrzynki. Narazie autko jeździ.
  
 
Cytat:
2003-12-01 18:13:07, danield pisze:
Cytat:
2003-12-01 16:42:33, Karla pisze:
A no pomyslimy nad tym-bardzo chętnie



To tym razem Ty podjedziesz po mnie

No no-co dwa autka,to nie jedno(nie mówimy oczywiście o zuzyciu paliwa,bo z tej perspektywy,to bez sensu)
  
 
Cytat:
2003-12-01 18:13:07, danield pisze:
Cytat:
2003-12-01 16:42:33, Karla pisze:
A no pomyslimy nad tym-bardzo chętnie



To tym razem Ty podjedziesz po mnie

No no-co dwa autka,to nie jedno(nie mówimy oczywiście o zuzyciu paliwa,bo z tej perspektywy,to bez sensu)
  
 
Dobra przyjadę swoim co by nas było więcej
Ale w środy to Ty mnie odbierasz
  
 
Ale nam się tych spotów namnożyło
  
 
Nie mało to prawda,ale co nam szkodzi trochę sie pospotykać
  
 
no widze ze pamietacie o zlocie, dla ciekawosci dzisiaj w Glosie Wybrzeza ukazal sie kolejny artukol o poprzednim zlocie, duzo obszerniejszy niz ten w GW.
  
 
Faktycznie sporo mamy ostatnio zlocików
  
 
Cytat:
2003-12-03 21:22:26, Franc pisze:
no widze ze pamietacie o zlocie, dla ciekawosci dzisiaj w Glosie Wybrzeza ukazal sie kolejny artukol o poprzednim zlocie, duzo obszerniejszy niz ten w GW.



Na drugi raz wcześniej daj info tego typu,żeby kiosk był jeszcze otwarty