SPOT - Gdańsk, (14.XII)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zbliża się ostatnie klubowe spotkanie regionalne w tym roku, co prawda część z Nas jeszcze spotka się napewno jeszcze raz do końca roku ale jest okazja licznie pożegnać kolejny rok w gronie klubowym.

Spotkanie odbędzie się na Zaspie, i zagości na nim redaktor z Dziennika Bałtyckiego, który będzie chciał przygotować obszerny artykuł o historii FSO, działalności naszego klubu etc.

Liczę że ostatni spot będzie obfitował w frekwencje nie wiele mniejszą niż ten listopadowy
  
 
Szkoda ze trojmiejski spot koliduje terminowo z bydgoskim, ale z drugiej strony 21-wszego tez spotykamy sie w Gdansku
  
 
Trochę nam koliduje ale spotkamy sie przecież w środę 17-go
  
 
Road` i DanielD:
Jedziecie na spot do Bydgoszczy?

Adamus
  
 
Prawdopodobnie
  
 
No to spotów,a spotów w ostatnim czasie
  
 
Cytat:
2003-11-28 12:10:53, adamus pisze:
Road` i DanielD:
Jedziecie na spot do Bydgoszczy?

Adamus


Cytat:
Prawdopodobnie


- hm , trochę jestem zaskoczony, tym bardziej że zaprosiłem redaktora DB na nasz spot, ale cóż mam nadzieje że Adamus będziesz bo generalnie wywiad jest przygotowywany pod Ciebie
  
 
Kurcze chyba nie mam wyjscia
Mam nadzieje, ze frekwencja dopisze, choc widze, ze co tydzien sa spoty

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2003-11-28 15:01:14, GDA pisze:
(obcięto) ale cóż mam nadzieje że Adamus będziesz bo generalnie wywiad jest przygotowywany pod Ciebie






Rozumiem że reszty może nie być,byleby coupe`ta była bo co powie pan redaktor...

Tym bardziej utwierdzam się w swoim postanowieniu
  
 
Zrobisz jak będziesz chciał Daniel przecież nic ci nie nakazuje

wyżej pisałem o Adamusie z jednego względu - artykuł ma być poświęcony historii FSO i jedynie Adamus może w sposób wyczerpujący odpowiedzieć na pytania
  
 
Niezależna wola,to jest to

Zawsze rodzi się we mnie bunt,gdy mam robić coś na pokaz ,dobrze że Adamus wystarczy do wywiadu-nie da sie ukryć że najbardziej kompetentny człowiek w sprawach FSO

BTW:dziecko jest dziecko,wypic zawsze można
  
 
Cytat:
2003-11-29 10:38:27, danield pisze:
Zawsze rodzi się we mnie bunt,gdy mam robić coś na pokaz


Ale tu nie ma nic na pokaz, przypadkowo zgadałem sie z pewnym człowiekiem który pisuje artykuły do DB, pokazałem mu naszą stronę a w szczególności Historię FSO bardzo go zaciekawiła ta sprawa bo nie zdawał sobie sprawy że istniały takie auta, zaproponował że napisze artykuł o tej historii bo podejrzewa że nie tylko on nie wie o takiej historii polskiej motoryzacji - ja oczywiscie jak najbardziej przytaknąłem i stwierdziłem że najlepszą do tego okazją będzie nasz spot 14.12, aby sie spotkał z Nami.
  
 
Koncepcja jest bardzo słuszna niech pisze artykuł pan redaktor,sam widzisz że moja przynajmniej obecność jest zbędna-nie wniosę nic ciekawego do artykułu o historii FSO,bo moja historia FSO sięga cztery lata wstecz kiedy to zakupiłem mój furgon pocztowy.Swoja niewiedzą mógłbym skompromitować klub w tak opiniotwórczym dzienniku jakim jest niezaprzeczalnie DB i to byłaby kompromitacja

  
 
Cytat:
2003-11-29 11:22:29, danield pisze:
...w tak opiniotwórczym dzienniku jakim jest niezaprzeczalnie DB



  
 
Cytat:
2003-11-29 11:22:29, danield pisze:
Swoja niewiedzą mógłbym skompromitować klub w tak opiniotwórczym dzienniku jakim jest niezaprzeczalnie DB i to byłaby kompromitacja


no to rzeczywiscie chyba lepiej jedź do Bydgoszczy - sorry ale ta rozmowa schodzi poniżej pewnego poziomu w którym nie mam zamiar dalej uczestniczyć

w każdym bądź razie mam nadzieje że pozostali koledzy tłumnie stawią sie na pasie
  
 
Przykro mi się zrobiło


Dałeś się sprowokować i chyba powiedzialeś o słowo za dużo
  
 
Ja sie stawie...o ile nie zasypie mi garazu

Pzdr Bolo#928
  
 
Na chwile obecna bede napewno reprezentowal fso a.k. na Zaspie
  
 
Cytat:
2003-11-29 11:39:18, danield pisze:
Przykro mi się zrobiło


Dałeś się sprowokować i chyba powiedzialeś o słowo za dużo

  
 
Cytat:
Na chwile obecna bede napewno reprezentowal fso a.k. na Zaspie



No to ja tak mysle...ze maly sprincik sie urzadzi

Pzdr Bolo#928