[Pony] Jakie głośniki w drzwi do ponego?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcę założyc w moim ponym jakieś lepsze głośniczki do przodu. Bo 10cm sa troche za słabe. Konkretnie to myślę o 13 ale z odzielnymi gwizdkami. Najlepiej byloby wsadzić je w dzrzwi ale czy bez problemu wejdą? (Dobrze by było aby dało się otwierac szybę.) I co możecie polecić aby grało dobrze i kosztowało do 400 pln?

[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2008-03-19 16:59:01 ]
  
 
Tez sie kiedys nad czyms takim zastanawialem.Miedzy glosnik a drzwi musisz wrzucic tzw tunel(cos w postaci pierscienia dystansowego)o grubosci zaleznejod wielkosci magnesu glosnika,chyba ze to maly glosniczek Ja planowalem16,5 cm wiec byl konieczny.Wtedu nie bedziesz mial problemow z szyba itp.O ile dobrze pamietam na stronie Witka w modelu pony masz porady czy cos takiego i ktos tam juz probowal cos takiego zrobic.Milej roboty zycze
  
 
Trzynastki basem nie potrzepia niestety Jak juz to tak jak mowi intruz(tak przy okazji to skad ten nick?) jakies szesnasteczki wrzucic i tyle. Mnie osobiscie nie chcialo sie wycinac w drzwiach otworow i postawilem na skrzynie 30cm O tyle bylem sczesciarzem ze wzmacniacz juz miale i calkowity koszt wyniosl mnie jakies 380 zeta a trzepie(trzepalo bo dzis po wypadku rozjebalo mi glosnik w skrzyni) tak ze wysiedziec w samochodzie nie mozna. Tak dla ciekawostki powiem ze mialem posuty podnosnik do szyby z tylu i czasem opadala jak za glosno muzyki sluchalem

Pozdrawiam!
  
 
Ciapong nick jest od mojego imienia. A wracając do głośników to wiem, że 16 byłyby lepsze , i że będą pasowały. Oglądałem porady na stronce Witka. No ale ja mam szyby na korbke i jak tak patrzę to tego sie nie da pogodzić. Czy na to też macie jakieś wyjście?
  
 
ja jak zmieniałem u siebie głośniki to mnie odrazu doradzali zaozenie takiej skrzyneczki w która by głośnik wszedł ale jak zaczeli to mierzyć wyszło strasznie cisano by się zrobiło w miejscu na nogi więc zrezygnowałem i tylko wymieniłem seryjne na cos lepszego
  
 
Ciapong ile wytrzymuje Ci akumulator jak grasz na p[ostoju??