Spot radomski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj Rozmawiajac z "polonezcaro" Zapytalem czby niezrobic spotu i tak ustalilo sie spot na niedziele 7 grudnia o godzinie 15 na "Zrembie"
Bedzie to zarazem pierwszy i ostatni w tym roku.
Niezla akcja ale wazne ze bedzie.
Wszyscy chetni przyjechac sa mile widziani(poza dresiarzami)


[ wiadomość edytowana przez: SirVader dnia 2003-11-28 14:34:22 ]
  
 
dokladnie, a o 10 tego samego dnia jest KJS w automobilklubie, a w sobote( dzień wcześniej) 6,12 jest rajd barbórki w warszawie - weekend o jakim można poamrzyć...
A kto idzie w sobote na karową?? ( na bemowo też ide...ale biletu nei kupuje ) z g ornego pomomu parkingu wszytsko pięknie widać - po coś te markety są
  
 
Czy chodzi o ten "Zremb" na Mokrej?
  
 
Cytat:
2003-11-28 16:23:09, MacGavor pisze:
Czy chodzi o ten "Zremb" na Mokrej?


tak, dokładnie ten obok Minimala, koło końcowego literowych, koło koreji.... i juz chyba starczy namiarów.... bo tam sie nei da nei trafić
  
 
Nio to i ja pewnie wpadne Chyba bede w okolicy...nic na 100% ale tak na 80% ale ktus by mnie musiał odebrac spod polibudy(wydział ekonomiczny)
  
 
Cytat:
2003-11-28 19:05:07, danielek77 pisze:
Nio to i ja pewnie wpadne Chyba bede w okolicy...nic na 100% ale tak na 80% ale ktus by mnie musiał odebrac spod polibudy(wydział ekonomiczny)


nie ma sprawy tylko o której?? i jaki samochód,
  
 
polonez-mam twój nr sciągnełem z profilu jak bede na miejscu wysle sms-ka a autko masz w moim profilu.NARKA
  
 
No w sumie ciekawa propozycja Jak tylko wyrobie sie finansowo (dysk mi padł ) to zapewne sie zjawie. Jak cos to jeszcze sie z Vaderem skontaktuje telefonicznie
  
 
Bardzo chetnie bysmy sie zjawili na spocie tylko ta godzina troszke zbyt pozna jak na ta pore roku np. godzina 12 bylaby super. Szybko zrobi sie ciemno i powrot po nocy do domu (w weekend słyszalem ze ma byc atak zimy).
  
 
Dla mnie to moze byc i o 14 bo JA mieszkam od miejsca spotu pol kilosa ,ale jest kjs i on moze skonczy sie o 13 lub 14 a czesc osob chcacych przyjechac na spot bedzie na tym kjs;e wiec dlatego jest rezerwa czasowa na 15.
Chyba ze kto moze niech bedzie o 14 a reszta osob dojedzie .
Ja na 99% moge byc o 14 i poczekac na wszystkich.
P,s.
rx przyjezdzaj i niegadaj o kompie
  
 
Ja chyba się zjawię, ale bez samochodu. Przebywam obecnie w Radomiu, gdyż studiuję na Polibudzie, a furka została w domu, gdyż czasem ojcu jest potrzebna.
  
 
Cytat:
2003-12-03 09:27:30, Punko pisze:
Bardzo chetnie bysmy sie zjawili na spocie tylko ta godzina troszke zbyt pozna jak na ta pore roku np. godzina 12 bylaby super. Szybko zrobi sie ciemno i powrot po nocy do domu (w weekend słyszalem ze ma byc atak zimy).


no niestety zlot w centurm rozpedzonych samochodw zawijajcych si€ wokol pacholow.... lepiej o wczesniej ustalonej godzinie
  
 
Niech przybywa jak najwiecej osob. Ja bede jak tylko skonczy sie kjs.
On konczy sie okolo 14 ale razem z ogloszeniem wynikow a Ja na nie nie Bede czekal tylko na miejsce spotu odrazu Jade , bo spot jest wazniejszy i w sobote Zamieszcze info o ktoorej na 100% bedzie spot ale raczej o 14 juz plac bedzie wolny , bo kjs ostatni odcinek ma w automobilklubie a zremb to i o 13 powinien byc juz czysty (Wiem , bo sam Startowalem).
  
 
a czy moze wpasc stary klubowicz??? tylko nie trafie chyba tam
  
 
Niestety nie dam rady tym razem was odwiedzic ale nastepnym razem postaram sie poprawic
  
 
A ja raczej bede...Wiec przedstawiciel lubelskiego bedzie W Radomiu bede okolo 14-tej i od razu wle na polibude(wydział ekonomiczny)Tak wiec gdyby ktus tam na mnie czekał byloby fajno Sms-ka walne jak bede wjezdzał do Radomia.POZDRUFFKA I DO ZOBACZYSKA!!!
  
 
Cytat:
2003-12-05 22:45:10, Voy pisze:
a czy moze wpasc stary klubowicz??? tylko nie trafie chyba tam


jak będziesz jechal do Radomia, to zadzwoń do mnie ( nr tel wysłałem Ci na priva) , jak jade po danielka77 na polibude to po drodze zawine i po Ciebie....
Najłatwiej umówić się na parkingu, jak wjedziesz do Radomia to na pierwszym rondzie skręć w prawo ( jest tylko jedno rondo ) i zaraz po prawo jest salon Fiata, i autokomis.... a tam jest parking... podlużny wzdłuż ulicy ( tylko wjeżdza się zaraz za zjazdem z ronda, więc nei przejedż wjazdu) ... jak przyjedziesz do wjedz na tenm parking, puść głuchego a ja w ciągu 5minut podjade po Ciebie
  
 
Voy , tylko nei wiem którędy będziesz jechał. Jeślli drogą Radom-Ostrowiec Św ( tak jak ja jechałem do was, do Kena) to tak jak wyżej opisałem ,

jesli natomiast drogą Radom-Lublin to na rondzie przy wjeżdzie do miasta skręcach w lewo i po ok 2km będziesz miał po swojej lewej stronei salon Fiata ( opisane wyżej )
privy w motonews nie działają ( najwyższy czas coś z tym zrobić to i forum często jest tak totalnie zamulone że wyłączam strone ) to podaje mój numer : 0503797033.
  
 
Ja Bede ostatecznie tylko na "zrembie" , ktory bedzie 2 razy.
Pierwszy raz okolo 11:00 a drudi okolo 12:30 / 13.
Moja propozycja jest taka zeby wlasnie juz od okolo 12:30 zjezdzali sie ci ktorym ta godzina pasuje , bo Ja juz tam bede ,a ten "os" bedzie trwal z 30 minut i potem na ostatni odcinek wszyscy uczestnicy jada do automobilklubu ,a "zremb" zostanie oczyszczony i juz wtedy mozna zaczac spot; poczym reszta osob dojedzie do godziny 15.
Bedzie to najlepsze rozwiazanie bo "upiecze sie" 2 atrakcje na 1 ogniu ( wspolnie pooglada sie odcinek kjs'u ,a odrazu po jego zakonczeniu zacznie sie spot).

FSO to jest to!
jak ktos ma aparat cyfrowy niech wezmie.
  
 
faken shiet nie dam rady dojechac Schlalem sie wczoraj i do teraz jeszcze mnie trzyma. A nie kcem ryzykowac utraty prawka i co gorsza jakiegos akcidentu. Nastepnym razem Panowie zamelduje sie na 1000 %