Gruszka!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gruszka, może daj znac jak Ci sie podobał zespół...to mi namiary na niego dasz ...bo poszukujemy na nasze wesele...
  
 
yyyyyyy kolejne weseleeeeeee ????????
  
 
Znów będzie okacja do na mieście
  
 
ja tam dj mam juz zamowionego
  
 
a co to za wesele przy didżeju?
  
 
no nad dj siezastanawiałem....ale chyba zespół to bedzie leprze wyjście...a kurna trzeba szybko bo sie z wyprzedzeniem rocznym zamawiać... bo zajęci są...

nio ale sie obaczy
  
 
zajbeiscie sie bawi przy dj ) zreszta bede mial profesjonaliste )
przynajmniej moge sobie ustawic kawalki jakie bede chcial zbey puszczal )

poza tym 100 razy lepsze jest od falszujacych kolesi "pseudoorkiestry"
  
 
dj abarth
  
 
moj kuzyn jest dj i graml miedzy innymi z DJ konradem z Krakowa .. ale powiem wam ze nie wszyscy lubia sie na weselu bawic przy DJ
  
 
niedługo to będzie tak, że na wesele bedziemy chodzić w dresach, żarcia nie bedzie bo nie potrzeba, rodziców sie nie bedzie zapraszać, a ślub to tez tylko cywilny "bo przecież i tak sie chcemy potem rozwieźć"... tradycja idzie w przysłowiowy "chuj" i nie ma juz zadnych swiętości. Jak ja będę się zenił, to ma być kapela i wszystko po staremu.
  
 
dizel a o dresach chyba przesadziles nikt zaden czlowiek neiejst tak porypany zeby na slub isc w dresach.... tylko elegancko a DJ niekoniecznie musi grac techno tylko to co sobie pan i pani mloda zazycza
  
 
dizEL jest piękny i ma wspaniałe mięśnie. Poszedłby w dresie, ale to by jego piękno zakrywało.
  
 
Cytat:
2003-12-04 07:57:13, diZeL pisze:
niedługo to będzie tak, że na wesele bedziemy chodzić w dresach, żarcia nie bedzie bo nie potrzeba, rodziców sie nie bedzie zapraszać (...)



To się mieszkańcy Lipiec ucieszą...
  
 
dizel i te twoje fantazje .
  
 
Cytat:
To się mieszkańcy Lipiec ucieszą...


że niby co to miało znaczyć?
  
 
co wy tacy nerowi ja wiem ze sie swieta zblizaja . ale bez przesady !!!!!!!!!!11
  
 
ja moge grac na weselach
Eifel, a masz juz kamerzyste i fotografa?
  
 
jesli chodzi o fotki to ja sie tym zajmuje - trzaskam zdjecia na weselach, chrzcinach i innych tego typu imprezkach - jakby trzeba bylo to chetnie pomoge
  
 
Cytat:
2003-12-06 22:32:59, Grzechu pisze:
jesli chodzi o fotki to ja sie tym zajmuje - trzaskam zdjecia na weselach, chrzcinach i innych tego typu imprezkach - jakby trzeba bylo to chetnie pomoge




To czemu nie miałeś aparatusa na ślubie Gruszki?
  
 
pewnie niebral dlatego zeby niezgubic hehe a bo byl tak wesoly ze to bylo by mozliwe i by pozniej plakal