SPOT - Lublin - 14 grudnia 2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
A wiec zbliza sie druga niedziela miesiaca i kolejny lubelski spocik. Propozycja jest taka, azeby spotkac sie tam gdzie zawsze i gdzies sie wybrac... w gre wchodzi drobna proba sprawnosciowa na parkingu pod Odlewnia URSUS, przejazd przez miasto pod Zamek i tam postac, pogadac, zrobic foteczki...
... czekamy na jakies inne propozycje... i co jeszcze do ewentualnej proby, to trzeba skombinowac jakies paholeczki, pudeleczka, co by to oznaczyc trase przejazdu... wiec kmincie cos...
...z racji ze mamy jesien i wczesnie robi sie ciemno spotykamy sie o 13 przy Orlenie, pozniej zrobimy co tam mamy zrobic i moze wybrac sie pozniej "wieczorkiem" np. do McDonalda, czy gdzies w inne cieple miejsce...
...oczywiscie czekamy na inne propozycje... to sa nasze wspolne spoty i niech kazdy cos zaproponuje moze wpadnie na cos lepszego... wstepna propozycja jest taka... jakie sa wasze???...


[ wiadomość edytowana przez: Qvasiu dnia 2003-12-04 17:14:37 ]
  
 
Moje propozycje sa raczej znane ale pogoda trochi ni bardzo...Tak wiec ja wezme dwa alaganckie pachoły A ktus tam jeszcze cus miał Co do wypadu to moze jakby była fajna pogoda bysmy nawiedzili Nowy Dwór(pomyslcie -taki mały rekonesans!)No i pachoły byłoby gdzie postawic!!! A moze by sie radomiaków tez nakreciło na lotnisko(sprobuje jak tylko dotre na ich spocik) RX bede leciał do Radomia z twoich okolic(Nałeczów)Mozemy wiec pojechac jakby co razem(tel znasz)
  
 
Ja powinienem byc ale bez bryki, podobno jest tez 14 kjs w lublinie a to tez Bym Chcial Zobaczyc.
i na pewno badz we wsi radom na spocie "daniel'ku 77"
  
 
Ja tez tam bede(jak bym mogl przeposcic ) ,a co do dalszych dzialan to ustali sie juz na miejscu.Ten pomysl z placem pod odlewnia URSUS jest bardzo dobry,jak napisal Qvasiu urzadzimy sobie jakas sprawnosciowke i bedzie git,a jak bedzie sniezek to juz wogole pelnia szczescia .Jeszcze jedna sprawa,jezeli na spot chcialby przybyc ktos z poza lublina,a nie zna miasta to prosze o kontakt na GG:5328323,lub kom:507254229,to wtedy sia jakos umowimy,odbierzemy ta osobe i poprowadzimy do miejsca przeznaczenia
  
 
Cytat:
2003-12-05 19:17:39, LordVader pisze:
...podobno jest tez 14 kjs w lublinie a to tez Bym Chcial Zobaczyc...



Ten KJS jest jutro ztego co slyszalem w radiu!!! Ja sie wybieram jakby co tylko musze sie skontaktowac z kolega RXem. rozpoczyna sie to o 10 (zbiorka przy rozlewni PKN na Zemborzyckiej) apozniej na torze kartingowym... jak ktos sie wybiera to niech da mi dzisiaj jeszcze znac na kome to sie ustawimy dokladnie, bo mozna skoczyc i polukac co tam sie kręci ... a pozniej np. skoczyc w kilka osob ogkukac ten parking pod URSUEM... wiec czekam na odzew...


[ wiadomość edytowana przez: Qvasiu dnia 2003-12-06 17:01:56 ]
  
 
Mnie niestety tym razem najprawdopodobniej nie bedzie, zato moze pojawie sie na spocie w Warszawce
  
 
Nio i moje przybycie staje pod znakiem zapytania wszystko sie okarze w ostatniej chwili wiec jak sie uda to bede...
  
 
może w końcu uda mi się dotrzeć - ostatnim razem po..liły mi się daty (wstyd się przyznać... )

może nawet uda mi się umyć wózek!

  
 
Cytat:
2003-12-10 11:13:38, ob-Piszczyk pisze:
może w końcu uda mi się dotrzeć - ostatnim razem po..liły mi się daty (wstyd się przyznać... )

może nawet uda mi się umyć wózek!




Zapraszamy.
btw:fajnego masz tego fiacika,kilka razy mijalem cie na miescie,co ja mowie,ty mnie mijales
  
 
Witam wszystkich. Ja również jak się u mnie nic nie zmieni to zamierzam się stawić na spociku po raz pierwszy... Jak rozumiem niedziela 13;00 Zygmuntowskie koło ORLENA...

[ wiadomość edytowana przez: Dunix dnia 2003-12-11 15:53:08 ]
  
 
Cytat:
2003-12-11 15:49:44, Dunix pisze:
Witam wszystkich. Ja również jak się u mnie nic nie zmieni to zamierzam się stawić na spociku po raz pierwszy... Jak rozumiem niedziela 13;00 Zygmuntowskie koło ORLENA...

[ wiadomość edytowana przez: Dunix dnia 2003-12-11 15:53:08 ]


Tak jest.
btw:jako ze oddzial lubelski nie dorobil sie jeszcze zbyt wielu pacholkow,mam prosbe,pozabierajcie ze soba w miare mozliwosci jakies pudelka itp rzeczy,w kazdym razie cos,co nie uszkodzi autka przy ewentualnym uderzeniu,a pomoze przy wyznaczeniu trasy przejazdu sprawnosciowego
  
 
No i spocik sie zakonczyl, frekwencja dosc wysoka bo 10 autek, buduje sie w Lublinie stała ekipa przyjezdzajaca na spoty co wazne potrafiaca sie dobrze bawic w kazdych warunkach pogodowych . Bylo troszki zimno i lekko padalo, ale pojezdzilismy sobie na parkingu przy odlewni Ursus . Ogolnie zabawa bardzo dobra i mila atmosfera, jestem zadowolny. Wieksza i bardziej szczegolowa relacje pisemna przygotuje Orem , beda tez foteczki.
  
 
Do której lobuzy balowaliscie O 15-tej byłem juz w Lublinie ale pewnie było juz po... Nio cuz do nastepnego raza
  
 
Cytat:
2003-12-15 17:33:26, danielek77 pisze:
Do której lobuzy balowaliscie O 15-tej byłem juz w Lublinie ale pewnie było juz po... Nio cuz do nastepnego raza


Zaluj ze cie nie bylo,spocik skonczyl sie okolo 16,mogles smialo jeszcze wpadac,albo lepieh przyjechac
  
 
No bylo elegancko... wspaniala atmosfera... pozdrowienia dla wszystkich obecnych i tych, ktorzy nie dotarli... mam nadzieje, ze nastepnym razem pogoda nam bardziej dopisze i bedzie na czym sie poslizgac ... czekam teraz na wyjazd do Radomia jesli wszystko bedzie zorganizowane i zycie pozwoli, to sie na to pisze... jeszcze raz pozdrowionka dla wszystkich... tak trzymac dalej... ...
  
 
Czytałem w galerii że nie możecie doczekać się zdjęć
Dziś juz w godzinach wieczornych powinny być Przepraszam za lekkie opóźnienie