NFS Underground

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeszcze zadnej gry tak szybko nie przeszedlem - tydzien czasu a ja juz prawie cala przeszedlem - zostaly mi 4 wyscigi.........hmm pyszotka

a oto moja fura - taka sie teraz woze :





musze jeszcze wykminic jakis ladniejszy komplecik naklejek - i bedzie wypasna
  
 
widzialem demko w empiku.. fajnia gierka chyba ale ja mam stary sprzet i to akurat w minimalnych wymaganiach sie mieszcze :
  
 
Ja dzisiaj kupiłem Poldek Driver

To mój pierwszy legalny program...
  
 
no i mozna walic ze zdezakow tak jak w 2F2F SkyLine
moze uda mi sie screena zrobic to wrzuce
  
 
ja mam podobnego :p zgapiasz odemnie hehe... jak bede mial gdzie wzucic fotosy to zapodam na forum
  
 
nie wiem czy dobrze wsyzlo chyba o to bauerowi chodzilo .. fajnie "psika" szkoda toche nosa aale klimat zarabisty , z tym



[ wiadomość edytowana przez: hubiii dnia 2003-12-06 11:41:56 ]
  
 
hehe dobre ujecie ja zawsze ruszam z lekkim nosem bo ten ogien jest poprostu piekny
  
 
stein nie zgapiam tylko mowie ze mozna walic powietrzem z przedniego zderzaka jak w 2f2f skyline na poczatku filmu
  
 
heheeh ale bauerQ to nie do ciebie byo tylko grzesiek ma takie same oklejenie jak ja
  
 
Stein ciekawe jak mialem od ciebie zgapic jak cie nie widzialem od niedzieli lesczyku - a oklejenie to Ty zgapiles ode mnie bo jak Skyline'a mialem wczesniej od Ciebie heheheh a co za tym idzie i mozliwosci oklejania hehehe
  
 
nie mow domnie LESZCZYKU itp .. hehe to oklejenie bylo wczeniej niz Skyline :p i je mialem na moim Subaru
  
 
SteiN, jesteś Leszczykiem? No tak mi kogoś z wyglądu przypominałeś...
  
 
oki LESZCZYKU - nie bede sie zwracal do Ciebie LESZCZYKU - a imprezki nie widzialem , ino miska evo VII
  
 
Co prawdę jeszcze go nie mam ale musi być super

  
 
hm fajne ma oklejenie ten fokusik ... ))))))
  
 
fokusik juz w kameleonie - a ja do tej pory nie mam odblokowanych kolorow nie wiem czemu - mam tylko podstawowe
  
 
bo trzeba je kupic
wjedz na zablokowane (kursorami) to zobaczysz po ile sa
  
 
nio wiem widzialem ze tak sa ale lipnie troche bo nie mozna zobaczyc jak sie auto prezentuje - najezdzam i nic sie nie zmienia i nie bardzo ten kolorek widac - a ceny tez ladne - 600