POZNAŃ kolejne spotkanie - Świąteczne!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kolejne spotkanie jest zaplanowane stępnie na 28 grudnia.
Mam propozycje aby przełożyć je na 21 godzina do ustalenia Pierwszy termin wypada między Świętami a Nowym Rokiem a wiadomo iele osób wyjeżdża.
Chodzi mi o spotkanie w większym gronie takie świąteczne

Oczywiście fajnie by było gdyby byli przyjezdni
Ja moge zapewnic że bedę bez względu na termin niestety autem zastępczym jeszcze.

I druga sprawa wczoraj wypatrzyłem Fiat klasyka miód malinka poprostu piękny. Zostawiłem karteczkę z numerem telefonu i właściciel oddzwonił. Niejaki pan Krzysztof jest właścicielem Fiat z 1974r Okazał duże zainteresowanie klubem i jakimś spotkaniem.


[ wiadomość edytowana przez: kroolik dnia 2003-12-07 23:16:03 ]
  
 
Mi psuje, ustalcie tylko gdzie i kiedy.
  
 
cześć!!
Jestem jak najbardziej za!!




  
 
21 to jest dobry pomysł bo niech nikt się nie wykręca że ma zajęcia bo przed swietami raczej ich nie będzie, i niech sie nie wykręca że jedzie do rodziny bo moze wyjechać w poniedziałek, bo wigilia i tak w środe więc niech nie mówi że nie zdąży


[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2003-12-08 21:33:35 ]
  
 
Czyli niemal ustalone
Jak jutro będe miał dłuższą chwilke to powysyłam wiadomości na priva aby każdy z Poznania i okolic się sprecyzował. Bo narazie zainteresowanie małe
Co do godziny to może 13 wówczas byłby większe szanse na przyjezdnych.
  
 
Cytat:
2003-12-08 21:32:47, Mebig pisze:
21 to jest dobry pomysł bo niech nikt się nie wykręca że ma zajęcia bo przed swietami raczej ich nie będzie, i niech sie nie wykręca że jedzie do rodziny bo moze wyjechać w poniedziałek, bo wigilia i tak w środe więc niech nie mówi że nie zdąży


[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2003-12-08 21:33:35 ]



Niestety i tu cię zmatrwię... Ja mam zajęcia własnie przed świętami 19 - 21.12 !!! I nie bede na spotkaniu....Wolałbym 14.12 ale zadecyduje większość....
  
 
Dobra to robimy tak ja rozsyłam privy do wszystkich którzy się jeszcze nie wypowiedzieli w tym temacie.
Pytanie jest proste 14 czy 21 grudnia proponowana godzina to 13:00
Ja moge naet 14 pod warunkiem że ustalimy to najdalej do piątku.
  
 
Mi tam 14 też odpowiada, ja jestem elastyczny, wiec na mnie możecie liczyć i 14 i 21, ale zależy od wiekszości czy 14 czy 21. Panowie sprężać się, i przy okazji obgadamy to co było w wątku o poprzednim zlocie, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.
  
 
mi zasadniczo też jest obojętnie czy będzie to 14ty czy 21szy... na dzień dzisiejszy nie mam planów na te dni... tak więc mogę dostosować się do większości...

pozdrawiam
Bartek
  
 
Mnie również bez różnicy-na dzień dzisiejszy obydwa terminy mam wolne
Pozdrawiam
  
 
Póki co to 21.12 mam wolne.
  
 
Więc (wiem że nie zaczyna sie od więc, ale jakoś inaczej nie mogę ) ustalamy termin napływania propozycji do czwartku wieczór, w piątek zostanie podane do wiadomości info na temat gdzie i kiedy metodą czego było więcej to wygrywa. Czy ktoś ma coś przeciw tej propozycji
Jak juz pisałem wyżej oba terminy mi pasują wiec no problem a jako godzine proponuje tak jak powyżej 13, co by wszyscy juz się obudzili, a przyznam ze ostatnio w weekendy to do 11 sypiam.

Wstępnie podam co by nie szukać
14.12 - 5 osób
21.12 - 6 osób
Nie wiem jak Drukarz bo nie wie chyba jeszcze że jest druga opcja, muszę wysłać info do Ronaldo, które właśnie wysłałem i tym razem nie bedzie szybszy .
No i najważniejsze: gdzie jest MAJCHAL
  
 
Cytat:
No i najważniejsze: gdzie jest MAJCHAL


Spoko dostał iadomość i jak będzie mógł to napewno się odezwie.

No jak się drukarz sprecyzuje czy 14 może być to będziemy bliżej najbliższej niedzieli, a może jeszcze ktoś się dołączy
Są jeszcze osoby do których wysłałem info a się jeszcze nie wypowiadały.

Cytat:
ustalamy termin napływania propozycji do czwartku wieczór



Tak więc czekamy
  
 
Hej Wam!!
Jestem ZA!!! Terminy też mi pasują, chociaż 14 chciałem pojechać na zlocik do kolegów z Torunia, ale jeśli Mebig nie może, a nie wiem czy ktoś z okolic poznania, chciał by się ze mną przejechać, w związku z tym ja pewnie będę w Poznaniu. Dlatego w kwestii terminów i głosowania, jestem za większością
Pozdrawiam
  
 
mi by tam 14 pasowal ale z tego wzgledu ze ejst to jedyny moj wolny dzien nie liczac swiat nie pojawie sie na zlocie - musze sie wkoncu troszke pouczyc
  
 
Kolejne zliczenie:
14.12 - 7 osób
21.12 - 7 osób

Jak dobrze policzyłem to mamy remis. Ale jeszcze nic pewnego, zostało jeszcze kilka osób do wypowiedzi. Ostatecznie jak będzie remis można by zrobić dwa pod rząd, co wy na to?
  
 
Cytat:
Ostatecznie jak będzie remis można by zrobić dwa pod rząd, co wy na to?



Nie przesdzajmy chociaż wszystko możliwe
Ja to widze tak o ile nie pojawia się inne propozycje to spotkanie wypada zrobić 14 chociażby ze względu na OLIego_F50 który jest osobą z poza Poznania i trzeba uszanować jego chęć przybycia
Tylko co na to prezes...
  
 
Jestem jestem. Sorry że nie zaglądam ostatnio zbyt często na stronę, ale mam urwanie głowy
No to wszystko zalezy ode mnie he he he. To lubię mieć ostanie słowo i to decydujące. Ja proponuję 14.12.2003.
21 grudnia to będzie niedziela handlowa i raczej spędzę ją w pracy, bo poznańskie żarłoki chcą szynkę na święta
Tak więc proponuję 14 grudnia o godzinie 13tej
  
 
Cytat:
Tak więc proponuję 14 grudnia o godzinie 13tej



No to ustaliliśmy!!!
Może ktoś ma pomysł na jakieś atrakcje co by nie było nudno.
Ja mogę zadbać o atmosfere świąteczną
  
 
No dobra więc 14 grudnia i leci zaraz info do GDA by dał na główną stronę