Bosch kugelfischer-fotki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oto fotki wtrysku:

to sa przepustnice i kolektor z wtryskami


a to rozdzielacz wtrysku
pompa powinna byc taka sama jaka jest w argencie(bosch)

Sprzet z tego co sie dowiedzialem byl ustawiony w OBR i sprawdzony na hamowni. takze w sumie jest nowy.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
jak ktos chce zerknac to dalsze fotki sa na stronie moja strona

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Gdzieś takie coś dorwał?
  
 
to jest prosto z OBR na chwile przed wpadnieciem koreanczykow ktorzy WALCEM miazdzyli wszystko co milalo do czynienia z wlochami. skurwiele!!!! powinni tych koreancow powywieszac, dobrze ze zbankrutowali, to jest zaplata za takie postepowanie.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Z tego co bylismy w fabryce na zlocie, to zdazylem sie zorientowac, ze w FSO nie lubia i nigdy nie lubili koreancow.
  
 
Niestety ryżojady przeginały. Znajomy który pracował w FSO na tasmie montażowej, i odszedł w sumie przed wejściem zółtków, mówił mi że FSO miała całą masę zespołów napędowych DOHC. Niestety koreańczycy wszystko zezłomowali, całe nowe silniki i skrzynie. Kto mial dojście to mógł sobie odkupic taki zespół po cenie złomu. A reszta na kawałki i do huty. Podobno za wysokie koszty składowania były. Fiuty. Aż serce boli kiedy sobie o tym przypominam.
  
 
Cytat:
2003-12-09 13:04:38, arturw pisze:
Niestety ryżojady przeginały. Znajomy który pracował w FSO na tasmie montażowej, i odszedł w sumie przed wejściem zółtków, mówił mi że FSO miała całą masę zespołów napędowych DOHC. Niestety koreańczycy wszystko zezłomowali, całe nowe silniki i skrzynie. Kto mial dojście to mógł sobie odkupic taki zespół po cenie złomu. A reszta na kawałki i do huty. Podobno za wysokie koszty składowania były.


Jak słysze takie rzeczy to bym wszystkich tych skośnych sztywniaków tępą żyletką pociął . Koszty składowania? Ja bym to w pokoju mógł trzymać zamiast łóżka i reszty mebli! Co za ludzie...
  
 
co za ludzie , nie mogli przetargu ogłosić???
wtedy wszystkie fiaty125p i polonezy klubowe miały by N O W E silniki i kolejną młodość !!!
  
 
Gdyby to trafiło na rynek to o ileś sztuk mniejsza byłaby sprzedaż bo niejeden by tak reanimował sobie samochód. A tak nie robił tylko kupił nowy i poł biedy jak Poldka, ale najpewniej kupił TICO