Szukam tulejek do mechanizmu skrzyni

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Niestety u mnie mozna dostac w komplecie z calym mechanizmem *koszt ok 150pln)

Moze mozna dostac jeszcze gdzies u was. Przez rzezenie drazka biegow dostaje napadow szalow. Oczywiscie dokonam przedplaty na konto i bede dozgonnie wdzieczny

pzdr
  
 
Cytat:
Niestety u mnie mozna dostac w komplecie z calym mechanizmem *koszt ok 150pln)
Moze mozna dostac jeszcze gdzies u was. Przez rzezenie drazka biegow dostaje napadow szalow. Oczywiscie dokonam przedplaty na konto i bede dozgonnie wdzieczny



U mnie jak wyżej.
Też byłbym chętny na te tulejki.
  
 
a może tak: czy orientuje sie ktoś jaki numer katalogowy mają te tulejki?
  
 
JACO wie JACO chodz tutaj

On sie tego naszukal i znalazl... jezeli chodzi o te plastikowe to kosztuja chyba 2 pln szt albo mniej ...
  
 
OJJJ NASZUKAŁEM SIĘ!!!!

Oto magisterium na ten temat:

Sklep na Kotsisa nie jest juz taki rewelacyjny jak kiedyś....
W tej chwili jedyny sklep w którym dostępne są wszystkie graty do wybieraka to sklep ASO na Towarowej POLECAM !!! w innych sklepach zbywali mnie przez 3 miesiące zgredząc coś o dostawie....
Na Towarowej facet powiedział mi ,że dostaje te części na bieżąco.

a teraz coś co powinniście wiedzieć o wybieraku: Sytuacja z wybitymi tulejakmi dość szybko sie powtórzy jeśli nie wymienicie też widelca wybieraka (wchodzącego do skrzyni) - cena ok. 13 zł., swożnia i zawleczki łączącego wybierak z w/w widelcem - cena: kilka złotych (swożeń do dostania tylko na Towarowej, szukałem go ze 3 miesiace). Same tulejki kosztują 3-5 zł. za sztukę.

To chyba wszystko - jak ktoś ma jakies pytania to zapraszam......
  
 
Mógłby ktoś pokazać na rysunku gdzie są te tulejki i widelec, np. w katalogu części lub podać ich nr katalogowy?
Bo mój lewarek troche sie telepie...
  
 
przylączam sie do prośby Roberta
gość w jedynym sklepie gdzie można dostać te podzespoły jest niekumaty
jedyna nadzieja to numer katalogowy lub scan strony katalogowej z odp. zaznaczeniem
JACO pamietasz te numery?
  
 
Niestety, ja znalazłem te części bez numerów....
Z tego co wiem, to widelec ma numer katalogowy, ale tulejki, swozeń i zawleczka chyba nie.
Niestety nie mam katalogu części...
Jeśli ktos ma to niech zamiesci scan wybieraka, a ja objaśnie co jest co.
  
 
-JACO-
oto schemacik mechanizmu zmiany
  
 
O dzięki za scanik:
więc tak:

widelec nr. 14
swożeń nr. 11
zawleczka swożnia nr. 12

Co do tulejek to trudno mi jest stwierdzić na tym skanie które to tulejki są do wymiany (przed zakupem obejżałem sobie zdezelowany mechanizm innego samochodu, więc wiedziałem , których tulejek (optycznie) szukać). Wydaje mi się, że są to te tuleki , które nie mają numeru na tym skanie.
W jedna z nich (chyba)wchodzi motylek numer 13, a sama tulejka to ta od dołu (bez numeru).
Dla ułatwienia powiem, że tulejki są wykonane z białego plastyku z dodatkami czarnej gumu i mają srednicę ok. 1,5 cm (sprawdze to dziś dokładnie).