Uszczelka pod glowice - gdzie tanio ją kupić???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Musze zafundowac sobie nową uszczelke pod glowice do Omegi3000 24v z '91r. Wiecie moze gdzie tanio mozna kupic tyaki bajer? Prosze o podpowieć i zgóry dzieks.
Pozdro
Fubu
  
 
co masz w tym silniczku "podłubane", że 240 koni ma???

pozdr mega_3

P.S. na uszczelce do tego silnika nie można oszczędzać ( nie zakładaj żadnych tanich podróbek)

zadzwon i spytaj za ile mogą Ci sprzedać ( dobry sklep , polecam)OPEL SHOP
POZNAN 061 867 43 16 ( również sprzedaż wysyłkowa)
  
 
No przy silniku to prawie nic, oprócz tego ze robilem juz jego prawie kapitalny remont. Rok temu obróciło mi panewke na wale, no i powymienialem pare gadżetów. Między innymi wymienilem łańcuch rozżądu który się teraz zerwal. Zrobilem nanim niecale 40tys.. Pokrzywilo zaworki na czterech tlokach. Powinienem oddać do sądu producentów tego lancuszka, no ale cóż - wiadomo że niema poco. Przy tamtym remoncie mialem duże problemy z czesciami. Za uszczelke zaplacilem ponad 200zł. i mialem nazieje ze można kupić to gdzieś taniej. >>>> Zadzwonie do tego sklepu, dzieki za numer>>>>>>>

==> Co do tych 240 koników to sam silnik po numerach ma 204, a w tym modelu dodatkowo wstawiony jest orginalnie kompletny wydech irmscher-a który wspaniale wycisza to auto i dodatkowo dodaje troszke mocy.


Pozdro
Fubu
  
 
uszczelka do takiej bestii od 80 zł do 250 zł
w szczecinie...

  
 
"Zrobilem nanim niecale 40tys.. Pokrzywilo zaworki na czterech tlokach. Powinienem oddać do sądu producentów tego lancuszka, no ale cóż - wiadomo że niema poco. Przy tamtym remoncie mialem duże problemy z czesciami. Za uszczelke zaplacilem ponad 200zł. i mialem nazieje ze można kupić to gdzieś taniej. >>>> Zadzwonie do tego sklepu, dzieki za numer>>>>>>>

==> Co do tych 240 koników to sam silnik po numerach ma 204, a w tym modelu dodatkowo wstawiony jest orginalnie kompletny wydech irmscher-a który wspaniale wycisza to auto i dodatkowo dodaje troszke mocy."

No co raz bardziej to interesujaco wyglada. Cos mi sie wydaje, ze mialem to auto obejrzec i nawet chcialem kupic. Jesli to jest to, masz gaz, klime, tempomat, auto ma ponad 250 tys przebiegu.
O innych szczególach nie wspomnę.

  
 
No i proszę: znowu sam wydech i kolejne 36 KM do przodu, przy okazji wyciszając.

A niektórzy tu kombinują jak by tu te chociaż kilka KM zyskać...

A inni znowu fabrycznie mają kute to i tamto, inne wałki, doloty, wydechy (Irmschera nomen omen) i co tam jeszcze - i co? - dupa! - tylko 230 im fabryka napisała.
(Świadomie pomijam przypadek 260KM już widziany w akcji.)

Niniejszym ogłaszam, że zaprzestaję pisania na takie i podobne tematy.

Forum wyraźnie przechodzi zmiany i ja jakoś nie potrafię się w nich odnaleźć.

Sukcesów życzę,
DR
  
 
Prowo, trafiles w sedno.
ja moge dodac, ze mam seryjnie to co napisales a mv6 nie dam rady. No chyba, że na zakretach.
A to auto to na 99% jest to które mialem jechac ogladac po jesiennym LOB-ie. Mało jest czarnych omeg c30se w polsce.

Musze cos podlubac w swoim aby chciaz 250 koni było

  
 
80 zl uszczelka do c30se/sej ?????
to 250 zł to jest i tak okazyjna cena

Piotrze c30se czarna jeżdzi w Kaliszu ale to 3000 , jest też i srebrna 3000 ( do sprzedania zresztą)

Fotki wrzucę w następnym tygodniu

dłubać omesię poszedłem

  
 
to ale macie niskie ceny w Szczecinie, obdzwoniłem kilka sklepów i ceny zaczynają sie od 310 zł wzwyż
  
 
No Panowie, widze ze te 240KM troche was irytuje, no ale co ja nato poradze. Mieszkam sobie w niewielkiej miejscowości kolo Kielc zwanej Busko-Zdrój, i mamy tu dwie Omegi 3000. Ja mam czarną a taki starszy dziadziuś mieszkający na jednym z blokowisk ma białą. Z tą białą nigdy niemiałem okazji stanąć zdeżak w zdeżak ponieważ jej wlascicielem jest starszy pan który nieprzekracza dozwolonych prękości. Mam też kumpla który ma MV6 z '97 roku i robie go jak chce, czy to ze startu czy po trasie - bez róznicy. Scigalem sie z wieloma autami: BMW325 2.7L , BMW535 3.5L , Mitsu.. GT300(bez turbinek co prawda) i uwieżcie że nikt niedal mi rady. Mam z tego powodu Ogromną satysfakcje! Niestety od miesiąca do pracy musze chodzić na piechotke a mój djabeł stoi u mechanika. Jak będziecie coś wiedzieć o jakiejś glowicy czy o calym silniku to prosze dajcie znać.
Postaram się podeslać jeszcze dzisaj kilka fotek, ale musze je przekonwertować na mniejszy format bo mam je w strasznie wielkiej rozdzielczości.
POZDRO DLA OGÓŁU.
FUBU
  
 
Cytat:
80 zl uszczelka do c30se/sej ?????
to 250 zł to jest i tak okazyjna cena


Cytat:
to ale macie niskie ceny w Szczecinie, obdzwoniłem kilka sklepów i ceny zaczynają sie od 310 zł wzwyż



Za 300 pare zeta to uszczelke Getza mozna załatwić,80 to Glisar...
  
 
Cytat:
to ale macie niskie ceny w Szczecinie,



Jestem codziennie w pracy na GG ,jak coś moge zawsze załatwić pare drobiazgów
  
 
ale ta uszczelka za 80 zł to na pewno do C30SE?? (jest zupełnie inna niż do C30NE i C26NE)
  
 
Cytat:
2003-12-16 19:41:21, Fubu pisze:
No Panowie, widze ze te 240KM troche was irytuje...


Odpowiedź przeniosłem do wątku Omega A 240 KM i proponuję tam kontynuować temat mocy, nie mieszając go z tematem części zamiennych.

[ wiadomość edytowana przez: 108_kartos dnia 2003-12-17 17:08:44 ]
  
 
Cytat:
ale ta uszczelka za 80 zł to na pewno do C30SE?? (jest zupełnie inna niż do C30NE i C26NE)


no tak przepraszam...sprawdzałem c30ne
do C30SE- 250 zł -firmy alus czy jakas tak
a Getz 300-330zł

  
 
To jednak niema mowy zebym kupił uszczelke taniej niż 200 - 250 zł. ???
Sprawdzilem fakture i poprzedno placilem 170złociszczy.
Kurcze mialem nadzieje ze cos taniej tym razem bedzie - No TRUDNO

Pozdro
Fubu