Bede goscil w wawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bede 22 XII i 29 XII w wawie na lotnisku
moze jakis spocik?
czekam na propozycje
22 bede wolny do 21 bo tak przylatuje samolot a 29 od 15 bo tak odlatuje
moze bym poznal paru klubowiczy
termin do ustalenia
lokalizacja tez pod warunkiem ze ktos mnie przecholuje przez wawe
ew cargo (najlepiej) chyba ze bedzie zimno
  
 
ja jestem za mi odpowiada kazdy twoj termin czekamy na odzew innych
  
 
Bardzo miło poznawać klubowiczów, do tej pory znanych jedynie dzięki dobrodziejstwom techniki, konkretnie dzięki internetowi.

Gdybyś miał jakiekolwiek problemy z transportem z lotniska, lub gdziekolwiek indziej, daj znać, mój nr. komórki jest w moim profilu.

Pozdrawiam - Speed R
  
 
Cytat:
Gdybyś miał jakiekolwiek problemy z transportem z lotniska, lub gdziekolwiek indziej, daj znać, mój nr. komórki jest w moim profilu.


dzieki ale to nie ja odlatuje i przylatuje tylko przyjezdzam po szwagra na lotnisko i na lotniskogo bede odwozil
i tak sobie pomyslalem zeby przy okazji poznac sie z ludzmi na zywo
ale widze ze jestes w stalym kontakcie z bartkiem to moze podjade z nim do ciebie jesli nie wyjdzie spocik bo mam straszna chec zobaczyc te twoje xenony
  
 
Cytat:
2003-12-15 14:54:30, cezariusz pisze:

... ale widze ze jestes w stalym kontakcie z bartkiem to moze podjade z nim do ciebie jesli nie wyjdzie spocik bo mam straszna chec zobaczyc te twoje xenony


Zapraszam
  
 
a dziekuje
i pewnie skorzystam bo widze ze nie ma wielkiego zainteresowania spotkaniem
no coz swieta itd
a blisko lotniska jest twoj warsztat czy gdzies daleko
bo wawy nie znam wogole
na lotnisko jade najprostsza droga czyli od piaseczna przez sluzewiec
a dalej to juz by mi bylo ciezko chociaz nie takie zeczy sie robilo
  
 
Myślę, że swobodnie mogli byśmy spotkać się w garażu pod moim miejscem zamieszkania czyli przy samym Rondzie Wiatraczna.
Jadąc od Lotniska Okęcie wystarczy pojechać cały czas prosto w stronę centrum, następnie skręcić w prawo przy Pomniku Lotnika w trasę i jechać nią aż do końca (czyli do Ronda Wiatraczna ).
Jeśli miał byś problemy z trafieniem to przedzwoń a napewno pomogę