Spot w Toruniu 2004.01.11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Inaugurujac moje członkostwo w Klubie (o ile dostanę ), jako pierwszy post umieszczam propozycję spotkania w Toruniu dziesiatego stycznia 2004 roku. Jest to sobota. Może też być niedziela. Innym sugerowanym terminem jest 17-18 stycznia - proszę o komentarze w tej sprawie. Planowane miejsce - nadwiślańska skarpa, do której można dojechać jadac za Statoil na Lubickiej (nitka w kierunku Warszawy). Sa to okolice Fortu I. Najprościej znaleźć na http://www.mapa.torun.pl i wybrać ulicę "Winna". Trochę na dół i będzie party-place. Miejmy nadzieję, że tym razem dopisze:

1. ognisko
2. śnieg
3. czas spotkania choć trochę dłuższy niż ostatnio nieprzekraczalne 2 godziny

Kaovietz nadto zaproponował, aby spot odbył się w niedzielę (niezależnie od tego która), a w sobotę - integracja na mieście

Miejsce to jak pisałem skarpa nadwiślańska, generalnie dość duży piaszczysty obszar (czyli raczej nie do poszalenia, najwyżej zaparkowania i rozpalenia ogniska ), a taki widok roztacza się zeń
  
 
I tu muszę zgodzić się z Kaovcem. Niedziela jest lepsza. A 18 stycznia jeszcze lepszą niedzielą jest.
  
 
Cytat:
2003-12-15 01:02:15, leon pisze:
(...) A 18 stycznia jeszcze lepszą niedzielą jest.


A 25 jeszcze lepszą . Może nie przesuwajmy tak terminów naszych spotów na wcześniejsze daty bo wyjdzie ich więcej niż 12 w roku . Niech zostanie tak jak ustalono ostatni (lub przedostatni) weekend każdego miesiąca.

Cytat:
2003-12-15 00:40:04, D0mel pisze:
(...) Miejsce to jak pisałem skarpa nadwiślańska, generalnie dość duży piaszczysty obszar (czyli raczej nie do poszalenia, najwyżej zaparkowania i rozpalenia ogniska ), a taki widok roztacza się zeń


Pieeeekny widok...
Dobre, ale na tą integre w sobote. Obstaję jednak przy tym by "właściwy" spot odbył się na poligonowym torze tak jak po przednio, bo teraz przyjade nawet na benzynie (za bardzo sie opuściłem ). Po tym jak zobaczyłem co tam można robić nic mnie nie powstrzyma. Jeśli ktoś nie zna miejsca lub zna ale jeszcze tam nie szalał proponuję obejrzeć >> TEN FILMIK << z harców kolegi z F&F. IMHO bardzo fajny - polecam!

ps. Na terenach piaszczystych też można nieźle poszaleć jak się ma szerokie kapcie z dużym bieżnikiem (co by sie nie zakopać)



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-12-15 03:17:25 ]
  
 
Cytat:
2003-12-15 03:07:37, Race_D pisze:
A 25 jeszcze lepszą . Może nie przesuwajmy tak terminów naszych spotów na wcześniejsze daty bo wyjdzie ich więcej niż 12 w roku . Niech zostanie tak jak ustalono ostatni (lub przedostatni) weekend każdego miesiąca.



A nie znam tego ustalenia - sorry. Jednakze czy cos konkretnego jest przeciwko temu, zeby bylo wiecej niz 12 spotow w roku? Poza tym przypominam ze na zmiane jest Torun-Bydgoszcz

Cytat:
Pieeeekny widok...
Dobre, ale na tą integre w sobote. Obstaję jednak przy tym



Hmmm no ja nie wiem ... na integrze raczej lepiej mieć blisko do cywilizacji, zawsze ktoś może wykorzystać napisany na czole numer telefonu na detoksykację Chociaż czemu nie, posiedzieć przy ognisku i chlapnać piwko na pewno jest milej niż tylko posiedzieć przy ognisku Gorzej z dotarciem/powrotem, chociaż od najbliższej cywilizacji jest nie dalej niż jakieś 1-1.5 km.

Cytat:
by "właściwy" spot odbył się na poligonowym torze tak jak po przednio, bo teraz przyjade nawet na benzynie (za bardzo sie opuściłem ). Po tym jak zobaczyłem co tam można robić nic mnie nie powstrzyma. Jeśli ktoś nie zna miejsca lub zna ale jeszcze tam nie szalał proponuję obejrzeć >> TEN FILMIK <<



Faktycznie fajny. Zwlaszcza ta jedna chwilka co omalo sie nie wygibal na dach A powaznie, to myslalem ze klubowicze (FSOAK czy F&F) nie maja takich zapedow, sadzac po ostatnich 2 spotach Zwlaszcza po komentarzach w stylu "delikatny i wolniutki dojazd na spot na poligonie zeby nie pozbyc sie zawieszenia" (cytat z glowy).

Cytat:
ps. Na terenach piaszczystych też można nieźle poszaleć jak się ma szerokie kapcie z dużym bieżnikiem (co by sie nie zakopać)



205/65 R13 moga byc? Spokojnie, tam jest piasek a'la piaskownica, a pod spodem jest jeszcze wiecej piasku. Nie widze tego zupelnie jako miejsce do szalenstw (no i ta skarpa). No a po zamarznietym piasku to juz w ogole nie mowie jakby sie jeździło.

Hm. No to tyle.

D0mel.
  
 
Mi się koncepcja Domela bardzo podoba .Miejsce jeszcze bardziej A jeżeli ktoś będzie miał ochotę,to jaki problem w trakcie spotu zrobić "część rajdową" dla chętnych, i wybrać sie równiez na poligon?Ja nie widzę przeciwskazań, aby spoty odbywały się nawet co tydzień.To tylko dobrze świadczy o nas - że chcemy się spotykać.Co do terminu, pasuje mi raczej każdy weekend,także tu wasza wola.Tylko,żeby nie było tak jak ostatnio - ci co najwięcej krzyczeli na spocie się nie zjawili .Jest czas,można wszystko ładnie "dograć".
PS.Na ostatnim spocie w Bydgoszczy stwierdziłem,że z tendencji rajdujących chyba niestety wyrosłem i po prostu szkoda mi autka - no chyba,że po śniegu .
  
 
Też jestem za, miejsce znam jest OK.

Mam nadzieję, że kolega Kaovietz nie mial na myśli mnie, mówiąc o "krzyczących, którzy się nie pojawili"

Teraz już nie nawalę
  
 
Chodzilo mi o to że jeśli z góry bedzie ustalone że spoty robimy powiedzmy w ostatni weekend każdego miesiąca to każdy bedzie mogl sobie tak ukladac plany na dalszą przyszłość żeby móc pojawić się na spocie. Nie wiadomo kiedy wypadnie spot w marcu wiec nie wiem czy imprezke w chacie zapowiedziec na ta czy tamta sobote/niedziele itp.
Można ofcoz robic co tydzien ale nie kazdego stac na to by robic co weekend 100km extra wiec pozostaja mini spoty klubowiczow z danego miasta wlasciwie.
Nikt ostatnio nie szalał bo mnie nie było . I chyba w tym zestawie automobilowym juz sie nie pojawie niestety . Ale nowy nabytek bedzie mial juz 1.6 wiec ponad ćwierć litra wiecej od obecnego .
To że kolega na tym torze o mało nie przewrócił maszyny na bok to efekt nie dopracowaneg jeszcze przedniego zawieszenia. Z resztą "prawie" to nie to samo co "całkowicie" .
Możemy zrobić jeżdżony spot - ale współczuje wtedy spóźnionym
A' propos - też nie wiem kogo Kao miał na myśli mówiąc o krzyczących nieobecnych - ja przynajmniej się starałem
  
 
Cytat:
2003-12-15 18:01:37, Race_D pisze:
Chodzilo mi o to że jeśli z góry bedzie ustalone że spoty robimy powiedzmy w ostatni weekend każdego miesiąca to każdy bedzie mogl sobie tak ukladac plany na dalszą przyszłość żeby móc pojawić się na spocie. Nie wiadomo kiedy wypadnie spot w marcu wiec nie wiem czy imprezke w chacie zapowiedziec na ta czy tamta sobote/niedziele itp.
Można ofcoz robic co tydzien ale nie kazdego stac na to by robic co weekend 100km extra wiec pozostaja mini spoty klubowiczow z danego miasta wlasciwie.
Nikt ostatnio nie szalał bo mnie nie było . I chyba w tym zestawie automobilowym juz sie nie pojawie niestety . Ale nowy nabytek bedzie mial juz 1.6 wiec ponad ćwierć litra wiecej od obecnego .
To że kolega na tym torze o mało nie przewrócił maszyny na bok to efekt nie dopracowaneg jeszcze przedniego zawieszenia. Z resztą "prawie" to nie to samo co "całkowicie" .
Możemy zrobić jeżdżony spot - ale współczuje wtedy spóźnionym
A' propos - też nie wiem kogo Kao miał na myśli mówiąc o krzyczących nieobecnych - ja przynajmniej się starałem


W tym przypadku zgodzę się z Jackiem, gdyż stały termin postala tak ułożyć plany, żeby mieć możliwość pojawienia się na spocie. No i ponadto zgodzę się także z tym, że 100km extra w weekend to spory wydatek i to lepiej zostawić na mini spoty.

Jeżeli chodzi o termin to 10.1 wydaje się być optymalny. Wtedy jeżeli wszystko wypali (a w końcu chyba powinno) to pojawię się, lecz jeżeli będzie to 18.1 to na 100% mnie nie będzie.

Powodzenia w organizacji spotów.

Pozdrawiam
Posiadający obecnie mało czasu - Maciek
  
 
No i co tam koledzy? Temat coś stanął w miejscu jak widzę - wiec jak z tym spotem? Gdzie ostatecznie ustalamy że się "spocimy" ? Tor na poligonie czy miękki piasek i krajobrazy? Trzeba by sie zdecydować i ustalić jakiś termin ostatecznie .
  
 
Termin niech pozostanie oryginalny, czyli 10.1, gdyż wtedy jest jakaś niewielka szansa, że przyjadę... Miejsce nie jest tak bardzo istotne...

Pozdrawiam
  
 
Termin 10 styczeń.Oszczegóły dojazdu,miejsca itp prosimy Domela.
  
 
wolalbym tydzien pozniej albo wczesniej, bede na 100% i zrobimy pojezdzawke jak na ostatnim filmie

oczywiscie jezeli chodzi o miejsce tylko poligon, mozna tam upalac, oesowac, gadac, i co kazdy zechce, to miejsce na skarpie nic oprocz dziurawego pola nie oferuje

[ wiadomość edytowana przez: ZoLt4R dnia 2003-12-28 21:22:36 ]
  
 
Szczerze to mam już dość wszelkiego rodzaju dziur, więc również przychylam się do poligonu. Tym bardziej, że to nie pora roku na piękne, kolorowe krajobrazy.

Pozdrawiam
  
 
Zdecydowana wiekszosc za poligonem .
Ale czemu tak sie trzymacie tego terminu? Kiedys byl taki "plan" że w ostatni weekend kazdego miesiaca, wiec moze to jeszcze rozważymy? Może chociaż następny weekend przypadający w środku miesiąca? Zwiększy to szansę na lepszą frekwencję .
  
 
Ja sie upieram przy tym terminie, gdyż w każdym kolejnym na 100% mnie nie będzie...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-12-28 22:24:59, Jeff_Colby pisze:
Ja sie upieram przy tym terminie, gdyż w każdym kolejnym na 100% mnie nie będzie...

Pozdrawiam


Dziwne podejście. Zwykle ma sie zajety jeden termi, dwa w miesiacu... ale żeby tylko jeden weekend miec wolny . Wyloozuj troche, bo sie przepracujesz .
Tak więc ja się upieram przy późniejszym terminie. Mam nadzieje że ustalimy jakiś termin, który będzie satysfakcjonujący dla wszystkich .
  
 
Cytat:
2003-12-28 23:11:13, Race_D pisze:
Dziwne podejście. Zwykle ma sie zajety jeden termi, dwa w miesiacu... ale żeby tylko jeden weekend miec wolny . Wyloozuj troche, bo sie przepracujesz .
Tak więc ja się upieram przy późniejszym terminie. Mam nadzieje że ustalimy jakiś termin, który będzie satysfakcjonujący dla wszystkich .



Ktoś tu jest strasznie uparty
Termin jest na 10 stycznia - bez odbioru
Jeśli możesz -> przyjeżdżaj; jeśli nie to trudno.


Miejsce jest mi obojętne - może być zarówno poligon jak i skarpa
  
 
No - 10 stycznia i jest spoko. Termin ustalony bankowo

A co do planu spotów na ostatni weekend każdego miesiąca to nigdy takich planów realnie nie było i moim zdaniem jest to po prostu bezcelowe...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-12-29 10:56:48, Jeff_Colby pisze:
No - 10 stycznia i jest spoko. Termin ustalony bankowo
(...)


Ale Wy jesteście niereformowalni... Może choć pozory demokracji stworzycie?
OK, w takim razie spot w Bydzi 7.02.2004 termin ustalony, bez odwołania. Skarg i wniosków nie przyjmujemy
Zrobie Kanta na spokojnie to może przynajmniej trochę dłużej pojeżdże...
  
 
Cytat:
2003-12-29 14:09:07, Race_D pisze:
Cytat:
2003-12-29 10:56:48, Jeff_Colby pisze:
No - 10 stycznia i jest spoko. Termin ustalony bankowo
(...)


Ale Wy jesteście niereformowalni... Może choć pozory demokracji stworzycie?
OK, w takim razie spot w Bydzi 7.02.2004 termin ustalony, bez odwołania. Skarg i wniosków nie przyjmujemy
Zrobie Kanta na spokojnie to może przynajmniej trochę dłużej pojeżdże...


Widzisz Jacek takie ustalenie terminu do czegoś zobowiązuje. W tym momencie stałeś się osobą odpowiedzialną za przygotowanie spotu i to na własne życzenie.

Pozdrawiam