Wigilia FSO Mazowsze - 20.12 19:00 Kliper Warszawa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie z racji ze Chlopcy sie dobrze bawili wczoraj i jeszcze dlugo beda o tym gadac warto chyba zaczac nowty post.

Czas i miejsce jak w temacie mam prosbe do wszystkich, zeby przyszli na spotkanie z jakas potrawa przygowoana przez siebie, chleb top tez potrawa, tak samo talezyki i sztucce Trzeba sie w tym poscie umowic dokladnie kto co i ile. Kto moze zallatwic oplatek?

W KLIPRZE PODAJA PIWO I WÓDKE, NIE MA MOWY O WNOSZENIU WŁASNEGO ALKOHOLU.

No to tyle, Bialy gratuluje meskiej decyzji o zalozeniu gazu

Pozdrawiam
Venus
  
 
Sorry za OT juz na poczatku postu, ale musze.
Bialy - gratulacje!!! Jeszcze Najebab i chyba bedzie komplet
  
 
trzeba jakąś stację auto gaz wydzierżawić , taką klubową
przepraszam Venus, nie bij mocno, ale ja nie wiem na jakiej ulicy jest... Kliper
  
 
Na Olbrachta (Wola) kolo Biedronki
  
 
Jak dobrze pojdzie, to moze uda mi sie przyjechac z dodatkowym kluboczem, ktorego dawno w Wawce nie bylo.
  
 
dziękuję
  
 
Cytat:
W KLIPRZE PODAJA PIWO I WÓDKE, NIE MA MOWY O WNOSZENIU WŁASNEGO ALKOHOLU.



...to informacja dla Tych, którzy nie wiedzą jak się w cywilizowanym miejscu zachować

Pytanie co do potraw. Jak bardzo skomplikowane chcemy mieć potrawy i jak dokładnie wyobrażają sobie Wszyscy chcący być obecnymi to spotkanie - czy bawić się w jakieś kanapki (materiał na nie w stylu serek żółty, wędlina, warzywka do dekoracji itp.) czy skończyć chcemy na poziomie chipsów i paluszków?

Proponuje po ustaleniu tego co chcemy, by osoba kumata w sprawach kuchennych zdecydowała się dysponować obowiązkami dla każdego uczestnika, by nie wyszło że "a bo masełko to miał wacek przynieść, a wacek na to: a ja myslałem że maniek... itd."
 
 
Z tego co pamietam, to w zeszlym roku w gniezdzie byla bardzo przyjemna wigila. Proponuje tak jak wtedy przygotowac jakies potreawy tematyczne (jakas rybka, sledziki itp klimaty). Oczywiscie wszystko zalezy od pan.

A propos zeszlego roku, to nie lepiej byloby i tym razem zrobic ta uroczystosc w GP?
  
 
Niestety zarezerwowanie sali w gniezdzie kosztuje a poza tym w sobote jest tam platny wstep. Zostaniemy przy kliprze i malej salce.

Ja sie postaram skoordynowac sprawe zarelka, jak sie tylko wiekszosc zdecyduje, kiler czy Justyna moze przygotowac te pyszne sledzie co w zeszlym roku??

Venus
  
 
OK i wszystko jasne co do GP

Spytam Justyne o sledzie, bo faktycznie byly rewelacyjne! Tylko niestety nie jestem jeszcze pewny, czy bede na wigilii, chociaz baaardzo bym chcial
  
 
może dyskusję o śledzikach przenieśmy do NUDY

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Przenoście gdzie chcecie, w tym temacie prosze osoby chetne na wigilie o zglasznie zarelka. RR ja sie zajme chlebem, maslem i talezykami, ma ktos sztućce plastikowe w domu??

Venus
  
 
sztuccy nie mam, ale moze mozna qpic? moglbym wjechac na wigilie z zastawa jednorazowa jako danie do konsumpcji.

a na serio, moge qpic komplecik zastawy made by HDPE. co jeszcze trzeba byloby zrobic - podejrzewam ze sam nie bylbym w stanie zaoferowac niestety zadnego wykfintnego zarelka wigilijnego, ale moze pomoc logistyczna etc. (na zasadzie potrzeba silnego, niekonieczne mądrego do prac fizycznych itp.)
 
 
Cytat:
2003-12-15 11:10:07, Venus pisze:
(...)

W KLIPRZE PODAJA PIWO I WÓDKE, NIE MA MOWY O WNOSZENIU WŁASNEGO ALKOHOLU.

(...)



Dobrze, że to zostało powiedziane.

Uważam ponadto, że na spotkaniu wigilijnym nie powinno być w ogóle mowy o alkoholu - przynajmniej ja takiej tradycji hołduję.
  
 
Cytat:
2003-12-15 12:32:09, Janio pisze:
Cytat:
2003-12-15 11:10:07, Venus pisze:
(...)

W KLIPRZE PODAJA PIWO I WÓDKE, NIE MA MOWY O WNOSZENIU WŁASNEGO ALKOHOLU.

(...)



Dobrze, że to zostało powiedziane.

Uważam ponadto, że na spotkaniu wigilijnym nie powinno być w ogóle mowy o alkoholu - przynajmniej ja takiej tradycji hołduję.



Janio, nie załamuj mnie!!! To WOGÓLE NIE POWINNO BYĆ MÓWIONE - to się powinno rozumieć samo przes siebie (to o abstynencji podczas wigilii także!!!).
 
 
e ee ee Stroze porzadku... NIe badzcie Świetsi od pana Boga, kto jakiej tradycji holduje jego sprawa. Koniec tematu alkoholu i nie ma co go drazyc.

Venus
  
 
Dla zainteresowanych: temat alkoholu można drążyć w Nudzie
  
 
Zaczeliscie nowy post o wigilii ale cos zauwazam ze skleroza panuje. Czy ktos zapomniał ze istnieje FSO-PTK Mazowsze?? Moze by tak z łaski swojej wspolna wigilie zrobic bo nie mam czasu na dwie wigilie gonic... Na wigilie nie wydaje mi sie zeby tłumy przybyły jako ze chlania nie bedzie (i sie z tym zgadzam) wiec mysle ze sie zmiescimy w małej salce w kliprze.
  
 
Netom wyluzuj, nie masz czasu to nie gon na dwie, nikt cie nie zmusza, jak chcesz mozesz przyjsc, moze przyjsc PTK ale na podanych nizej warunkach warunkach i nie kombinuj bo nie ma sensu. Nikt o nikim nie zapomnial jest jak jest i koniec kropka.
  
 
Chodzi mi o to ze po pierwsze chce spedzic wigilie i z ak i z ptk i NAWET z Tobą Venus Po drugie mielismy robic wspolne spoty i umawiac sie razem gdzie co robimy a jak widze to narazie jest: AK robi spot i ptk jak chce to moze przyjsc...