Przyszła zima

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy u Was tez tak biało ??

W końcu miałem okazje pokręcić trochę piruetów na śniegu
Mam taki placyk na środku którego ustawiam karton i staram się z duża prędkością go ominąć.
Teraz nie mam ABS'su (poprzednio miałem) więc musiałem się nauczyć tak "zlizgać".
Piękna zabawa wycinanie piruetów na śniegu tylko "ręczny" w moim accencie jest za słaby i nie dało się kręcić dobrze.
Poza tym przy hamowaniu od razu ucieka mi w prawo "dupa" chyba mam coś nie tak z tylnym hamulcem ???
Czy wy też "bawicie" się na śniegu ??



[ wiadomość edytowana przez: kudlaty dnia 2003-12-16 01:32:29 ]
  
 
Ja z kumplami w zime jezdzimy na KOPIEC POWSTANCOW SLASKICH, przy ktorym jest fajny duzy placyk, i tam sie slizgamy dowoli. . Lecz do fajnego slizgania musze uznac wyzszosc aut napedzanych nan tylna os. W tym przypadku malaczom
  
 
czas: noc z poniedziałku na wtorek (czyli z wczoraj na dziś)

miejsce: lotnisko pod Częstochową

liczba uczestników: 7 fur (tylko jeden Hultaj

ogólny opis akcji: cichy przejazd przez okoliczną wieś żeby nie wzbudzić podejrzeń smacznie spiącej ludności i żeby na kolegów niebieskich nie wezwali stwierdzenie że brama jest otwarta; wysłanie jednej osoby piechotą aby sprawdziła czy nie ma drutów kolczastych rozciągnietych na drodze (zamiast bramę zamykac czasmi tak robili ) po stwierdzeniu że nie ma żadnych przeciwskazań zabawa na całego muszę przyznać że wchodzenie w zakręt bokiem z prędkością ponad 100 km/h jest bardzo podnoszącym adrenaline zajęciem oczywiście początki były na mniejszych prędkościach pobawiliśmy się tam około 2 h i jeden ze znajomych nie posłużył się wyobraźnią i rozbil swoją i kumpla furę nszczęście w jednej furze nie za duże uszkodzenia a druga jest do sprzedania

[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2003-12-16 09:57:52 ]
  
 
Prawidlowo Panowie.SEZON ZIMOWY CZAS ZACZAC
  
 
speed masz zdjątka pozdarzeniowe?
  
 
tu jest parę foteczek bo reszta nie wyszła

www.seka.info/foto/drifting-15.12/


[ wiadomość edytowana przez: doogas dnia 2003-12-17 10:53:02 ]
  
 
widze ze sejko miało spotkanie z Vectrą chyba.. ale nie wygląda powaznie.. drzwi mozna kupic albo wypukać
  
 
w Vectrze jeszcze przednie nadkole jest obite dość mocno ale fura jest do sprzedania
  
 
Seed, a masz moze zdjecia swojej furki w akcji??
  
 
z zimowej akcji jak widzieliście wyszłyło tylko tyle fotek
ale w ten piątek robimy remake i powinien byc nawet film

P.S.

Jak się robi żeby ze zwykłej kasety zrobić filmik na kompa??
  
 
Jak już o filmiku mowa to ja mam jeszcze ze spotu w Siewierzu takie małe szaleństwo Paqa nagrane na cyfrówkę, ale za Chiny nie wiem jak je przesłać na stronkę. Nawet po spakowaniu nie da się wysłać mailem bo i tak za dużo. Może ktos wie jak to zrobić?
  
 
chyba najlepiej będzie wypalić na CD i wysłać pocztą
  
 
Gracik a jaką max wielkość mogą miec maile wysyłane przez ciebie ???
Może wystarczy ten filmik przekonwertować na avi (divx) albo wmf ??? albo można go "pociąć" i w kawałkach wysłać
W jakim formacie masz ten film ???
  
 
GRACIK BRACIE KOCHANY
Oddaje ci do sypozycji 25MB mojej skrzynki pocztowej. WYSYLAJ ZABKO TY MOJA
  
 
Kudłaty mówisz takim mądrym językiem, że prawie Cię nie rozumiem . Filmik ma 6,42MB.We właściwościach pisze microsoft video (cokolwiek to znaczy). Do odtwarzania wystarczy quick time.Nie wiem ile może przesłać moja skrzynka ale nawet ze zdjęciami jak lepsza jakość to jest problem. Więc filmik tymbardziej nie pójdzie.
  
 
Gracik-jak wysylasz przez Outlooka to jest taka opcja zeby podzielic wiadomosc na pare mniejszych i napewno wtedy wysle Jak wiadomosc dojdzie w tych kawaleczkach to sie sama automatycznie polaczy...
  
 
Z Twych słów Ciapong mądrość przemawia - bedę musiał spróbować. Może się uda...
  
 
no i okupiłem przyjście zmiy rozpier.... zderzakiem z przodu ale już sie naprawia
  
 
Ja w swoim przed zimą zdjąłem dokładkę zderzaka bo już dawno bym jej nie miał . A i tak na zimówkach jest za niski. Jak spadnie śnieg będę robił za pług