Stacje benzynowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie tankujemy?

Oto wyniki ankiety z poważnej gazety:

23.81% BP
22.15% ORLEN
15.94% SHELL
11.8% STATOIL
6.83% JET
4.97% NESTE
3.93% LOTOS
3.73% ESSO
1.45% SLOVNAFT
5.38% INNE

Może zrobimy własną ankietę klubową???
  
 
jestem za ale dodajmy wlsne opinie na temat oblugi i jakości danej stacij
  
 
ja sie wyłamie i napisze ze nie polecam w zadnym stopniu Petrobudy Mr Pieprzyka gdzie w okolicy wrocław-trzebnica-rawicz i na Poznan jest tego od zawału, a ja gaz na BP i paliwo, szkoda ze aż we wroc jest
  
 
Ja autko swoje i firmowe tankuje na BP jest ok
  
 
o pieprzyku już kiedyś pisałem, totalne dno firmowane petrochemią
  
 
To proszę o utworzenie ankiety na temat gdzie tankujemy
  
 
A ja jeszcze raz powiem, że u mnie petrochemia rules

Tankuje najczęściej u siebie w Józefowie przy rondzie (od lat) no a w trasie wiadomo, i 0 problema.

No i ta nieustajaca promocja 95=98
  
 
Statystyka jest nauką bardzo ciekawą i w rózny sposób można przedstawiać te same dane.
Według mnie to że przewodzą stacje BP i Orlenu (Petrochemii) wynika w duzym stopniu z dużej dostępności do tych stacji czyli po prostu ich gęstej sieci. Stacji Jet - moim zdaniem - dobrych i tanich jest dużo mniej.
Jeżeli chodzi o mnie to raczej tankuję się na stacjach markowych i w wiekszości wypadków nie widzę poważnej róznicy w jakości paliwa pomiędzy BP, Aralem, Statoilem, Shellem czy Jetem. Natomiast jeśli tankuję 51 litrów (tak jak ostatnio) w stacji Jeta po 2,66 zł to widze wyraźnie różnicę pomiędzy BP czy Orlenem po 2,84 zł - to jest 18 gr na litrze w sumie 9,18 zł !!! czyli idąc jeszcze dalej 50 km jazdy lub 4 browary lub baniak płynu do spryskiwaczy lub ..... jeszcze kilka innych przeliczników mógłbym przytoczyć
Tak że jak w reklamie: DECYZJA NALEZY DO CIEBIE