Może ktoś z Wawy posiada budę od Mirafiori na części ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie ... po wymontowaniu rodzynki (silnikaskrzyniwału) pozostaje buda z mnóstwem smakowitych części ... i żeby jeszcze n.p. po klamki nie trzeba było jechać do Krakowa

Takiej to budy poszukuję
  
 
Niestety nie jestem z warszawy. Mam w piastowie znajomego ktory ma mirafiorke, jesli chcesz moge Ci podac namiary na niego, napewno tezbylby zainteresowany jakimis drobiazgami i z tego co wiem tez szuka jakiej stakiej mirafiorki. A jesli potrzebujesz jakes drobiazgi- pisz
  
 
O niezawodny koso

Chwilowo poszukuję klamek, bo mam popękane, być może pompy hamulcowej (słyszę głośny syk przy wciśniętym hamulcu ...), zastanawiam się też nad tym, czy bardzo woziłeś się z zamianą foteli ( pomijając już to, że muszę pospawać mocowania )

Domaga mi też dziwna usterka polegająca na tym, że na benzynie, po przejechaniu jakichś 30-50 km silniczek zarczyna się krztusić i gasnąć, trzeba stanąć na chwilkę (4 min) i można ruszać w drogę - na następne 50 km. A może wiesz co to ?

Ja mam znajomego z Białegostoku, co być może może załatwić detale, a sam poszukuje wału , bo w aktualny w mirafiorce 1.8 mu huczy.

Co do znajomego z Piastowa, to jak chcesz/możesz - podawaj , moje namiary są w moim profilu, a w ogóle , to fajnie byłoby się kiedyś spotkać w parę mirafiorek ... ja znam jedną czyli razem dwie . Może jeszcze ktoś zna kogoś z Warszawy ?
  
 
OT, ale widzę że tworzy się w ramach forum, malutka podgrupa byl zlot z ekipa trampkow itd, nastepny bedzie mial Wasza frakcje jako odrebne kolo parlamentarne?

Fajnie widac ludzi majacych podobnego zaj...ba
 
 
Obyś miał rację .... czuję się taki samotny w tej Warszawie bez Mirafiorek
  
 
Cytat:
2003-12-17 00:38:02, bolger pisze:
O niezawodny koso

Chwilowo poszukuję klamek, bo mam popękane, być może pompy hamulcowej (słyszę głośny syk przy wciśniętym hamulcu ...), zastanawiam się też nad tym, czy bardzo woziłeś się z zamianą foteli ( pomijając już to, że muszę pospawać mocowania )



Klamki od modelu po 81 moge Ci przeslac, o ile znajde jakies niepolamane. Ja z tego wzgledu mam u siebie klamki od najstarszego modelu- nie dosc ze ladne i pasuja jak ulal to jescze sie nie lamia bo sa metalowe.

Cytat:


Domaga mi też dziwna usterka polegająca na tym, że na benzynie, po przejechaniu jakichś 30-50 km silniczek zarczyna się krztusić i gasnąć, trzeba stanąć na chwilkę (4 min) i można ruszać w drogę - na następne 50 km. A może wiesz co to ?



Stawialbym na pompe paliwa. Znajomy mial podobne przypadlosci, co siekawe objawy zmniejszaly swa intensywnosc po zatankowaniu do pelna. wymiana pompu paliwa na nowa usunela przypadlosci,a le zanim doszlismy ze to pompa to przewinelo sie przez to luto w sumei chyba ze 3 gazniki i dwa kompletne uklady zaplonowe a takze jedna uzywana pompa paliwa.

Cytat:
Ja mam znajomego z Białegostoku, co być może może załatwić detale, a sam poszukuje wału , bo w aktualny w mirafiorce 1.8 mu huczy.



'Przesowke' masz na waleczy na wyjsciu ze skrzyni? Moze tezbym cos znalazl.


Cytat:
Co do znajomego z Piastowa, to jak chcesz/możesz - podawaj , moje namiary są w moim profilu, a w ogóle , to fajnie byłoby się kiedyś spotkać w parę mirafiorek ... ja znam jedną czyli razem dwie . Może jeszcze ktoś zna kogoś z Warszawy ?



nr gg do znajomego: 1263269


  
 
Cytat:
Stawialbym na pompe paliwa



A właśnie że nie pompa, bo już zdążyła paść i trzeba
było ją wymienić. Teraz jeżdżę na LPG i nie ma tego problemu. Gaźnik też był czyszczony. Stawiam na jakiś zaworek przy baku albo cuś, ale chyba zajmę się tym na wiosnę

Cytat:
'Przesowke' masz na waleczy na wyjsciu ze skrzyni? Moze tezbym cos znalazl.


Oświeć ciemną masę, co to jest przesuwka ?

Ciekaw jestem, jak było u ciebie z wymianą tych foteli na od
Mitsubishi. Czy trzeba przespawać mocowania ?

W innym wątku pytałem się o przełożenia w skrzyni do 2.0 ...
mam możliwość kupić taką , tylko zastanawiam się, czy nie ma ona innych przełożeń , co jak co ale 1.4 to muł Masz jakieś zdanie na ten temat ? I ile opłaca się dać za taką skrzynię, żęby nie przepłacić ?

Nie mogę się doczekać sznura Mirafiorek jadących przez miasto
  
 
Bude od mirafiori ma Gepard z FSO-PTK. Jakby ktos chciał to proponuje mu priva na forum PTK puscic.
  
 
Gepard zdaje się nie jest już zainteresowany sprzedażą budy. A szkoda.
  
 
witam mój koleżka ma cale drzwi do puszczenia chyba z metalowymi klamkami.ogólnie chyba też chce sprzedac fiori z '76 zapytam
  
 
potrzeba mi elektryczner szyby do 131. moze ktos ma.
  
 
Cytat:
2004-01-25 20:22:58, Walezy pisze:
potrzeba mi elektryczner szyby do 131. moze ktos ma.


a róznia sie od 132 bo kumpel chyba miał od 132
  
 
wlasnie sa chyba inne. ja musze miec te z 131. ma ktos takie? bardzo chetnie kupie.