Do Hubiego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety nie kupiłem tego aparatu bo się okazało, że moja visa straciła ważność i panienka przy kasie nie mogła zrealizować płatności. Dziś idę po nową kartę, to coś kupię i rzucę tu fotki
  
 
spox ) napalilem sie na cyfroffke wlasnie ludzie jaki byscie polecili aparacik taki do 1000 pln ? mam mozliwosc kupna w berlinie wiec moze cos lepszego tam sa teraz promocje i zastanawiam sie czy nie zrobic tam zakupow
chodzi mi o jakis aparacik powyz 3 mpix i zeby mial w miare dobra optyke
  
 
Hubii zerknij do selgra na Nowe TRUSTY....najwyższy model chyba 920 LCD...ma wysokie jak na cene chyba 800 czy 900 zł...bajery...
czekaj zaraz przepisze

TRUST 962 cena : 913 z VAT
3,1 MGPX z sensorem Sony i rozdizelczoscią aparatu 4,0 Mpix
4 cm LCD
autofocus + 12 zoom (3 optyczny 4 cyfrowy)
lampa błyskowa z redukcja red oczu...
16Mb pamiecie + slot card SD (512 MB)

drugi jest HP PS 735 HP...3,34 Mpix, 30 bitowe kodowanie koloru, zoom cyfrowy x5 ,zoom optyczny x3; pamięć 16MB + złącze na plus pamięć...obiektyw Pentax...
cena : 1096 zł z VAT

ale jak chcesz to sie zapytam w sobote na zajeciach z fotografii co można z niemiec teraz przywieźć za 1000...bo jak byś mial 4000 tyś...to mozna tego nowego podobno przełomowego Kodaka N300?? podajrze...kładzie wszystko...
  
 
trust to shita ...

juz upatrzylem sobie sony cyber shot p52 lub 72

i wlasnie troche tez przemyslalem i chyba aparat kupie w polsce.. bo :
1. mam gwarancje ..
2. odlicze sobie VAT
3. oblukam go we wlasnych lapkach

teraz mierze w 1300 pln jakis aparacik jak szalec to szalec


  
 
trust to shita ...

juz upatrzylem sobie sony cyber shot p52 lub 72

i wlasnie troche tez przemyslalem i chyba aparat kupie w polsce.. bo :
1. mam gwarancje ..
2. odlicze sobie VAT
3. oblukam go we wlasnych lapkach

teraz mierze w 1300 pln jakis aparacik jak szalec to szalec


  
 
Ja w końcu kupiłem Premiera 2.1 Mpix za 499 zeta !! . Całkiem przyjemna maszynka, robi przyzwoite fotki i kręci filmiki (bez dźwięku )
  
 
A czy jest ktoś w stanie mi porzyczyć aparacik cyfrowy (nawej największe gówno, byle robiło zdjęcia) na 2-3 dni ??