Zlocik grudniowy... Wafka i okolice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to co robimy , zlocik 28 grudnia na sadyba best mall ??? czy w tym miesiącu rezygnujemy, czas o tym pomyslec....
  
 
Ja jestem za
  
 
OK, jestem ZA
  
 
a nie mozecie zrobic 22
albo 29
zapodalem temat ale nikt procz bartka i speedera sie nie odezwal
chyba ze wolicie wlasne grono i nie chcecie zeby wam sie obcy paletali
  
 
Cezariusz no co ty. Bylo by nam bardzo milo zebys byl na naszym zlocie. Jak ja juz wiele razy mowile ja moge zawsze narazie niepracuje i mam czas wolny. To od innych zalezy kiedy chca sie spodkac w wiekszym gronie niz tylko 4 esperaki. Ja zawsze czekam na propozycje
  
 
Cytat:
2003-12-17 21:13:09, cezariusz pisze:
a nie mozecie zrobic 22
albo 29
zapodalem temat ale nikt procz bartka i speedera sie nie odezwal
chyba ze wolicie wlasne grono i nie chcecie zeby wam sie obcy paletali



Cholera to są poniedziałki , ja ewentualnie 29 bo mam urlop i powiedzmy nie zależy mi zabardzo na wyspaniu się a żonę jakoś ułagodzę że muszę z kumplami samochodem się spotkać (GPRS rządzi )


A więc obstawiajmy niech każdy wpisze czy 21.XII 22.XII 28.XII czy 29.XII - może coś się wykombinuje miło by było gościć kogoś z poza Wafki
  
 
Moje zdanie znacie. Mi kazda data odpowiada
  
 
Okazało się, że 22.XII - pracuję, a dla odmiany 29.XII... pracuję
Ale co mi tam. Na zlocie trza być, tym bardziej, że będziemy gościć klubowicza z poza wawki

Najgorsze, że 29 pracuję (nie w swoim stałym miejscu pracy) i przyjeżdzają do mnie do nas Czesi, a co za tym idzie... Czeszki Z tego jedna, będąca ich sekretarką, tak ze 22 latka... panowie Normalnie, szczęka, uszy, oczy i nos zarazem opadają na glebę a nawet niżej
Aj, ja jaj

P.S Właśnie sobie uświadomiłem, że 22 muszę jednemu z naszych klubowiczów "lakiernąć" 2 spoilerki ...
To ja juz wolę sobie czeszki odpuścić niż niedotrzymać jakiegoś terminu w pracy... ale tak to już jest z nadmiernymi perfekcjonistami
  
 
ok to jak robimy
ja 22 moge przyjechac do wawy okolo 16-17 a o 21 musze byc na lotnisku
natomiast 29 bede na lotnisku okolo 14 a potem jestem juz wolny
  
 
czyli w poniedzialek bys byl tak? No to kto narazie chetny na poniedzialek na zlot czy bardziej wam odpowiada 29
  
 
ja bede tak czy tak
a sotkac sie moge i w poniedzialek i w nastepny poniedzialek
  
 
A może zlocik w sobotę 27-12? Będę w Płocku na święta.
  
 
dobra to robimy zlot 27 tylo o ktorej
  
 
to ja juz nic nie wiem
czy mam jutro przyjezdzac wczesniej czy nie
czy 29 zostawac dluzej czy nie
teraz mowicie cos o 27
juz calkiem zdurnialem
  
 
Cezariusz jezeli konkretnie ktos niezadecyduje to sie niezbierzemy bo kazdy bedzie podawal inna date powiedz jaka ci pasuje i zrobimy zlot 27 ci pasuje AnyJay ma byc z tego co pisze
  
 
przeciez pisalem
22 lub 29 bo bede wtedy w wawie
przeciez nie bede jechal specjalnie do wawy na 2 godziny i o niebedac pewnym czy ktos przyjedzie
moze kiedys w lecie sie wybiore na cargo ale jak bedzie pogoda zachecajaca do jazdy
w te dwa poniedzialki musze byc w wawie i chcialem wykorzystac okazje
ale coz moze nastepnym razem
  
 
Ja jutro (czyli 22.XII ) mam straszny zapieprz do mniej więcej 18 - 18:20.
Potem wypadało by coś zjeść i właściwie jestem wolny
Tak więc jeśli Cezariusz przybędzie wcześniej do Wawki do sądzę, że uda się nam jakoś spotkać

Pozdrawiam - Speed R
  
 
ja juz sam niewiem kurw... Wy decydujcie ja sie przychylam do kazdego terminu. Jeszcze raz mowie niech ktos zadecyduje
  
 
ja bede jutro tak czy tak
wiec mozemy sie spotkac we trzech boi tak wiekszego zainteresowania nie widze
na 27 umowisz sie z Any Jay i kto tam jeszcze bedzie chcial
a znowu na 29 pisal sie Krzysiek -Diakon
wtedy tez bede ale to umowimy sie pozniej
a tobie jesli wszysko pasi to chyba nie ma problemu zebys sie spotykal z nami na raty
trzeba tylko jakies miejsce wymyslec zebym wiedzial gdzie jechac

[ wiadomość edytowana przez: cezariusz dnia 2003-12-21 20:47:29 ]
  
 
Dziś niestety odpadam, zapomniałem że .....


moja matka ma urodziny nie czas na własną zabawę, coś się matce od dzieci należy