Kupie espero 2.0 cd z klima i abs;

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupie espero 2.0 cd z klima i abs i poducha
z w-wy lub okolic. przebieg <100kkm.
pierwszy wlasciciel, ladnie udokumentowany. gaz niekoniecznie.
nawp@wp.pl

r.g
  
 
"Marzenia te wielkie i te maleńkie - na pewno zamienią się w piosenkę trallaaallaaaa"
  
 
Jaco... czyzby ktos widzial Twoj samochod i widzial go i chcial kupic ?
  
 
A ja kupię Chevroleta Corvette ZR-1 ( 411 KM )...

Tylko kto zapłaci ?
  
 
Cytat:
kupie espero 2.0 cd z klima i abs i poducha
z w-wy lub okolic. przebieg <100kkm.
pierwszy wlasciciel, ladnie udokumentowany. gaz niekoniecznie.
nawp@wp.pl



Spore wymagania. Najlepiej kup sobie jakies espero wsadz 2.0 silnik potem abs poduche i klime i bedziesz zadowolony
  
 
Cytat:
2003-12-18 23:55:34, Bartek1112 pisze:
Cytat:
kupie espero 2.0 cd z klima i abs i poducha
z w-wy lub okolic. przebieg <100kkm.
pierwszy wlasciciel, ladnie udokumentowany. gaz niekoniecznie.
nawp@wp.pl



Spore wymagania. Najlepiej kup sobie jakies espero wsadz 2.0 silnik potem abs poduche i klime i bedziesz zadowolony


I utop kupe kasy w bezsensowny pomysł
  
 
Cytat:
I utop kupe kasy w bezsensowny pomysł




a czy ja powiedzialem ze to jest sensowny pomysl zazartowalem sobie tylko. Ciezko znalesc takie espero
  
 
Cytat:
2003-12-19 00:03:00, Bartek1112 pisze:
Cytat:
I utop kupe kasy w bezsensowny pomysł




a czy ja powiedzialem ze to jest sensowny pomysl zazartowalem sobie tylko. Ciezko znalesc takie espero



Nie widać, że to żart. Ktoś może odnieść wrażenie, że takie jest Twoje zdanie...

Moje pasuje... Ciut większy przebieg tylko Ale co to 9 tys.
  
 
Dobrze jezeli ten ktos wzial to na powaznie to pzrepraszam czy tutaj tez chcesz ze mna dyskutowac??
  
 
jedno dopiero znalazlem,,,nedza panie, nedza... (
  
 
Mówiłem ,że "Marzenia te wielkie i te maleńkie, napewno zamienią się w pisenkę" trallallalalalalaa

Tych Esperaków było mało - jeśli są to zawyczaj w opłakanym stanie albo kiepskim.
Ja ,zeby mieć taka wersję zdecydowałem się kupić samochód po stłuczce (nieźle naprawiony) i z blachą (w kliku miejscach) do roboty.

AAA i warto dodać ,że samochód który znalazłem to wersja niemiecka z welurem na siedzeniach.



[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2003-12-29 16:55:20 ]
  
 
Cytat:
2003-12-29 16:49:20, -JACO- pisze:
wersja niemiecka z welurem na siedzeniach.



"Polskie" CD też miały welur.
  
 
hmmm w klubie chyba tylko ja i KeyJay mamy welur - reszta to polskie Essperaki bez weluru - chyba Ci się piotruś pomyliło....
albo ja o czyms nie wiem....
  
 
Oczywiscie ze Polskiemialy welur,
Niemieckie wersje ktore przyjechaly do Polski jako ["stoki"] miały
ABS, Klime, 2.0, Poduchę, Automat i Prawdziwego cielaczka na siedzeniach a nie jakis materiał i podobno wiem to z dosyc pewnego zrodla byly w cenie 25,000 tys w roku 1999 lub 2000 tyle ze te wersje od razu zostaly zakupione - wiadomo przez kogo bylo ich chyba 200 - 300 sztuk.
  
 
KeyJay Oni chyba starają się Nas obrazić
  
 
JACO - No to Cię oświecę Też mam welur
  
 
i ja też mam welur
  
 
Skandal
Pokazcie foty, bo nie wierzę
  
 
a taki co jets w komisie www.zawada.com.pl za 18.69kpln? ale hcyba cene ma mocno przesadzona ..
  
 
a taki co jets w komisie www.zawada.com.pl za 18.69kpln? ale hcyba cene ma mocno przesadzona ..