Ubezpieczenie w link4 - dla nich mój samochód nie istnieje!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Będać praworządnym kierowcą próbowałam zmienić ubezpieczyciela i skorzystać z oferty Link4. Po krótkiej rozmowie dowiedziałam się, że: nie ma 5 drzwiowych Starlet, niezależnie od rocznika, że mam składaka, i prawdopodobnie został "stworzony" w Stanach... Panna próbowała wmówić mi, że nigdy nic takiego nie jeździło, co najwyzej z 3 drzwiami i mam dokładnie sprawdzić ile tych drzwi tak na prawdę mam!!!

Jednym słowem POLECAM!! Jazda przez telefon jest na prawdę przednia

Noan
  
 
hihihi, to mniej więcej tak samo jak miał jeden z kolegów z LKP. Chciał u nich ubezpieczyć ładę 2107 z silnikiem 1300. No i do wiedział sięże nie ma takiej. Z 1300 to tylko 2105, a 2107 to tylko 1500... wszystkie inne to składaki

aż się boję spytać o samarę w sedanie...

Gratuluję firmie Link4 znajomości tematu motoryzacji i dobrego samopoczucia...
  
 
Cytat:
2003-12-20 13:15:48, noan pisze:
Będać praworządnym kierowcą próbowałam zmienić ubezpieczyciela i skorzystać z oferty Link4. Po krótkiej rozmowie dowiedziałam się, że: nie ma 5 drzwiowych Starlet, niezależnie od rocznika, że mam składaka, i prawdopodobnie został "stworzony" w Stanach


Po prostu katalog ITS'u nie przewisduje takiego auta.
IMO dali Ci delikatnie do zrozumienia, ze nie nalezysz do grona ich potencjalnych klientow....po co drażyc temat skladaka...lepiej zaoszczedzic na czasie i telfonach...wszystko wg hasla reklamowego LINK4...
  
 
LINK 4 ma dobra ubezp dla aut do 10 lat - nieskładaków - i popularnych ---- a np:
--- za malucha mojego 84r i mlody kierowca współwlasciceil policzyli mi 590zł a w PZU zapłaciłem 440
--- za civica 92r/97 policzyli mi 941zł a w samopomocy 653zł

oczywiscie samo OC,

ale za CRX'a zapl 1354,zl pakiet a w pzu 1964,zl --- tylko ciekawe jak mi wyplaca AC kradziezowe --- czekam dzis sie dowiem
  
 
Poszukajcie po necie jak jest z uzyskaniem odszkodowania od nich. Można znaleźć.