Naklejka klubowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
MOŻE POMYŚLIMY O NAKLEJCE KLUBOWEJ -NA SZYBĘ LUB ZDERZAK. OMEGA Z OZNACZENIEM NAJLEPIEJ ZAINTERESUJE NASZĄ ULUBIONĄ SRTONĄ WWW
PROPONUJĘ TYM BARDZIEJ OBCYKANYCH, W PRACY Z KOMPUTEREM, JAKIEŚ KILKA PROJEKTÓW.
PÓŹNIEJ POMYŚLIMY PO ILE TRZEBABY SIĘ ZRZUCIĆ
POZDRAWIAM

[ wiadomość edytowana przez: Cleber dnia 2006-06-07 10:48:59 ]
[ powód edycji: zmiana tematu ]
  
 
Wszystko ładnie, pięknie tylko jest jeden malutki problem -> taka naklejka już istnieje
  
 
A dostac ja mozna jedynie na LOB party
  
 
widzę arti, że nie odrobiłeś pracy domowej archiwum i znajomość strony klubowej to podstawa
  
 
A ja taka jedna mam ze starej omegi mi sie ostala....
  
 
a gdzie ja mozna obejrzec siedząc tak przy kompie.
  
 
a tutaj


btw. Bestyjka Disla a raczej jej śliczny tyłeczek



[ wiadomość edytowana przez: skee dnia 2003-12-21 23:18:56 ]
  
 
Ale towarzystwo zmiękło , jeszcze parę miesięcy temu za takie niestosowne pytania prawie mnine przez monitor obdarli ze skóry
Czytajcie chłopaki dokładniej, czytanie ma przyszłość
  
 
poza tym są na wszystkich zdjęciach z LOB Party
  
 
Sorki za to pytanie ale stronę od niedawna odwiedzam głownie jestem fanem samochodów terenoeych a szczególnosci rajdów na które uczęszczam swoim UAZem od niedawna posiadam omegę która odrazu przypadła mi do gustu,a szczegłólnie mojeej żonie bo ona ni a jeździ przedewszystkim ,
Także jeszcze raz dzięki za pokazanie naklejeczki mam nadzieję że kiedys ją zdobede i poru bydgoszczan bedzie mogło ja oglądać na tylnim zderzaku.
  
 
skoro twoja żona jeździ omegą to może ona powinna odwiedzać to forum
  
 
Witam

właśnie przed chwilą jadąc taryfą (niestety nie ryzykowałem jeszcze jazdy osobiście po świętach )
widziałem na skrzyżowaniu piękną, żółciutką naklejkę LOB
na tylnej klapie równie pięknej Omesi A kolegi Drusia

pozdrowienia
Sagittario
  
 
Ano właśnie, a mnie nie udało się jeszcze spotkać na mieście kolegów z naklejką, wniosek stąd taki, że trzeba przyspieszyć wiosnę coby prędzej się kolejny LOB PARTY odbył i warszawska podgrupa zwaliła się jeszcze liczniej, że o pozostałych nie wspomnę. Marzy mi się jakiś porządny meczyk w gałę, może jakiś turniej tak ze sześć jedenastek to by był zlot , albo po jednej drużynie z województwa piękny cel, jak sądzicie?
  
 
E, tam liczy się jakość a nie ilość.
No chyba, że te 6x11 to byłby wynik jakość.
No i oczywiście same Lotusy
  
 
Wiesz Piotr, ja uważam, że jakość na LOB Party nie podlega dyskusji , a co do LOTUSÓW, to piękny byłby to widok , tylko najpierw trzeba by było wyrownać polankę , no chyba, że wersja zlotowa miałaby gąsiennice
  
 
Ja u siebie w rodzinnym miescie nie widzialem omesi z nalkeja.
Moja mam nadzieje bedzie pierwsza
Tylko musze popjawic sie wrescie na LoB Party i ja zdobyc
Pozdrawiam wszystkich
  
 
Janusz co do piłeczki to bardzo chętnie tzreba koniecznie hehehehe niech sie tylko cieplej zrobi musimy jeszcze poczekać ale cierpliwość popłaca pozdrawiam i do spotkania już w nowym 2004 roku miejmy nadzieje że lepszym (żeby paliwo staniało)
  
 
Co do meczyku jestem ZA
Moge stac na bramce
Pozdrawiam
  
 
Meczyk - ależ owszem. Byle cieplej było niż podczas ostatniedo wiosennego zlotu
  
 
hehe
z tego co wiem,
to wszyscy zawsze stoją na bramce