KUPIĘ TAKIE COŚ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...A chodzi mi dokładniej o plastikową "listwę" o długości około 80 cm którą posiadają niektóre Espero. Patrząc na samochód z przodu można ją zauważyć poniżej zderzaka zaraz za chłodnicą. O ile się nie mylę to jest ona przykręcana do osłon dolnych silnika. Listwa ustawiona jest prostopadle do długości samochodu - szukam jej już od dłuższego czasu ale nigdzie nie mogę jej kupić. Będę wdzięczny za pomoc w zlokalizowaniu jej w jakimś sklepie w Wawie - no chyba że ktoś ma takową na zbyciu (może być używana).
  
 
chodzi ci o ta listwę która kieruje powietrze od spodu samochodu do klimatyzacji?? tylko Esperaki z klimą mają ta listwę
  
 
Ja nie mam klimy i mam taką listwę
  
 
To jest "kierownica" powietrza do skraplacza /"chłodnicy"/ klimy na 100%!!...wiem bo kilka tygodni temu kupiłem!! ...chiba 25 zł w DU w Katowicach na Bogucickiej 7...czekałem kilka dni bo zamówili to na moją prośbę ale bez problemów i w terminie dotarło!!..Więc mogę pewnie drugi egzempel też załatwić ...wg katalogu DU to jakaś tam "osłona" ...poszperam to wrzucę numer katalogowy tego cuda!
  
 
Aż tak zdesperowany to nie jestem żeby sprowadzać kawałek plastiku (który w dodatku najbardziej potrzebny jest w samochodach z klimą) z Katowic, ale za numer katalogowy będę wdzięczny - zawsze łatwiej szukać
  
 
bogdan a do czego to się mocuje??????
Ja mam klimkę i nie mam tej listwy - pewnie wynik wypdaku poprzedniego właściciela.....
  
 
Cytat:
2003-12-23 21:55:59, -JACO- pisze:
bogdan a do czego to się mocuje??????
Ja mam klimkę i nie mam tej listwy - pewnie wynik wypdaku poprzedniego właściciela.....


He!...nie wim! ....kupiłem ale zaczęła się brzydka pogoda i ....nie zamonciłem!...ale chiba do belki wzmocnienia przedniego??

A teraz co do numerów katalogowych /Tobie Jaco też się w takim razie przyda...na szczęście to tylko ok.25 zł/

Na oryginalnym opakowaniu DAEWOO jest takowa symbolika:
J8 1 # 96122364 i nazwa: AIR DAM-FRONT
Myślę, że do Katowic części przyjeżdżają z W-wy więc nie powinieneś mieć najmnieszych problemów z zakupem tego elementa w DU. Powodzenia! W calutki Nowy Rok też !