Martinezzz in da ... Warsaw

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Swięta, święta i po świętach.
Wszyscy wyleniuchowani, obżarci. Teraz potrzeba trochę ruchu.
Jako, że jutro zawitam w stolicy z przyjemnością spotkał bym się z klubowiczami. Czy ktoś byłby chętny rozruszać sobie kości i opuścić domowe pielesze?
  
 
A kiedy bedziesz i gdzie?
  
 
ja mogę ale po 20:00
  
 
Będę na weekend u rodzinki w rejonach Ursynowskiej.
Tak więc późne popołudnie lub wieczór (byle nie noc) pasują mi.
  
 
20:15 pod Geant Ursynów?????
  
 
Gdzie jest Geant na ursynowie?
  
 
A może by tak panowie gdzieś blizej rzeczonej Ursynowskiej, bo ja Warszawy za dobrze nie znam i po nocy mógłbym gdzieś zaginąć .
  
 
Jadąc Puławską w stronę Piaseczna (od wyscigów) mijasz go po lewej stronie - niedaleko wyscigów konnych.
  
 
A gdzie ta Ursynowska jest?
  
 
Dobra - spadam - umówcie się jakos panowie - ja jutro się rozejze co i jak...
  
 
Jakieś skrzyżowania po drodze? Czy prosto jak z bata strzelił?
I jaka to odległość? 40 min. dosyć szybkiej jazdy samochodem czy trochę mniej ?
  
 
Mnie sie niepytajja niewiem nie ten Carfur musze na mape luknac i zobacze gdzie ta ursynowska jest
  
 
Cytat:
2003-12-26 22:52:19, Bartek1112 pisze:
A gdzie ta Ursynowska jest?


Khm, jak by to wyjaśnić. Jadąc Puławską od strony centrum zaraz za Dolną (nie jestem pewien czy tak się ta ulica nazywa) po prawej stronie jest jakiś park. I właśnie przy tym parku (prostopadła do Puławskiej) jest Ursynowska.

P.S. Skojarzyło mie sie jeszcze. Ursynowska jest w rejonie warszawianki (tylko po drugiej stronie).
  
 
Kurde, Jaco się zmył i w końcu nie wiem czy daleko do tego Geanta.

Ktoś jeszcze chętny na spotkanie? Może jakieś inne propozycje odnośnie miejsca?
Nie pchajcie się tak panowie .
  
 
ustalcie gdzie to przyjade
  
 
Ja co musi byc bo ja niewiem gdzie ten Geant jest a moze na sadybe tam gdzie sie spotykamy Co ty na to?
  
 
Jak mi napiszesz dokładnie gdzie to jest to ok (bo w wątku Cezariusza konkretnych namiarów nie ma).
Tylko czy nam się wtedy Jaco nie zbuntuje, że dla niego to za daleko i nie przyjedzie?
  
 
Nie mysle ze nie juz przyjezdzal tam. I TOmek tez przyjedzie z tego co widze. Wiec tak. To jest ulica Powsinska ( Sadyba BEST MALL) przedluzenie Czerniakowskiej. http://www.sadyba.pl/ (tu masz adres tego sklepu jest tesz mapka latwo dojechac
  
 
Heh, mam nadzieję że znajdę toto.
Niestety plan Warszawy leży sobie teraz w samochodzie więc nie mogę w tej chwli zobaczyć jak tam precyzyjnie dojechać.

To która godzina? 20:00?

P.S. Tomek na razie tylko obserwuje .
  
 
Tak odpowiada 20. No to do zobaczenia jutro na Sadybie. Tomus zatwierdzasz przybycie?