Zloty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich i chciałbym zapytać kiedy edzie jakiś zlot ESPERO na śląsku.
Chętnie bym się wybrał na taki zlot.
Czekam na odpowiedzi!!!!!! nullbil@konto.pl
  
 
Świętowanie świętowaniem, ale spotkać się możemy

Co powiecie na spotkanie zaraz po Nowym Roku, tj. 4.01.2004 ?
To jeszcze będzie czas "wolnego" dla większości z nas, więc - parking za lotniskiem Muchowiec , godz. 14.00
Kroi się okazja do poznania kilku nowych Membersów klubowych
Co Wy na to ?
  
 
Skoro w "Życzeniach" mowa o zlocie, to przypominam wątek
Wypowiadać mi się tutaj na temata spotkania po Sylwestrze
  
 
Oj, oj, czy to już koniec spotkań na Śląsku ?

Co jest z Wami ???
No bo zrozumię, że nie ma się czasu, chęci, kasy na paliwo - ale żeby nie napisać ani słowa przez tydzień istnienie tego tematu
  
 
Czasami tak jest. Widocznie nikt niema ochoty na zlot. Albo zadko zagladaja na ten dzial
  
 
Ja byłem na muchowcu 1.04.2004 ale sie poslizgac troszke ubrudzic fure i musialem jechac na piekary moze jakis zlocik 18.01.2004??? moze byc muchowiec to mozna jeszcze ugadac!!! Jestem za zlotemi na sląsku bo na dalsze trasy raczej nie mam czasu bo albo w pracy albo w szkole pozdawiam!!!
  
 
wow widze ze duzo ludkóf tu zagląda skoro od dwóch dni nikt nic nie napisał. Widze ze tylko jedna osoba jest zainteresowana zlotem na śląsku!!! moze sie ktos jeszcze znajdzie????? Pozdrawiam!!!
  
 
No tak 4 stycznia minął, a ja dzisiaj zauważyłem wątek !!??..na swoje usprawiedliwienie mam....L4...gorączkę, i prześladujące mię choróbsko!!...niestety nie chce odpuścić bo dało mi tylko dzień „wolnego” i znowu mnie dopadło w inne organy
E tam nic się nie martwcie!....na pewno uda się skrzyknąć zlocik ....co do termina to zawsze jest z tym problemik, można przyjąć 18.01. i....zobaczymy co się podzieje....wątek odświeżymy od czasu do czasu i ktoś na pewno dołączy do naszej listy! Pozdrowionka!
  
 
noooo nareszcie ktos zauwazył termin ugadamy ale bedzie nas tylko 3?????????????? cos mało
  
 
Ok data 18.01.04 jest ok tylko o której godzinie i dokładnie w którym miejscu ? Bardzo chętnie bym się spotkał na takim zlocie espero bo mam swojedo już dwa lata i nigdy nie byłem na żadnym zlociku. Pozdrawiam bil69!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Tylko trzech chetnych?? hmm no dobra miejsce- muchowiec parking za pasem lotniska. Godzina 13-14?? dla mnie obojetnie czekam na propozycje!!!
  
 
wita kędzierzyn-koźle jestem na tak.
dajcie jakiś opis gdzie szukać tego miejsca.
dajcie znać na GG 2657801 do 14-30.
nawet umyje esperaka
  
 
SZYBKA AKCJA JAK KOGOŚ INTERESUJE

11.01.2004 SOBOTA KOŁO SKANSENU - TESTUJEMY ABSy..!!!!!!!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM GODZINA 12:00


[ wiadomość edytowana przez: Zoltar dnia 2004-01-09 18:05:12 ]
[ powód edycji: Nie czytelne kluczowe słowo ;) ]
  
 
Testowanie basu ? SPOKO Jade jak najbardziej.
Kto jeszcze tam jedzie ??
KontaktGG 2055724
  
 
Uwaga !

W poscie Adminka jest błąd w dacie :

jest - Sobota 11.01.2004 godz. 12.00
powinno być Sobota 10.01.2004 godz. 12.00
  
 
Sobota odpada nie mam fury starzy wyjechali ale za to 18 powinienem miec jak nie to sie zastrzele Jestem ciekaw ile bedzie ludkóf??
  
 
kurcze dzisiaj zauwazylem ten temat. A dziś mam szkołe i to w opolu więc się niewyrobie.
A chętnie bym potestował BAS bo ABS- brak

Pozdrawiam i jestem z wami !!!!!!!!

Raffsa
  
 
no widze ze sie rusza towarzystwo
bede drązył ten temat cały tydzien az sie uzbiera wiecej ludkóf, chce poznac ludzi z klubu i pstrykniemy se pare fotóf i napijemy sie .... kawy oczywiscie kajs z termosa abo czegus tam
  
 
nie wiem którą godzine ustawic na ten zlot moze jakies propozycje??????????? Ja proponuje godz. 14 czekam na inne propozycje
  
 
ja proponuje godzine _jak_najwczesniejsza_ - byc moze sie stawie, nic nie obiecuje bo zalezy to od stanu technicznego mojego zimowego pojazdu (na zlocie sami zobaczycie, czym wpadne - o ile wpadne) oraz od tego, jak mi pojdzie na egzaminach