Sprzedam orginalne kołpaki Daewoo Espero - 2 sztuki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Używane, nie połamane i nie uszkodzone. Normalne ślady używania.
2 sztuki za 50 PLN + koszt przesyłki pocztą.

mail: dantech@wp.pl
  
 
Panowie wysoko sobie cenicie używane kołpaki
Dziękuje Ci Cezriusz za kołpaczek - widze ,że to jakis cenny towar
Jakby co to mam do oddania (za free) kołpak oryginalny, ale do polakierowania (dostałem od Mirasa, któremu tez bardzo dziekuję)



[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2003-12-29 09:59:26 ]
  
 
Cytat:
2003-12-29 09:56:43, -JACO- pisze:
Panowie wysoko sobie cenicie używane kołpaki



dokładnie, powiem wprost => pogieło Cie chłopie??2 uzywane kołpaki za 50pln, dobrze sie czujesz?? Do tego piszesz ze maja slady uzywania i jeszzce + koszt przesyłki???????
buahahahahahaha
  
 
Sprzedaj te 2 kolopaki za 30 zl + koszt wysylki to bedzie rozsadna cena ale nie 50 zl za szt. Za tyle to mozna w daewoo nowki kupic
  
 
Czy ja powiedziałem ze za jedną sztukę? 50 za dwie jest. No za 40 oddam i nie będą mi bagażnika zawalać
  
 
ludzie..a wescie si od czlowieka odczepcie..jego kolapki jego sprawa..najwyzej jak nikt nie kupi to moze sam dojdzie do wniosku ze troche za drogo..ale nie rozumiem oburzenia..
  
 
Ja bym zamienił te kołpaki na klucz do świec...
Tylko dalej nie wiem jaki rozmiar...
  
 
Jeśli ktoś nie wie to było już raz zcięcie z DeeJey'em na temat klucza - nie chciało mu sie nawet klucza zmierzyć - taki życzliwy.

Do DeeJay

Jak wiesz istnieje wybitnie proste w obsłudze urządzenie pomiarowe zwane linijką. Po pomiarach wspomianego klucza okazało sie ze przyrząd "mówi" 16 mm i trwało to 5 sekund. Dymanie do sklepu, odpalanie auta, parkowanie itd. zajeło mi 40 minut...

Przy okazji okazało się w sklepie ze istnieją dwie wersje silnika 1,5. Tzn. MF i AF. Kazda z nich ma inny klucz. TAk wynika z katalogów w sklepie motoryzacyjnym i nie było to takie oczywiste.
Moj jest bodajże AF - ale sprawdze to jeszcze raz

Takze dzieki co niektórym za konstruktywną pomoc i życze aby wrócili do tematów "Ludzie pomocy, farba na spoilerze mi odłazi, co robić, plissss"

Co do kołpaków to jestem w szoku ze chciało wam sie tyle pisac. Jakby o cos waznego zapytac to cisza jak makiem...
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Pawol dnia 2003-12-30 08:48:38 ]
  
 
Dobra Pawol - nie kłóćmy się bo przecież nie o to chodzi...
A w Espero był tylko jeden rodzaj silnika 1,5
  
 
Ok. Rozejm . Odpuszczam.

Co do dwóch wersji to widziałem w katalaogu seria AF i MF. Litery są w numerze silnika na początku. Moze gdzie za gramanicą są inne motory?
  
 
Cytat:
2003-12-30 09:11:55, Pawol pisze:
Ok. Rozejm . Odpuszczam.

Co do dwóch wersji to widziałem w katalaogu seria AF i MF. Litery są w numerze silnika na początku. Moze gdzie za gramanicą są inne motory?



Tak, bardzo daleko za granica (za kilkoma, jak nie kilkunastoma). Z tego co pamietam, USA lub Azja, ale nie pamietam bo to juz troche dawno czytalem.
  
 
Pawol - pozostańmy kolegami, ale pytanie o klucz było denne...
1,5 16v jest tak naprawdę jedno...
A jeżeli już trzymasz się, że były dwa to trza było zaatakować sklep i powiedzieć jaki typ silnika jest u Ciebie....
Zgodzisz się, że pytanie było dziwne....
A ja naprawdę jestem spoko koleś i nie chcę się droczyć - tak jakoś wyszło....
Pozdrawiam serdecznie....