Kupię zapas od esperaka 1,5 azjaty oponka hankook

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię zapas od esperaka 1,5 azjaty oponka hankook. Warunek bardzo mało używana najlepiej nieużywana tak jak moja
  
 
Przeciesz te opony sa do dupy lepiej kup sobie cos innego
  
 
Cytat:
2003-12-31 01:11:44, Bartek1112 pisze:
Przeciesz te opony sa do dupy



Ano do dupy ztym, ze ojciec jezdzil na tym 5lat (100kkm)...
no i byly duuuzo bardziej ciche od debic passio...
  
 
Jutro zobacze jaka, mam oponke, ale na pewno orginalna i malo jezdzona, takze jakby co to jutro dam odpowiedz.

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Jacek_Mad dnia 2004-01-07 20:35:46 ]
  
 
Wreszcie coś konkretnego
  
 
to jest oponka Hankook Optimum, czy jakos tak rozmiar 185/65/14 malo jezdzona
  
 
Ja potrzebuje oponę HANKOOK OPTISUPER 185/65/14 86T
  
 
A więc mam oponę nietypową
  
 
Czy nic się nie da zrobić w tym temacie ???
  
 
Jurbi sorki za zamieszanko
Ta oponka ktora mam to jest wlasnie taka jak twoja
po prostu jak poszedlem sprawdzac to bylem po malym piwku i dokladnie nie zapamietalem nazwy

Moge ci ja odsprzedac nawet z felga, bo akurat felg mam w nadmiarze.
  
 
Na pewno się dogadamy i chętnie przejadę się do Radomia, albo może jakiś zlot sie szykuje - jeszcze nie byłem
Podaj tylko cenę do negocjacji
  
 
I znowu zonk
szukam dalej
  
 
a co Jacek się rozmyślił???? Czy dał zaporową cenę???
  
 
Czesc jurbi,

mam dokladnie taka opone ( a nawet cale kolo ) jakiej szukasz, malo tego jest mi ona calkowicie nie potrzebna i zajmuje tylko miejsce w piwnicy, moge Ci ja odpalic (razem z felga, czyli cale kolo ) praktycznie za friko, bo tak jak powiedzialem nie jest mi ona do szczescia potrzebna
Tylko jest maly problem, musial bys sie po nia stawic osobiscie...
  
 
Jacek się nie odzywa a do Warszawy chętnie się przejadę tylko jak napisałem wcześniej oponka powinna być bardzo mało uzywana jeśli taka jest to OK . Felga też się przyda bo jak na razie przekładam zimówki a na alusy nie mam kaski
  
 
Oblookam ją dokladnie a najlepiej strzele pare fotek i Ci wysle, to wtedy sam zdecydujesz, bo pojecie "bardzo malo uzywana" jest bardzo wzgledne

Tylko musisz pare dni poczekac, bo ta opona jest u moich rodzicow w piwnicy...


[ wiadomość edytowana przez: Dicer dnia 2004-01-26 14:01:44 ]
  
 
Niestety musze szukac dalej bo moja jest praktycznie nowa tzn. nieuzywana i taką bym chciał kupić najlepiej zamieszczę fotke o ile się uda
  
 
Ja mam fabryczną - nie używaną. Jutro moge sprawdzić, jak z tymi symbolami. Tylko chciałbym za nią dojazdówkę. Szczerze mówiąc (pisząć), nie orientuję się w cenach, a nie chciałbym robić na kimkolwiek interesu. Po prostu mam zbiornik w kole i jest mi zbędne "duże" koło. Pozdr.
  
 
Ja mam taką oponke Hankok 185/65R14 Opona jest nowa oczywiście bez felgi chce za nią 40 zł
Jest to model coś tam power zobacze jutro dokładnie
  
 
Jak napisałem wcześnie model opony to OPTISUPER 185/65 R14
więc POWER...coś tam nie podejdzie a dojazdówki na allegro średnio chodzą po 80zł ja kupiłem za 55
+ koszty wysyłki