Trójmiasto - spoty i zloty - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bedziemy wszyscy, w koncu mam taka nadzieje Proponuje w sobote godzine 17:30 na pasie na zaspie, postoimy tam chwile az sie zbierzemy wszyscy i wyruszymy do Gdyni na skwer.Co wy na to?

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2003-06-30 22:12:47 ]
  
 
dla mnie moze byc, dobry pomysl.
  
 
wsadzilem dzisiaj 12 ulotek ludziom za szyby (uszczelki), ciekawe co z tego wyjdzie
  
 
Cudów sie nie spodziewaj...są wakacje.
Ale mimo wszystko - gratulacje za zaangażowanie w sprawę
Po za tym - Panowie nie wszyscy Ci , którzy jeżdą LAdami maja ochotę(jak widac ) na odrobinę pokolorowania sobie szarej rzeczywistości...A nie wszyscy też koloruja ja sobie tak żeby to było w naszym stylu
Mam nadzieję,że Wam tej ochoty nie brakuje
Brawo Franc
Pozdr
dla Wszystkich z Wybrzeża
Paweł
  
 
Witam... nie udało mi się dzisiaj rozłozyć zadnej ulotki, bo zapomniałem wziac z domu, ale się poprawie..., jestem zaaferowany, bo walcze o kase na gaz, może już w tynm tygodniu bedę miał GAZa
A tak swoją droga. to Paweł jakbys był w oklicach, to także zapraszamy... , bardzo podoba mi się ten Twój klasyk , ale jak bedziesz skodziną, to tez miło przywitamy...
  
 
Dzięki Mirek - beę na wybrzezu u Was ale dopiero pod koniec lipca ( taki mam przynajmniej plany. Obiecuję,ze auta nie zostawie na żadnej bocznej ulicy(co by nie było problemów z tablicami) i moze wtedy uda sie spotkac z Wami jeszcze raz , ale tak na spokojnie
Pozdr
Paweł
  
 
Cytat:
2003-07-02 00:56:05, pawel_krakow pisze:
Cudów sie nie spodziewaj...są wakacje.
Ale mimo wszystko - gratulacje za zaangażowanie w sprawę
Po za tym - Panowie nie wszyscy Ci , którzy jeżdą LAdami maja ochotę(jak widac ) na odrobinę pokolorowania sobie szarej rzeczywistości...A nie wszyscy też koloruja ja sobie tak żeby to było w naszym stylu
Mam nadzieję,że Wam tej ochoty nie brakuje
Brawo Franc
Pozdr
dla Wszystkich z Wybrzeża
Paweł



mam nadzieje ze chociaz jedna osoba z tych co ulotki dostaly przyjedzie
  
 
no chlopaki, co taka cisza, to juz za 3 dni ,sobota, 17:30 na pasie na zaspie a potem przejazd do gdyni.

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2003-07-02 23:15:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2003-07-02 23:16:18 ]
  
 
Sorry, ze sie tak malo odzywam, ale nie mam obecnie jeszcze przez tydzien dostepu do internetu, ale udało mi sie zrobic mala przerwe w pracy

Ja poinformowalem panow ze sklepu w Gdyni na ul. Śląskiej i zapowiedzieli, ze beda.

Ja napewno bede o 17:30 na pasie na Zaspie. Do zobaczenia.

Jakby cos sie zmienialo Franc to daj mi znac.

Dzieki z góry.
  
 
witam

jechalem dzisiaj rano ulica sopocka
i widzialem w lesie na zakretach bandy z opon
moze to oznaczac SAMOCHODOWE RAJDY GORSKIE (?)
w zeszlym roku szalala tam czerwona 2107
na zakretach wygladala swietnie
  
 
No i widzisz Franc.
Jednak mnie nie będzie w sobotę na zaspie (chya że się cud zdarzy)
Te urodziny są w piątek ale wyprawiane w sobote.
No trudno, pewnie zobaczymy się dopiero w Borsku.
Pozdrawiam.
Kozik.
  
 
To nie byłem ja

Ale ostatnio pokazałem gościowi w Civiku gdzie raki zimują, a jechałem na PB98 - Łada ma zupełnie inne odejście!!!

A tak pozatym to ostatnio przywaliłem nowa felga w krawężnik cholera jasna - musze isc ja wyważyc i podmalowac, bo pogieta nie jest, tyko porysowana na brzegu.
  
 
szkoda ze cie kozik nie bedzie, zapraszaj znajomych z Ładami na spot w sobote.Pozdrawiam, a co do Borska to moze pogadamy o tym z Leszkiem w sobote.

A tak przy okazji, ja juz rozdalem 15 ulotek

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2003-07-03 18:09:03 ]
  
 
mam nadzieje ze sie spotkamy nawet jesli pogoda nie dopisze,bo w deszczu przejazd mozna zrobic a na skwerku mozna sie schowac pod dachem oceanarium wiec jest luz.
  
 
Witam..
wszystko wskazuje ze tym razem uda mi sie byc na spocie..
mam nadzieje ze tym razem nasza grupa, stawi sie w dużej sile.. w końcu kilku juz nas jest.. a chyba nie wszyscy jeszce się poznalismy..
a i mamy juz troche różnorodnosci, oprócz 2107 , jest i 110tka, i 2101, i pojawiła sie pierwsza samara...
  
 
No właśnie ja jeszcze Was nie znam i nie będzie nam pisane spotkanie...
Pewnie zobaczymy się dopiero 19-20 lipca w Borsku (o ile wypali).
Leszek mi odpisał że numer tel zapisał i będzie dzwonił.
Mam nadzieje że wszystko wypali?
  
 
Cześć jak możecie to podajcie mi tel.kom. lub domowy do Franca bo niewiem jak jutro mam dojechać na ten pas startowy na Zaspie i wogóle niewiem gdzie on jest!!!
CZy to jest tam gdzie się w środy spotykaja motocykliści o 18.00.??
Czekam na odpowiedź łukasz
  
 
spot juz jutro,mam nadzieje ze nasze grono bedzie duze i nie przeszkodzi nam w tym pogoda,musimy byc twardzi.tak wiec do jutra do 17:30 na Zaspie.
  
 
dzisiaj dolalem oleju, wymienilem filtr powietrza, zmiejszylem spalanie gazu.do zobaczenia po poludniu.
  
 
To chłopaki życzę wam dobrej zabawy i powodzenia z pogodą.
Mam nadzieję że przedyskutujecie kwestię NORT SPOTU czyli gdzie.
Zróbcie jakieś fotki co będę mógł zobaczyć jak się bawiliście beze mnie. Miłej zabawy. Żałuję że mnie nie będzie. Pomyślcie tam czasami o mnie i mojej samarce.
Pozdrawiam.
Kozik.