Kierownica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktos z was ma cos takiego szukam czegos do zalozenia na kierownice w yarisie... moze cos mi poleciciedziekilink
  
 
Był taki topik, nawet w nim jest linka do tapicera w Wawie, który robi pokrowce, bądź obszywa na zamówienie.

Szukajcie w wyszukiwarce, a znajdziecie
  
 
Cytat:
czy ktos z was ma cos takiego link



Witaj!
Mam w carinie, troche trzeba sie napracowac, aby obszyc kierownice. "dratwa" jest troche gruba, ale nie zaluje. 30 zl, nie majatek a doznania zupelnie inne
  
 
Nie mam tego, ale ta dratwa i jej grubość przypomina mi sznurowanie buta.
  
 
Cytat:
2004-01-06 11:42:11, darek1200 pisze:
Cytat:
czy ktos z was ma cos takiego link



Witaj!
Mam w carinie, troche trzeba sie napracowac, aby obszyc kierownice. "dratwa" jest troche gruba, ale nie zaluje. 30 zl, nie majatek a doznania zupelnie inne




czyli jednym slowem polecasz?
  
 
też będę obszywałjak znaidę dobrego to polecę z tego co się orjętuję to koszt ok 150 -200 zeta
  
 
carina gti ma ładie zrobioną widziałem
  
 
heh dzieki dzieki
Zdemonotwałem kierowniczke, poczekałem dzień, zawiozłem do D&W punktu czy cóś we wrocku na Buforowej i zapłaciłem 120 PLN
a szwy są zrobione naprawde profesjonalnie, nie jest tylko jeden szew, ale podw€jnie krzyżowy, na jakiejś maszynie jedynie tak mogą zrobić od razu milej die jezdzi hehe
  
 
zdemontowac kierownice? u mnie chyba to niemozliwe skoro jasiek tam siedzi...?
  
 
hehe to żaden problem, też mam poduszeczke , odłączasz aku i możesz dzialac, ja robilem to nadwyraz ostroznie tak na wszelki wypadek ale wszystko prezbieglo (uważalem tylko na ten pret na ktory trzeba wkladac w dziurke kierownice (w srodek tam gdzie przechodzi metalowy pret co daje impuls do poduszki o wystrzał) oki, od razu spojrzalem na poduszke przez mała podważona przez ze mnei szparke i poducha jest nie wystrzelona
  
 
zdemontowac kierownice? u mnie chyba to niemozliwe skoro jasiek tam siedzi...?

Ja tam nie siedzę
Jakby ktoś miał namiar na dobrego tapicera to ja poproszę.
  
 
Ja u siebie mam taki gotowy pokrowiec uniwersalny. Chwila roboty i bez porownania lepiej sie autem kieruje. Skora na sterze to jedna z pierwszych rzeczy jakie zawsze montowalem w nowo nabytym samochodzie. Polecam!
  
 
Przemo_z ma bardzo ładny pokrowiec, założony za 150 zł przez fachowców z serwisu Toyoty (odchodzi problem demontażu kierownicy i poduchy). Sam zacząłem o tym myśleć tylko chciałbym połączyć wiedzę fachowców od demontażu z umiejętnościami tych od obszywania skórą.

Znacie jakieś ASO, które robi świadczy takie usługi niedaleko od Wawy?