Może kogoś zainteresuje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nowa cobra
  
 
a jak wam sie to podoba? bo mi nie koniecznie
  
 
fajny kapelusz
  
 
no inna jest


heh prsta decha rozdzielcza ..ale fajnie wyglada
  
 
cobra daje rade.. a ten spojler na mitschubisi .. to o kand dupci idzie rozbic.. mnie totalnie sie niepodoba
  
 
Fiord git
Mitsu ble

Mam jeszcze pytanko o tego mitsu.. Czy oni jeżdżą nim w czterech??
  
 
Co Fiord, to Fiord. Ładny zwierzak.
  
 
heh fajnie byc kierowca fabrycznym Tomek K mial lekkiefo peca w hundaju ... szkoda ze nie jest kierowca jakiegos subaru albo forda
  
 
no zobaczymy jak sobie poradzi na MŚ w N-ce...tylko nie wiem czy bedzie jeździc w barwach Polsatu??? za granicą...

ale ten evo....to smichu...chyba dla gołębi pocztowych, z biletem miesięcznym...hehehe... albo jak ktos ustawiaj auto na platformie to za mocno zachamował...i sie spojler przesunął
  
 
Cytat:
diZeL pisze:
a jak wam sie to podoba? bo mi nie koniecznie


Auto nie ma być piękne - ma wygrywać

Cytat:
Stein pisze:
(..) a ten spojler na mitschubisi .. to o kand dupci idzie rozbic.. mnie totalnie sie niepodoba


Kolejny fachura - na kształt spoilera maja wplyw w 99% inzynierowie budując go dążą do tego aby maxymalnie spełniał swoją role - takie jego umiejscowienie jest efektem prac w tunelu areodynamicznym - przypominam ze Ford w fokusie tez ma nietypowy kształt spoilera a mimo to wygrywa.

Cytat:
Piter20 pisze:
Mam jeszcze pytanko o tego mitsu.. Czy oni jeżdżą nim w czterech??



Na pokazach i prezentaciach zespołu podawane sa wszystkie nazwiska kierowców jacy sa jego członkami. A ze jest ich czterech to i nazwisk tyle samo.


... A Cobra wyczesana po całosci...
  
 
tamta jest wyczesana? to zapraszam do obejrzenia TEJ!
  
 
Fajne fajne... Tylko mnie nadal sie podoba neue kobra
  
 
Only Ford...
  
 
jesli chodzi o ta pierwsza co dizel pokazal to cos mi w niej nie gra - jakos tak ten gril i swiatla nie graja - nie ma linii, nie ma tego czegos co przemawia za jedna swietna caloscia......

moze gdyby bardziej ja zblizyc do pierwowzoru wyszloby cos ladniejszego

a misiek jak misiek - jak powiedzial imel - to ma wygrywac