[FOTO] Spotkania Syreniarzy w Sopocie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiem czy wiecie, że w Sopocie na mini golfie odbywają się co miesiąc spotkania syreniarzy. Byłem tam w ubiegłym miesiącu. Teraz spotkanie odbędzie się 10.01.2004r. w sobote (zawsze są w soboty) o 14:00. Ostatnio się spóżniłem i już się rozjerzdżali, ale z tego co się dowiedziałem to mają 10 syren na chodzie,nie jest to jeszcze żaden klub tylko spotkania właścicieli syren, ale jeśli ktoś nie ma syreny to terz może przyjechać, (sam mam fiaciora, ale chce kupić syrene 104) sam widziałem że, był ktoś simką. Co ciekawe to właściciel tego mini golfa ma coś koło 60-tki jeźdźi syreną 104 i jest niemcem. Do Polski przeprowadził się jakoś w 90-tych latach, rozumie dużo po polsku ale mało umie mówić. Nie pamiętam adresu tego mini golfa, ale jak znajde to może jutro napisze.
Tak wogóle to byłem na tym zlocie pojazdów komunistycznych (nie wiem cz dobra nazwa) i się troche zawiodłem bo było durzo trabantów, ład, skód, kaszlaków, a fiaciorki i poldki można było policzyć na palcach. No jeszcze były 2 warszawki, moskwicz, zaz, 4 cytroeny. ALE ŻADNEJ SYRENY!!!
  
 
Podaj jakis namiar, chetnie bym obejrzal wiele Syrenek na raz

Pozdrowka
Adamus

  
 
Adamus, wpadnij 28lutego do Łodzi.

Napatrzysz się do woli

Bedzie II Zimowy ZLot
Szczegóły http://www.autko.div.pl/zimowy.php[addsig]
  
 
Cytat:
2004-01-06 19:11:00, lucek104 pisze:
Nie wiem czy wiecie, że w Sopocie na mini golfie odbywają się co miesiąc spotkania syreniarzy. Byłem tam w ubiegłym miesiącu. Teraz spotkanie odbędzie się 10.01.2004r. w sobote (zawsze są w soboty) o 14:00. Ostatnio się spóżniłem i już się rozjerzdżali, ale z tego co się dowiedziałem to mają 10 syren na chodzie,nie jest to jeszcze żaden klub tylko spotkania właścicieli syren, ale jeśli ktoś nie ma syreny to terz może przyjechać, (sam mam fiaciora, ale chce kupić syrene 104) sam widziałem że, był ktoś simką. Co ciekawe to właściciel tego mini golfa ma coś koło 60-tki jeźdźi syreną 104 i jest niemcem. Do Polski przeprowadził się jakoś w 90-tych latach, rozumie dużo po polsku ale mało umie mówić. Nie pamiętam adresu tego mini golfa, ale jak znajde to może jutro napisze.
Tak wogóle to byłem na tym zlocie pojazdów komunistycznych (nie wiem cz dobra nazwa) i się troche zawiodłem bo było durzo trabantów, ład, skód, kaszlaków, a fiaciorki i poldki można było policzyć na palcach. No jeszcze były 2 warszawki, moskwicz, zaz, 4 cytroeny. ALE ŻADNEJ SYRENY!!!



No był tez jeden Opel
  
 
Jadąc od strony Gdańska dołem przez Jelitkowo,trzeba skręcić na rondzie w prawo jak do Hestii i do końca tej uliczki-jest tam mini golf,którego jest właścicielem tenże niemiaszek(mówiąc szczerze bardzo fajny gość) i tam własnie są spotkania syreniarzy
  
 
Dzięki danield za wytłumaczenie jak tam dojechać, bo zgubiłem gdzieś adres, a co do tego niemiaszka to zgadzam sie z tobą że to fajny gość.
korek przepraszam cię ale przyjechałem tam dopiero po 15 i nie pamiętam żadnego opla, może już cie nie było.
adamus jak ostatnio byłem to widziałem chyba 4, ale biorąc pod uwage pogode to bym się zbytnio nie napalał na wielkie oglądanie, raczej na rozmowe z właścicielami.
  
 
Adres:stary-Bitwy Pod Płowcami 69
nowy:Hestii 1
Właściciel nazywa się Górski
  
 
Na ostatnim spotkaniu był gość co ma syrenke 102 z silnikiem warburga (fabryczna), szkoda tylko że pare lat temu obcią jej dach. Ale teraz wzią się za jej remont i zamierza ją zrobić na cacy. Był terz starszy pan który opowiadał o swoich przygodach z syrenką, którą będzie chciał sprzedać na wiosne. Są terz szanse na to że zostanie załorzona stronka, poniewarz jeden z uczestników spotkania zaoferował się ją zrobić.
Następne spotkanie odbędzie się 14.02.2004. (jak zawsze w drugą sobote miesiąca na 14:00).
  
 
Cytat:
2004-02-03 20:21:25, lucek104 pisze:
Następne spotkanie odbędzie się 14.02.2004. (jak zawsze w drugą sobote miesiąca na 14:00).


To chyba trzeba sobie zapisać ten termin i sie tam pojawić
  
 
Cytat:
2004-02-03 22:10:44, GDA pisze:
Cytat:
2004-02-03 20:21:25, lucek104 pisze:
Następne spotkanie odbędzie się 14.02.2004. (jak zawsze w drugą sobote miesiąca na 14:00).


To chyba trzeba sobie zapisać ten termin i sie tam pojawić



Koniecznie
  
 
Tutaj możemy kontynuować temat syrenek
O ile nic się nie zmieniło to spot bedzie o 14-tej ale jeszcze się upewnimy
  
 
Cytat:
2004-06-10 15:59:25, daniel pisze:
Tutaj możemy kontynuować temat syrenek


No i Prima - trzeba będzie tam podjechać i się napatrzeć na syrenki
  
 
Niczego się dzisiaj nie dowiedziałem wolne chwile spędziłem na zlocie harleya POWER STATION SOPOT na KOlibkach

Proponuję spotkanie 0 14-tej,tak jak zawsze spotykali się syreniarze
  
 
Co byśmy nie zapomnieli-temat w górę
  
 
Ależ nas było co za liczna reprezentacja FSO...

A syrenki śliczne były wszystkie modele oprócz R 20
Najbardziej przypadła mi do gustu 105 B,niniejszym wrzucam ją do mojej listy zakupów
  
 
Ja sie niestety nie wyrobilem czasowo. Dzisiaj od 9 do 23-30 grzebalem przy Łazikowozie, a i tak zostalo mi jeszcze kupe roboty


Ide spac.
  
 
O 19-tej jak pojechałem rowerkiem jeszcze stały
  
 
Za tydzień chyba wypada...
Kto się wybiera?
  
 
Cytat:
2004-09-04 17:46:38, daniel pisze:
Za tydzień chyba wypada...
Kto się wybiera?


Nasz tez za tydzien
  
 
Nasz w niedzielę,syrenki w sobotę.