Syrena znowu w RMC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W regionalnych wiadomosciach na TVP3 byla wzmianka o trojce zapalencow z Wloclawka wybierajacych sie do Monte Carlo Syrena 104. Ma to byc ogolnoeuropejski rajd historycznych samochodow, ktore braly kiedys udzial w RMC.
Tak dla przypomnienia:

"Monte Carlo - Stanislaw Wierzba na mecie rajdu w 1961r"

Pozdrawiam, inS.
  
 
To teraz trzeba polować na relację po rajdzie
  
 
=) super! Może ktoś wybierze się 125p MonteCarlo.
Takie imprezy są extra.
  
 
W Teleexpress'ie byla wzmianka o rajdzie, niestety nie podano zadnych konkretnych informacji.
Dla zainteresowanych:
Polska zaloga wystartuje z nr 33. Rajd odbedzie sie w dniach 30 stycznia - 4 lutego.
Wiecej informacji na oficjalnej stronie rajdu.
btw. Na stronie znajduje sie lista wozow, ktore moga brac udzial w Rallye Monte-Carlo Historique. Polski Fiat 125p znajduje sie oczywiscie na tej liscie
  
 
Mam taką małą zagwostkę
W Teleexpresie widziałem zupełnie inną syrenę i inną załogę niż na TVN Turbo gdzie był program o tym planowanym starcie syreną.
Dwa różne samochody i dwie różne załogi-czyżby obie startowały?
  
 
Chciałem tylko powiedzieć że załoga tej Syreny wraz ze swoim dzielnym pojazdem jest zaproszona i obiecała się stawić na II Zimowy zlot Warszaw i Syren w Łodzi w dniach 28-29 luty b.r.
  
 
Cytat:
2004-01-24 18:33:24, danield pisze:

Mam taką małą zagwostkę
W Teleexpresie widziałem zupełnie inną syrenę i inną załogę niż na TVN Turbo gdzie był program o tym planowanym starcie syreną.
Dwa różne samochody i dwie różne załogi-czyżby obie startowały?


Polske bedzie reprezentowala tylko jedna, trzyosobowa zaloga. Krotki opis zalogi i zdjecia bolidu na stronie wloclawskiego Automobilklubu.
W Teleexpressie pokazali faktycznie jakas inna Syrene na wielkoposkich blachach. Moze zastepcza
Cytat:
2004-01-07 23:17:45, czeczun pisze:
=) super! Może ktoś wybierze się 125p MonteCarlo.
Takie imprezy są extra.



Wpisowe tez extra : 2.700 € za dwuosobowa zaloge
  
 
No właśnie na TVN Turbo pokazywali gościa z automobilklubu włocławskiego
Ale ten gość z Teleexpresu najwyraźniej również startuje
  
 
A ja w UPC nie mam Tvn Turbo
  
 
Wpadnij do mnie z flaszką to sobie pooglądamy
  
 
Cytat:
2004-01-24 21:34:18, danield pisze:
Wpadnij do mnie z flaszką to sobie pooglądamy


Bedzie trzeba podzialac w tym kierunku
  
 
No nareszcie
  
 
W ostatnim "Motorze" jest artykuł i zdjęcie tej syrenki która ma startować w rajdzie.
  
 
W Automobiliscie jej fota jest na jednej z pierwszych stron!!!Załogi zresztą też...jakby nie patrzec przypomni poczciwa syrenka czasy swietnosci FSO!!!W KONCU CAŁY SWIAT BEDZIE OGLĄDAŁ TEN RAJDZIK!!!
  
 
Juz wszystko wiadomo :

Włocławianin Tomasz Osterloff wystartuje w piątek, jako jedyny reprezentant Polski, w siódmym Rajdzie Monte Carlo samochodów historycznych. Pojedzie Syreną 104, która ostatnio brała udział w tej imprezie 40 lat temu....

Syrena 104 wystartuje w Rajdzie Monte Carlo
  
 
podesłać skana z Automobilisty?? można by tu tego skana wkleić....
  
 
Cytat:
2004-01-30 10:56:10, polonezcaro pisze:
podesłać skana z Automobilisty?? można by tu tego skana wkleić....


W Automobiliscie nie ma za wiele informacji - 8 linijek tekstu i zdjecie Syreny (jeszcze w wersji "cywilnej"). Najprawdopodobniej duzy artykul ukaze sie po zakonczeniu rajdu - wyjazd odbywa sie pod patronatem prasowym czasopisma.
Zdecydowanie wiecej informacji jest w Motorze - lista przerobek (glownie jakies wynalazki w kabinie) i troche zdjec.
  
 
Dzis w wiadomosciach wypowiadał się na temat szansy dojechania do mety syreny pan Włodzinierz Sel. Był on o ile się nie myle szefem OBRu i działu badań silników. Nie jestem pewien co do tego sprawdzcie to. Ale jeżeli moje informacje się potwierdzą to jest osoba która może być źrudłem informacji o rużnych wynalazkach z OBRu. Ten pan pisuje artykuły do auto swiata (o ile się nie myle).

Dr inż. Włodzimierz Sel
Prezes Zespołu Rzeczoznawców
Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego
AUTOMOBILKLUB POLSKI sp. z . o.o.




dokładniejsze informacjie



  
 
Kolego Trojan sorry że się czepię ale jak patrzę na twoją ortografię to mi się słabo robi.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2004-01-30 10:42:58, GDA pisze:
Juz wszystko wiadomo :

Włocławianin Tomasz Osterloff wystartuje w piątek, jako jedyny reprezentant Polski, w siódmym Rajdzie Monte Carlo samochodów historycznych. Pojedzie Syreną 104, która ostatnio brała udział w tej imprezie 40 lat temu....




Zaraz,nie zebym się czepiał,ale syrena 104 weszła do produkcji w 66r dopiero.