Zdradziłem toyotę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupiłem dziś auto. Lada 2103 z silnikiem fiata 132, dwa gaźniki webera. auto ma do uzbrojenia silnik i wnętrze.

foty:



  
 
To kiedy je zobaczymy w akcji ?
  
 
nie wiem?? może wiosną już na andersa wpadnę zamielić kołami.
  
 
no to gratuluję zakupu
jestem ciekawy jak sobie podradzi w skarbim
  
 
YEAH!

kocham duże fiaty!

a ta łada to prawie Fiacior 125!

gratulacje i aby nigdy sie nie popsół!
  
 
Nuuu... Rogacek, gratulacje
Widzę, że wracasz do korzeni od których ja wyszedłem
Pozdro.
Ps. tylko zestrój dobrze te gaźniki, bo to będzie ciężka sprawa
  
 
dwa gaźniki będą tylko na 400 metrów zakładane. do normalnej jazdy będzie komplet seryjny. nie zarobię inaczej na paliwko
  
 
czadzik - tylko dlaczego zdięcia mi się nie chcą otworzyć....

  
 
Cytat:
2004-01-07 22:34:27, rogacek pisze:
kupiłem dziś auto. Lada 2103 z silnikiem fiata 132, dwa gaźniki webera. auto ma do uzbrojenia silnik i wnętrze.

foty:







U Mnie też fotek nie widać

A co do gaźników to w Warszawie jest prawdziwy magik jakbyś miał jakiś problem to wal do naszego sympatyka Mirafiori on Ci na pewno pomoże
  
 
Ach, Lada 1500 vel ВАЗ 2103, co to była za maszyna! Pierwszy samochód w rodzinie, pamiętam jak rodzice kupili ją na giełdzie w Gdyni-Orłowie w 1986r. - miała wtedy 9 lat i kosztowała 650 tys. zł... Przez 4 lata ojciec wymienił w niej większość podzespołów, auto otrzymało nowe blachy, lakier... A potem nadszedł czas rozstania i pojechała gdzieś pod Elbląg... Rogacek, gratuluję nabytku - tylko dbaj o niego!!!
  
 
Cytat:
2004-01-08 00:20:37, KrzysioVW pisze:
a ta łada to prawie Fiacior 125!



Pochodzi raczej od 124, ale też uważam że fajnie to to jeździło.
  
 
Wejdzcie na profil rogacka i tam sa fotki
No to bedzie niezły bolid
I tak do konca nie zdradziles rogacek wiec spox
  
 
Rozumiem Cię, Toyota się nie psuje, nie ma przy czym dubać, a rączka świerzbi
  
 
Ja też jestem ciekawy jak sobie w skarbim poradzi....z moją łasicą
  
 
.....a tak na marginesie,to bardzo fajne autko,klasyczna linia nadwozia,mała masa... itd.
  
 
auto jest odchudzone. i ma oryginalny silnik od 124 abarth na 2 gaźnikach około 140 koni
  
 
heh mnie też ciekawi jaka ma mase??
  
 
Rogacek, na oko wygląda nieźle. Lakier chyba stosunkowo niedawno kładziony, ale zapuszczona faktycznie strasznie
Z resztą, pogadamy na zlocie
Pozdro.
  
 
CARINA GTI,ciekawe,czy nas objedzie?Teraz mnie w skarbim niebędzie,ale pod koniec lutego raczej tak.Idealne auto do wchodzenia w zakręty bokiem,wogóle w zimę to mi brakuje takiego tylnio napędowca nieraz.


[ wiadomość edytowana przez: faworyt dnia 2004-01-10 15:31:50 ]