SPOTKANIE NA DRODZE - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chiba wykukałem LUKa

Ok. 23,30 na Sikorskiego przy TŁ. Stegny.
Chciałem go obtrąbić, ale poleciał ze świateł jak wariat.
  
 
Dziś tj. 18.06 w Pyrzycach na ul. Stargardzkiej widziałem złotego lub jak kto woli żółtego kadeta c ok. 17-18 godz.. Ciekawy jestem kto to był?
  
 
a ja w srode chyba widzialem Vincenta w Makro...a moze sie pomylilem
  
 
LUK 25 CZERWCA NA GOCŁAWIU RANO JAKOŚ
  
 
CIekaw jestem kto jechał na Okopowej w Warszawie około godziny 10.30. Widziałem szarego Kadeta (początek rej.: WMA).
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Maczolman dnia 2004-07-12 15:02:54 ]
  
 
Wczoraj na Zwoleńskiej widziałem Astre I z klubową ramką, WT 10***. A dzisiaj widziałem tą samą Astre na Abrahama, ładnie na czerwonym pomknęła przez skrzyżowanie Ale nie widze takiego samochódu w naszej galerii i nie wiem kto to
  
 
wczoraj byl u mnie GEPARD po olej, oczywiscie dostal znizke milo bylo po raz pierwszy spotkac kogos z klubu! GEPARD pozdrawiam
  
 
Jakis czas temu widzialem Ascone z duzym logiem klubowym na tylnej szybie. W poblizu myjni samochodowej, rownoleglej do ulicy Slowackiego. Jechalem z kolesiem jego "kredensem"
  
 
Cytat:
2004-07-21 23:54:04, czeci pisze:
Jakis czas temu widzialem Ascone z duzym logiem klubowym na tylnej szybie. W poblizu myjni samochodowej, rownoleglej do ulicy Slowackiego. Jechalem z kolesiem jego "kredensem"



Hehe widziałeś zajca, on w tej myjni pracuje
  
 
Potryku -Czy podwycieraczkowe pozdrowienia dotarły do Ciebie? nie mogłam się powstrzymać pewnie myślałeś że to mandat a to -spotkanie na drodze
  
 
Przejechałem ostatnio po Polsce prawie 2500 km ............. i nic - nie widziałem żadnego opelka z OKP
Jedynie widziałem dwóch gości z KTK - jeden z nich to chyba Scorpion^
  
 
Cytat:
2004-07-22 07:57:42, patkasunny pisze:
Potryku -Czy podwycieraczkowe pozdrowienia dotarły do Ciebie? nie mogłam się powstrzymać pewnie myślałeś że to mandat a to -spotkanie na drodze



tak dotarły hehe
  
 
Cytat:
2004-08-03 07:32:38, walther pisze:
Przejechałem ostatnio po Polsce prawie 2500 km ............. i nic - nie widziałem żadnego opelka z OKP
Jedynie widziałem dwóch gości z KTK - jeden z nich to chyba Scorpion^



Ja zrobiłem teraz 1300 km nad morzem i też widziałem tylko jednego gościa z KTK. Trzeba przyznać że te pasy nad przednią szybą są bardzo rozpoznawalne
  
 
Witam
JA spotkałem Astrę Roberto na giełdzie gliwickiej, ale jego już w środku nie było ...gdyż ją sprzedał...jednak naklejki zostały...niech sprowadzą do nas nowego właściciela
  
 
Znowu widziałem tajemniczą Astre I, WT10***, ale właściciel się dalej nie przyznaje
  
 
cholera.. a ja pomykam po Szczecinie w tę i z powrotem i nic gdzie sie chowacie
  
 
wątek się z pewnością rozwinie gdy Focuss roześle naklejki. Patrząc na listę spora część aktywnych klubowiczów czeka na naklejki.

Wtedy będzie sie można rozpisywać.............
  
 
mnie można rozpoznać po takiej nalepce, Wasze będą podobne
  
 
Dziś widziałem autko od simon_10. Stałeś na parkingu przy hotelu Ibis o 19:30 i 0 20:20. Jak podejżewam, byłeś na wystawie zatytułowanej "ziemia z nieba". Akurat też z niej wychodziłem ale simona_10 nie widziałem.
  
 
Zgadza sie Bufi auto stało tam az do 22 wtedy nastał czas powrotu do domu szkoda ze sie nie spotkalismy ps. spostrzegawczy jestes ja cały czas oplomaniaków wypatruje i nikgo jeszcze nie widziałem