Cos sie dzialo na parkingu pod poczta...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przejezdzajac kolo poczty gl ... w miejscu gdzie mamy spoty widze : kolo 5 lub 6 jednostek policyjnych .. straz pozarna i karetje . caly teren ( akurat tam gdzie parkujemy wozy ) ogrodzony tasma... hmmm nie wdizlalem wiecej bo jechalem..
dokladnie nie wiem co moglo byc przyczyna tak duzej ilosci ppolicji w tym miejscu.... kiedy wracalem ok godz 00:15 zauwazylem ze w tym miejscu stoi bus z rozlozonymi halogenami na stojaku ... oswietlone miejsce cale i jacys kolesie szukajacy nie wiadomo czego .... ( tam gdzie te choinki rosna ) .. hmmm moze cos jutro w adio powiedza .. moze ktos cos slyszal ????????????

  
 
Jak waraliśmy z SerU od Lavy, to koło tego busa stał robot saperski. Ktoś pewnie zadzwonił na pały, że bomba jest na naszym parkingu... Terminy mu sie pop...liły
  
 
A ja dziś słyszałem ranom w ardiu że podobno ktoś na zaparkowanym Trabim zostawił cos co mogło wyglądać jak bomba i dlatego przez 3 godziny stali jak idioci na parkingu i się zastanawiali co z tym zrobić.

Podobno potem przyszedł właściciel Trabiego i stwierdził - co to za cholerstwo leży na mojej limuzynie w wyrzucił to za siebie po czym wsiadł do Trabiego i zostawił w osłupieniu pół wrocławskiej poliocji i innych służb.