Zegarek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy widzieliscie moze wypasiona najnowszego modelu forda mondeo? zapewne tak pierwsze co przykulo moja uwage to zegarek a dokldnie to jego biala tarcza. gdzie mozna by dostac taka tarcze zegarka do essiego MK VII. a tak na marginesie czy jest w ogole mozliwosc rozebrania go i zdjecia czarnej tarczy
  
 
Nie jest mozliwe bezdestrukcyjne zdjęcie tarczy zegarka czsowego Ghia. Ja szukałem prawie rok zanim taki dopadłem, i okazał sie ziepsiiuty
Też szukam. Szrot to jedyne miejsce po serwisie.
  
 
Cytat:
2004-01-12 17:55:33, Sinuspi pisze:
Nie jest mozliwe bezdestrukcyjne zdjęcie tarczy zegarka czsowego Ghia. Ja szukałem prawie rok zanim taki dopadłem, i okazał sie ziepsiiuty
Też szukam. Szrot to jedyne miejsce po serwisie.



Ośmielam się wątpić w "bezdestrukcyjne zdjęcie tarczy zegarka"
  
 
Wilku Panie i wladco chyba cos wiesz na ten temat bardzo prosze o rozwiniecie tematu i przy okazji jakies namiary jezeli znasz takowe
  
 
hmm... a w ASO ? ile taku cos jak zegarek kosztuje ? orientuje sie ktos?
  
 
Niedawno robiłem białe zegarki do MKVII + zegarek. Mam jeszcze tą tarczkę w domu
  
 
Cytat:
Niedawno robiłem białe zegarki do MKVII + zegarek. Mam jeszcze tą tarczkę w domu


Wilku, a nie masz może ładnej białej tarczy obrotka z logo FEFK???
Jakby co to byłbym chętny
  
 
wilku hm... moznaby sie jakos dogadac z Toba ? oczywscie cena rozsadna i do uzgodnienia mnie interesuje tarcza i oczywiscie instrukcje montazu hmm... a najlepiej to zdjecie abym wiedzial jak to cacko wyglada
  
 
Cytat:
2004-01-12 18:13:36, WilK pisze:
Cytat:
2004-01-12 17:55:33, Sinuspi pisze:
Nie jest mozliwe bezdestrukcyjne zdjęcie tarczy zegarka czsowego Ghia. Ja szukałem prawie rok zanim taki dopadłem, i okazał sie ziepsiiuty
Też szukam. Szrot to jedyne miejsce po serwisie.



Ośmielam się wątpić w "bezdestrukcyjne zdjęcie tarczy zegarka"




? jestem ciekaw Panie Wilk jak Pan to robisz ?
  
 
Tarczkę można sobie zrobić z plexi albo blaszki aluminiowej. W MKVII nie ma backlighta przecież. Ale jutro w pracy poszukam takiej blaszki. Co zaś do naklejek z kreseczkami i logo fefk - to mogę kolegi z offsetem popytać. Najtaniej wyjdzie jak będzie tego parę sztuk. Tylko jedno - tarcza biała, a kreseczki i logo w kolorze royal blue, takim jak na kartach? Czy inna kolorystyka?
  
 
oczywscie ze nie ma blacklighta, nom ale fajnie musi wygladac taki zegareczek, tylko jak dobrze jest zrobiony oczywscie. mi chodzi juz o gotowa tarczke, samodzielnie nie moblbym tego wykonac bo mam dwie lewe rece czyli jutro dostalbym odpowiedz ? co i jak ?
  
 
MonoWilkofaktura ....

Powiadasz Wilku że w MK VIII sie tarczę zdejmuje ?

Aż Wilku zobaczę.......
Z tegom co pamietom jest to monolit z plastyku

Zarezerwuj i dla mnie blachę z logo FEFKc jeżli można się na bardzo krzywy ryj złapać

  
 
Cytat:
2004-01-12 18:41:15, Timii pisze:
oczywscie ze nie ma blacklighta, nom ale fajnie musi wygladac taki zegareczek, tylko jak dobrze jest zrobiony oczywscie. mi chodzi juz o gotowa tarczke, samodzielnie nie moblbym tego wykonac bo mam dwie lewe rece czyli jutro dostalbym odpowiedz ? co i jak ?



Powiedzmy. Jak mi znów stado tramwajów się nie zjedzie i znajdę trochę czasu
  
 
Przecinak na blaszki dla FEFK
  
 
z logo bez logo. najlepiej to logo forda nom ale nie ma zapewne takiej mozliwosci hehe poczekamy pozyjemy zobaczymy.

Cytat:
2004-01-12 18:42:06, Sinuspi pisze:
MonoWilkofaktura ....

Powiadasz Wilku że w MK VIII sie tarczę zdejmuje ?

Aż Wilku zobaczę.......
Z tegom co pamietom jest to monolit z plastyku

Zarezerwuj i dla mnie blachę z logo FEFKc jeżli można się na bardzo krzywy ryj złapać



  
 
Cytat:
2004-01-12 18:42:06, Sinuspi pisze:
MonoWilkofaktura ....

Powiadasz Wilku że w MK VIII sie tarczę zdejmuje ?

Aż Wilku zobaczę.......
Z tegom co pamietom jest to monolit z plastyku

Zarezerwuj i dla mnie blachę z logo FEFKc jeżli można się na bardzo krzywy ryj złapać





Sinusku mam tą tarczkę w łapkach. Blaszka alu 1mm pomalowana na czarno z białym nadrukiem. Essie 1,4 PTE '99 Płońsk.

Timii na tarczach umieszczamy jedyne słuszne logo Zauważ, że jako twórca wspomnianego nie pobieram ZAiKSu
  
 
oczywscie wilku jedyne co mi zostalo to poczekac na jutrzejszy dzien
  
 
Cytat:
2004-01-12 19:00:29, WilK pisze:
Cytat:
2004-01-12 18:42:06, Sinuspi pisze:
MonoWilkofaktura ....

Powiadasz Wilku że w MK VIII sie tarczę zdejmuje ?

Aż Wilku zobaczę.......
Z tegom co pamietom jest to monolit z plastyku



Zarezerwuj i dla mnie blachę z logo FEFKc jeżli można się na bardzo krzywy ryj złapać





Sinusku mam tą tarczkę w łapkach. Blaszka alu 1mm pomalowana na czarno z białym nadrukiem. Essie 1,4 PTE '99 Płońsk.

Timii na tarczach umieszczamy jedyne słuszne logo Zauważ, że jako twórca wspomnianego nie pobieram ZAiKSu








Wilku Wilku, ja ordzinale mam w kokpicie bom nigdy nie rozbierał Essiego. ( jak sie ociepli z denia )
Kupiłem biały zegarek z czarnymi wskazówkami ( nie bardzo chce mi się je przemalowywać ). Ten z Ghia który kupiłem nomen omen koło WRoCka nie cyku cyka. Jak dobrze pamiętam ( nie jem dużo masła ) ma białą jednolitą taczę. Z tego co odczytałem to cyka od 1995. Nie widziałem innych. Aaaa szkiełko wierzchnie jest przyciemniane
.

[ wiadomość edytowana przez: Sinuspi dnia 2004-02-06 19:29:16 ]
  
 
nom to mozesz sobie samienic tarcze? czy wymyslujesz co inne?
  
 
moze ktos wie gdzie mozna dostac taki zegarek z bialymi tarczami ? oryginalna zegarynka oczywscie?