Kupić daewo nie kupić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zbieram opinie!
zastanawiam sie nad wyborem samochodu taki z dużym bagażnikiem żeby sie wózek dziecięcy zmieścił ,może być uzywany i do 15 tyś zeta no i nie koniecznie daewo czekam na mocne atuty, narazie podoba mi sie hundai ale mozęmi siezmieni.
  
 
Kupj esperaka!!!!!!!!! kufer (ponoc najwiekszy w swojej klasie) 560 litóf fura wygodna komfortowa i bogato wypasiona (full elektryka wspomaganie welur i takie tam inne) jedyna w swoim rodzaju sylwetka osiągi nawet nawet do 15 tys. kupisz roczniki 97-99 w dobrym stanie a jak poszukasz to kupisz super wychuchane wydmuchane z 96-97 roku wybór nalezy do ciebie!!!!
  
 
Cytat:
2004-01-12 21:50:02, Dzac pisze:
może być uzywany i do 15 tyś zeta



no nowy raczej nie będzie....

do 15tys znajdziesz pewnie jakies 1.5-1.8 i jak jeszcze w dobrym stanie to bedziesz happy ale nie pytaj na co patrzec przed kupnem tylko zajrzyj do działu "Masz pytanie-tu jest rozwiazanie"


  
 
ale jeszcze takiego co by mi go nie jumnęli w miesiac
właśnie hundaje mają takąwłasniwosć chyba są kiepskie bo malo je kradną
  
 
ja jeszcze sie nie spotkałem z tym zeby ktos zwinoł esperaka słyszałem o włamaniach ale o kradziezach nic. Ale jak maja ci ukrasc auto to ci i tak ukradna chocbys miał starego zardzewiaklego fiata125p. Duzo esperaków ma alarmy seryjnie są montowane immobilajzery ja mam dodatkowo blokade skrzyni biegów.
  
 
A wiem ze mojego esperaka chce ktos zapierd... wiem to zpewnego zrodla. I to na osiedlu mojej dizewczyny
  
 
Wszystko w faq.

Kradli.

Kradną wszystko, aby mieć części... A z tym będzie coraz gorzej ? Prawda ?
  
 
Cytat:
2004-01-12 22:25:39, Bartek1112 pisze:
A wiem ze mojego esperaka chce ktos zapierd... wiem to zpewnego zrodla. I to na osiedlu mojej dizewczyny


no taką fure to sie nie dziw zrób sobie jakies niekonwencjonalne zabezpieczenia. Ja w moim poprzednim aucie miałem radio -szuflade i cały prąd który przechodził do stacyjki szedł przez kosci radia było radio zapaliłem nie było radia ni huhu albo załóz jakies odciecie paliwa i zapłonu to jak ci bedą chcieli skubnąc fure to bedą musiali na lawete go wziąsc!!!
  
 
Cytat:
radną wszystko, aby mieć części... A z tym będzie coraz gorzej ? Prawda ?



No niestety juz tak bedzie. Ale myslalem ze znaczacych sie samochodow niekradna widac sie pomylilem
  
 
No właśnie ostatnio chcieli podprowadzić Nubire mojej mamy pod Auchan' em.
A celowo kupiliśmy niechodliwy samochód, żeby mozna było go w takich miejscach zostawiać
Patranoja, teraz niestety kradną wszystko
  
 
Cytat:
2004-01-12 22:25:39, Bartek1112 pisze:
A wiem ze mojego esperaka chce ktos zapierd... wiem to zpewnego zrodla. I to na osiedlu mojej dizewczyny


hehe wiem
mowiles
ale hmm ja bym sie nei bal, chociaz mozesz ich przydybac z aparatem walnac pare fotek jak kreca sie wokol samochodu i wyslac listem poleconym na najblizsza komende
  
 
Cytat:
hehe wiem
mowiles
ale hmm ja bym sie nei bal, chociaz mozesz ich przydybac z aparatem walnac pare fotek jak kreca sie wokol samochodu i wyslac listem poleconym na najblizsza komende




Nie no z aparatem to zes wyskoczyl no napewno beda pozowali do zdjec przy moim esperaku staram sie zadko jezdzic na tamto osiedle wiec narazie esperak bezpieczny jest. NARAZIE
  
 
No to weź Bartek kilku kolegów, parę gazrurek, gaz paraliżujący, kominiarki, mocny sznur, noże, duże i trwałe worki foliowe, łopaty, kneble... i czekaj... czekaj... czekaj... a Twoja cierpliwość być może zostanie wynagrodzona.
  
 
Cytat:
staram sie zadko jezdzic na tamto osiedle


oj a co na to Kasia ?
  
 
Cytat:
No to weź Bartek kilku kolegów, parę gazrurek, gaz paraliżujący, kominiarki, mocny sznur, noże, duże i trwałe worki foliowe, łopaty, kneble... i czekaj... czekaj... czekaj... a Twoja cierpliwość być może zostanie wynagrodzona.



oj Piotrek, Piotrek
  
 
Za podaną sumę kupisz Espero 5-6 letnie, natomiast inne zachodnie -duże będą 9, 10 letnie. Ostatnio to przerabiałem.
Kobar
  
 
Cytat:
oj a co na to Kasia ?



Kasia przyjezdza do mnie a ja ja odwoze