Ogrzewanie siedzeń

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie - kto sie zetknął z czymś takim w poldku. Chce to zrobic, ale nie moge dostać mat grzejnych. Jakie było podłączenie. Osobno na oba siedzenia, osobno na d.. i oparcie? Kiedyś widzałem w MICRO maty grzejne na wierzch. Piszcie co wiecie
  
 
W polonezie się nie zetknełem ale podobno jest taka wersja.A w innych samochodach z którymi miałem do czynienia ogrzewana była tylko d...
  
 
Zimno ci?
  
 
Cytat:
2002-10-18 14:17:37, danield pisze:
W polonezie się nie zetknełem ale podobno jest taka wersja.A w innych samochodach z którymi miałem do czynienia ogrzewana była tylko d...



Dłoń?
  
 
DUPA!
  
 
No i wszystko jasne.
  
 
Tak widzialem kiedys Poldka z grzanymi siedzeniami w komisie to byl.... Cargo
  
 
A ja kiedys widzialem takie siedzenia w zomisie ale dawno i nie prawda

pozdr
  
 
Panowie i panie... taki Polonez (Rover 1996, jasny metalik - "platyna") byl na 3miejskim spocie w sierpniu na Polance Redlowkiej, niestety nie pamietam nicka Kolegi. W tym samochodzie to wyposazenie bylo zainstalowane fabrycznie - z tego co ustalilem grzane byly oba siedziska po nacisnieciu jednego przycisku (podobno grzanie bylo calkiem mocne).

Pozdrawiam
Adamus
  
 
mnie sie czasem poci i bez grzanai na przyklad dzis koles przede mna nie mial stopu (zadnego)
  
 
Siedzenia to siedzenia, a może by tak podgrzewana kierownica

GRZALA
  
 
moja kiera jest jak radziecka lodowka: w lecie grzeje, a w zimie chlodzi
  
 
Widziałem coś takiego w polonezie, podgrzewane było siedzisko w fotelach przednich. Fotel był standardowy nowszego typu niczym sie nie wyróżniał. Właczniki były obok ssania i regulacji wys świateł osobno dla każdego fotela Są tam dwa miejsca na włączniki. Włącznik miał identyczny symbol jak kontrolka na desce rozdzielczej (zegary od II poł. 93).
pozdrawiam
  
 
no właśnie jest i było od MR93 takie wyposażenie jako opcja, i ta kontrolka najlepiej o tym świadczy z tym że to jest chyba tylko jeden przycisk na dwa fotele. Nawet w prospektach było to wymieniane jako opcja.Tylko pewno duzo pradu pożera!
  
 
Kiler - oglądałeś "Dom" ?
  
 
A o co biega z tym "Domem" ?

Bo ja oglądałem prawie wszystkie odcinki
  
 
Ja oglądam na bieżąco - ostatnio miałem mało czasu i naskładało mi sie 5 odc. do obejrzenia. Ale ostatnio był tam taki tekst o ruskiej lodowce.
  
 
Ale sie dzisiaj off topikowo zrobilo...A myslalem ze tylko ja tak mam ze z ryb moge na grzyby przeskoczyc a tu Olo i Janio nie lepsi Jeszcze raz zapraszam na hydepark, ozywmy tamto forum to bedzie sie dzialo
  
 
A wracając do tematu... Wczoraj kupiłem w Zomisie 2 przełączniki z ikonkami podgrzewanych foteli po 2.44zł brutto sztuka.
  
 
No to na zlocie obaj bedziemy mieć włączniki do ogrz. siedzeń.
Dwóch kumpli już nabrałem. Kliknąłem włącznikiem i patrze sie na gościa wyczekująco. W obu przypadkach padło stwierdzenie typu "Ale fajnie", "Cieplutko"
Poważnie chce założyć grzanie tyłka na zimę...