Sprzedam SMT5 i komplenty wydech

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PAnowie, kolejne modernizacje idą a więc pozbywam się tego i owego:
SMT5 - sprzedaję bo lepszy do tego co chcę jest jednak Unichip. Nowy SMT5 kosztuje coś 1400zł plus kabelem 80zł ja oddam za 1 tys.zł ( bo używany no i po znajomości w klubie)
Jutro montuję komplenty wydech od Supersprinta wraz z kolektroem rurowy a więc cał wydech jest do wykupienia. Jak będe miał fotki zdjętego wydechu to zamieszczę. Cena pewnie będzie niewielka..
Pomyślcie nad tym..
  
 
Widze ze Maciek szalejesz Chcesz poknac Bostera czy jak
  
 
Ja właśnie rozważam ZA i PRZECIW SMT5 w konfrontacji z Unichipem, więc ewentualnie się do Ciebie Maćku uśmiechnę
  
 
Unichip kosztuje chyba coś pod 2 tys.zł.... ja oddaje swoje SMT5 za połowę tej ceny więc to jest główna zaleta..
Oczywiście SMT5 ma swoje wady i zalety ale generalnie jest to zdrowa alternatywa dla Unichipa, zresztą zależy co chcesz robić w aucie. Ja się szykuję na coś przyzwoitego więc muszę być pewny że jak zainwestuje w jeden element to drugi też będzie działał na 100%...
  
 
Maciek zdradź więcej szczegółów dot. Twoich planów
  
 
Zdradzę jak mi się uda sprzedać to co mam. Bez tego może mi zabraknąc funduszów na ich realizację..
Powiem tylko że wracam do starych planów ale ich realizacja będzie teraz bardziej przemyślana i dokładniejsza..
Auto już odprowadzone.. rozpoczeła się kolejna bitwa