CAMRY 2.2 COUPE Kupić - nie kupić ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich

Po trzech latach ciągłych serwisów, usterek, remontów - kapitalnych też, postanowiłem mój wóz drabiniasty (FORD SCORPIO) zamienieć na CAMRY 2.2 COUPE.
Decyzję swą motywuję tym iż "ludzie mówią" że to najmniej awaryjna marka. Dzisiaj nawet tym jeździłem .... poezja ...
Silnik suchy jak pieprz ... pod mojego rupiecia bez parasola nie da się wchodzić ... cieknie wszystko: od płynu do spryskiwacza przez olej w skrzyni i silniku na wspomaganiu kończąc. Co prawda moja bryczka jak przyśpieszała to mi okulary w oczy się wbijały (195).
Jeszcze ni kupiłem tej pięknej maszyny .... bo na stare lata straciłem zaufanie do samochodów.
Kupić - Nie Kupić ? ote jest pytanie...

_Jazz_
  
 
Od siebie mogę ci powiedzieć że wczesniej nie wiedząc dlaczego nie miałem przekonania do japońców ciągle tylko AUDI,VW,BMW jednakże zmieniłem swój stosunek do marki spod trzech elips radykalnie, mój mechanik myśli że ja tym autkiem w ogóle nie jeżdże bo mnie widzi tylko przy wymianie oleju , jak sie przesiadziesz bedziesz miał różnice o niebo lepszą, posprawdzaj tylko dokładnie ów samochod, bo w kazdej zupie(na rynku) znaleść sie może auto "odpadek" (nawet spod znaku niezawodnej toyki) resztę pozostawiam "Camrowcom"
  
 
piekny samochód, w wersji Coupe jest to pewnie produkcja USA...
wada jest taka że mozesz miec problemy z częściami - np. drzwi boczne...

ciekawe jaką autko miało przeszłość?
mozliwe że powypadkową - sprawdź to dokładnie, bo jeśli było naprawiane u nas (kwestia co - czy sama blacharka, czy juz powazne naprawy) no i kwestia JAK, to wtedy nawet niezawodność Toyoty nie pomoże!
  
 
Witam

Camry coupe czyli model SE czy Solara ? Który to rocznik ? Musi być albo z USA albo z Kanady. Pewnie auto podzwonne, sprowadzone na mienie, ciekawe czy naprawiane u nas czy za oceanem, co było uszkodzone i jak naprawione ? Jeśli brakuje ci mocy w por do Skorpiona to rozejrzyj się za Camry 3.0 V6 (190KM, 9.0 do 100 km/h z automatem), może być wersja coupe, normalny sedan, kombi, przedłużony Avalon lub nawet kabrio (chyba od niedawna dopiero). W Europie tylko sedan i kombi, od 1996 roku tylko sedan.
Jeśli auto po sprawdzeniu okaże się dobre, to jest na pewno godne polecenia, piękny wygląd, sprawdzone mechanizmy Camry. Jak już ktoś napisał, problemy możesz mieć tylko z kupnem części blacharskich.

Pzdr
  
 
Witam
Dzięki za liczne komentarze ...
CAMRY jest z 94 roku, moim zdaniem stan tej pięknej maszyny jest idealny, zaglądałem z "fachowcem" w każdą szparkę tego woza. Auto miało tylko jednego właściciela. Kupił je w Kanadzie w 94 i przyjechał do polski w 95. Pełna dokumentacja; papiery zakupu w salonie w kanadzie, papiery celne, książka serwisowa. Przebieg tego auto to 80 tyś mil. Wiele bryczek ostatnio oglądałem (chyba z 50 sztuk) w każdej było jakieś "ale", natomiast tutaj pomimo długich poszukiwań nic nie znaleźiono. Dawno nie widziałem auta w tak dobrym stanie.
No i ostatnie najważniejsze ... strasznie podoba mi się CAMRY COUPE ! i najprawdopodobniej jutro stanę się "jednym z was" czyli szczęśliwym użytkownikiem (a może i członkiem klubu) TOYOTA.

Pozdrawiam
_Jazz_
  
 
No to brać nie gadać, a potem na spocie jakowym dasz się przejechać skromnemu corollkowcowi coby wiedział jak się jeździ o dwie klasy wyżej.
  
 
heh, jak jest rzeczywiście w takim stanie to ja bym się nie zastanawiał!!
w naszym kraju bierze się to co jest w dobrym stanie (bo to tak rzadki przypadek!), a nie to co się chce
  
 
heh ja połączyłem 2w1
  
 
Jeśli 94 rok to wersja SE, Solara weszła później. Piękne auto i b. oryginalne, bo ile dzisiaj zostało dużych 2-drzwiowych aut klasy wyższej ? Bardzo mało...
Napisz jeszcze ile chcą za to cudo i jaka skrzynia (pewnie automat). Jeśli automat i 2.2 to do spokojnej jazdy super. Jeśli lubisz taką płynną, kulturalną jazdę to samochód dla Ciebie! Z Twoich postów widzę że nie jesteś chyba szaleńcem drogowym, więc powinieneś być zadowolony

Pzdr
  
 
Jak byś nie kupił to daj znać!
Szukałem camry coupe ale niestety mam jaką mam.
Jakby co to pamiętaj o mnie.
  
 
przesiadlem się z skorpio do camry i to była najleprza decyzja , niezastanawiaj się za długo
  
 
daf muszę ci poigratulować superaśnej ikonki w twoim profilu -cosik mi to przypominało dopoki nie przyblizyłem a tu Miler
  
 
tak tak camry,,,,nie ma co sie zastanawiac,,,,szkoda tylko ze w automacie,,,ale wszystko nadrabia wygladem w coupe jest po prostu piekna!!!!! gratuluje zakupu
  
 
MAM !!! KUPIŁEM !!!

Zajebiste auto !!
Pojawie się w Galerii M. to zobaczycie to cudo ...

Pozdrawiam
_Jazz_

P.S.
Domagam się wpisania mnie na listę za przeproszeniem "członków" klubu.
  
 
szkoda że dziś nie wpadłeś, zobaczylibyśmy jeszcze wypieki na twarzy
to do zobaczenia za tydzień iiiii..


GRATULUJĘ ZAKUPU!!!!!!!!!!!!!!
bezproblemowej jazdy przez wiele km i samych miłych chwil za kółkiem!!!
  
 
Cytat:
2004-01-29 23:30:22, _Jazz_ pisze:
P.S.
Domagam się wpisania mnie na listę za przeproszeniem "członków" klubu.



Aby być na liście członków trzeba wypełnić zgłoszenie znajdujące się w zakładce "przyłącz się" pod regulaminem