Instalacja LPG ... w Łodzi ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej
Moze posiadacie namiary na jakas firme montujaca instalacje gazowe w lodzi lub okolicach ???
Dobrze i tanio wiec ze jedno troszke wyklucza drugie ale moze znajde jakis kompromis

Z gory dziekuje za odpowiedz

Obdzwonilem wiele zakladow i nizej niz 1200 zł nie ma

Orion
GG# 444179
  
 
Polecam Auto-gaz Stefanowski na 1 Maja, nie jest najtańszy ale to sprawdzona firma. Jeżdzę na ich instalacji dwa lata, jak się coś dzieje serwis jest do dyspozycji, każdą usterkę usuwali od ręki. Na przeglądzie jak macham papierami Auto-gaz Stefanowski to od razu przechodze bez problemu, kolesie mają inne instalacje i mają większe kłopoty

Pozdrowienia
Kalfas
  
 
Planuję jutro odwiedzić punkt instalujący gaz do samochodu. Mam gaźnikowego Poloneza i interesuje mnie gdzie jest najlepszy serwis gazu w Łodzi. Chodzi mi głównie o jakość instalacji, montażu i doświadczenie ekipy...... może odradzacie jakiś warsztat.... dzięki za pomoc.
  
 
Ja polecił bym firme " Autogaz Stefanowski"
Bodajrze to jest na ulicy 1Maja w okolicach Żeligowskiego, ale nie jestem pewnien, nie pamiętam adresu, niech się inni wypowiedzią,
ale ta stacja robi BARDZO porządnie


Pozdrawiam Cosmo
  
 
Dołączam się do wypowiedzi Cosmo. Firma Stefanowski to bardzo duży zakład mający kilka filii w Łodzi (2 napewno) i w Pabianicach. Jeden zakład jest w Łodzi przy ulicy 1-go maja 47 (albo 57, nie pamiętam dokładnie). Ale byłem tam na regulacji gazu i autka nie poznałem. Obsługa fachowa i grzeczna. Jedbym słowem mogę ich polecić.
PS:nie wiem jak u nich jest cenowo, ale reguacja z analizatorem spalin kosztowała 30zł
  
 
Przyłączam się.To chyba najlepsza firma w Łodzi Al 1 Maja 47 tel. 638 00 50. Mam ich instalację od 3 lat, bez zarzutu. Przegłądy przechodzę bez problemu jak tylko pokaże książeczkę od auto-gazu
  
 
Dzięki bardzo już się umówiłem na montaż ..niestety dopiero 4-go mają trochę chętnych Firma wygląda imponująco.
  
 
ile tam sie ceni ???
  
 
Za instalację z toroidalną butlą mój ojciec zapłacił zdaje się 1400pln.
  
 
Zgadza się 1300 za butlę w bagażniku a 1400 za toriodalną w miejscu koła.