Powstalo nowe forum 131

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w zwiazku z tym ze mamy nowe forum o 131 szukam osob posiadajacych 131, oraz materialow ....

pozdrawiam
  
 
witam
Po krótkiej rozmowie doszliśmy do wniosku że dobrym pomysłem będzie stworzenie takiego podforum. Powstała już strona www.131.pl lecz nie było forum. Myślę że dużo osób z takimi samochodami odwiedza zarówno jedną i drugą stronę ( F&F i 131.pl ) dlatego to (pod)forum może być idealnym miejscem dla zrzeszenia większej ilości użytkowników tego modelu Fiata.
pozdrawiam i zyczymy miłego pisania.


[ wiadomość edytowana przez: Abarth-GMR dnia 2004-01-27 12:47:23 ]
  
 
hmm wprawdzie nie mam 131 ale chcialbym sie przywitac

pozdrawiam
Cichy_polonez
  
 
To ja już nic nie qmam. W takim razie >> co to jest << . Po co jest to podforum skoro 131 ma już własne, osobne forum? Czy to są dwa różne "odłamy" odcinające się kategorycznie od siebie? Jak tu sie nie pogubić . Już i tak jest sporo ciekawych for do przeglądania, a teraz które 131 mam wybrać? Gdzie będzie więcej pisane?? Może by ten dział zmienić w link do tamtego forum, tak by było to osobne forum "pod skrzydłami F&F" .
Niech ktoś mi wytłumaczy co jest grane bo zbłądziłem chyba
  
 
Race_D przeczytaj uważnie to co napisałem na początku a później zadawaj pytania. Przecież wyraźnie napisane zostało dlaczego powstało tu podforum Fiat 131. Poza tym napisane jest że jest to forum testowe i czy to forum spełni swoje zadanie się okarze.

ad. Paweł
Dałem info na stronie Fiat&Furious...
  
 
a wiec mala inwokacja
w zasadzie powinno byc krotka inwokacja ale what ever >>>

powstanie forum 131 jako oddzielnego forum uwazam za rozwiazanie skrajne

dlaczego ?

1. forum jest dla przeznaczone dla waskiej grupu uzytkownikow
w zawiazku z tym :

- mala odwiedzalnosc nawet przez samych uzytkownikow, mala ilosc postow, brak zapytan ze strony innych uzytkownikow, brak mozliwosci dyskusji na tematy wspolne (np modyfikacje DOHC itd)

- na oddzielne forum 131 nawet ja sam nie zagladam codziennie , a co dopiero inni.

- oddzielne forum jak do tej pory oprocz 2-3 ogloszen typu kupie sprzedam ktore wymieniam z "kosa" nie ruszylo do przodu z wyzej wymienionych powodow

2. forum powinno spelniac nastepujace zalozenia zeby nie zostac martwym pomyslem

- miejsce ktore posiada duza odwiedzalnosc
- w miare ogolna tematyke
- sposob moderacji i administracji pozwalajacy na kierowanie forum, a raczej na tworzenie struktury odbiorcow


reasumujac

obecne oddzielne forum 131, izolowane od FF jest dla mnie skrajnym rozwiazaniem.

Jak do tej pory userzy forum 131 maja okazje zaobserwowac co sie tam dzieje, a w zasadzie nie za wiele maja do obserwacji

dzieki temu watkowi chce sprawdzic czy nie lepszym pomyslem jest podforum na FF, za czym przemawia wiele argumentow

- odwiedzalnosc
- dostep do wielu grup tematycznych (moze dzieki temu ktos jak zobaczy Mirke to sie przesiadzie z malca prosto w nia bo my userzy 131 - mamy takie fajne bryczki )
- wielowatkowosc
no i przede wszystkim wymiana informacji z duza liczba userow (nawet glupie kupie sprzedam dla 131)

troche sie rozpisalem ale mam nadzieje ze teraz motywy naszych dzialan beda jasniejsze

  
 
Dzień Dobry
  
 
abarth-gme wejrzyj na www.cecot.w.pl tam znajdziesz miłośnika tej marki fiata i nie tylko.
  
 
Cytat:
2004-01-27 17:57:11, bolger pisze:
Dzień Dobry




dobry wieczor ...
  
 
Cytat:
2004-01-27 20:17:34, croma1 pisze:
abarth-gme wejrzyj na www.cecot.w.pl tam znajdziesz miłośnika tej marki fiata i nie tylko.




bylem widzialem znam ...
  
 
Cytat:
2004-01-27 08:39:37, Abarth-GMR pisze:
(...)dzieki temu watkowi chce sprawdzic czy nie lepszym pomyslem jest podforum na FF, za czym przemawia wiele argumentow

- odwiedzalnosc
- dostep do wielu grup tematycznych (moze dzieki temu ktos jak zobaczy Mirke to sie przesiadzie z malca prosto w nia bo my userzy 131 - mamy takie fajne bryczki )
- wielowatkowosc
no i przede wszystkim wymiana informacji z duza liczba userow (nawet glupie kupie sprzedam dla 131)

troche sie rozpisalem ale mam nadzieje ze teraz motywy naszych dzialan beda jasniejsze





Zgadzam sie z przedmowca- przejdzmy od slow do czynow. Tzn wydaje mi sie ze dobrym pomyslem byloby zlikwidowanie forum 131 na glownej stronie (gdyz sie nei sprawdzilo) i pzeniesienie tamtych postow tutaj (w szczegolnosci tych o jakiejs zawartosci dotyczacej 131 czyli kupie- sprzedam.
  
 
Witam na nowym forum , wprawdzie maluchowiec ale jak będzie jakis topic o którym będe coś wiedział to chetnie zabiore głos w dyskusji
  
 
witam.
jako stary fiatowiec (FIATY CROMA) chętnie będę tu zaglądał. może będę coś mógł tu powiedzieć. mam dwa te fiaty w tym jeden na N2O.
  
 
Zaraz zaraz z tym zamykaniem to bym poczekał. Co z tego że narazie jest jeszcze mało rzeczy jak to mówią nie od razu Kraków zbudowano i jeszcze może sie rozwinąć przecież jest dopiero do tygodnio to co wy chcecie. Jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić by sie rozrosło to pisać na nim i mowić o nim jak naj większej liczbie ludzi Ja osobiście dałem linki tam gdzie sie dało i do forum i do stronki i do wszystkich których znam. Reasumując forum testowego nie zamykamy tylko czekamy i rozgłaszamy o nim i o stronce wszystkim których to interesuje
POZDRO
  
 
Insekt... cy to boskie 131 w twoim profilu to twoje autko??... sorry za OT ale autko sliczne....
  
 
Heh chciałbym ale jak ty chcesz może być twoje wejdź na Mobile tam w pisz fiat 131 i powinno ci wyskoczyć to autko za jedyne 5000 euro
  
 
chyba juz sprzedane >>>
  
 
Szanowni Klubowicze !
Zgłaszam prywatny postulat , żeby spróbować dogadać się pomiędzy kilkoma klubami o podobnym profilu i odkładając na bok ambicje spróbować stworzyć wspólny klub o roboczej nazwie np. "Klub Włoskich Fiatów"
Obserwuję z niepokojem ruch na forum klubów Ritmo i Regaty ; Fiata 131 ; Fiatów 127 i 128 ( wszystkie obecne na Motonews.pl ) , Stronę Fiata Ritmo ( Republika.pl ) i muszę powiedzieć , że dzieje się tam niewiele . A przecież poza wspólnym producentem auta te są spokrewnione za sobą silnikowo , mają wspólne elementy hamulców czy zawieszenia , czy wreszcie podobne rozwiązania techniczne .
Uważam , że bez takiej konsolidacji WSZYSTKIE KLUBY i tak w krótkim czasie zanikną !
  
 
Cytat:
2004-11-03 12:55:52, schab pisze:
Szanowni Klubowicze ! Zgłaszam prywatny postulat , żeby spróbować dogadać się pomiędzy kilkoma klubami o podobnym profilu i odkładając na bok ambicje spróbować stworzyć wspólny klub o roboczej nazwie np. "Klub Włoskich Fiatów" Obserwuję z niepokojem ruch na forum klubów Ritmo i Regaty ; Fiata 131 ; Fiatów 127 i 128 ( wszystkie obecne na Motonews.pl ) , Stronę Fiata Ritmo ( Republika.pl ) i muszę powiedzieć , że dzieje się tam niewiele . A przecież poza wspólnym producentem auta te są spokrewnione za sobą silnikowo , mają wspólne elementy hamulców czy zawieszenia , czy wreszcie podobne rozwiązania techniczne . Uważam , że bez takiej konsolidacji WSZYSTKIE KLUBY i tak w krótkim czasie zanikną !


Ja jestem jak najbardziej za tylko teraz trzeba namowic inne osoby i moderatorow aby ewentualnie skompilowac wszystkie chetne fora.Pozdrawiam
  
 
skoro na poszczegolnych forach dzieje sie twoim zdaniem "niewiele" to czy samo polaczenie kilku klubow ma niby zwiekszyc ruch?? czy chodzi tu wogole o ruch na forum?? myslisz ze wlasciciel ritmo bedzie mial cos wiecej do powiedzenia wlascicielowi 131 o jego specyficznej awarii w 131 niz inny user 131 ki?/{to tylko przyklad}.... prawie wszystko juz napisano... poza tym przeciez ludzie "wedruja" czesto po innych forach klubowych i niejednokrotnie udzielaja cennych porad dotyczacych zupelnie nie ich dziedziny, pomysl na tworzenie takiego konglomeratu zamiast poszczegolnych klubow jest nietrafiony zupelnie.... co innego integracja klubow polegajaca na wspolnych zlotach... ooo to jest ok pomysl mysle ze "klub wloskich fiatow" to moze byc nazwa dla jakiejs imprezy cyklicznej zorganizowanej pomiedzy klubami ..... a nie kolejny klub w ktorym sie "dzieje" ktory spelnia czyjes aspiracje ktory nie zrzesza "gowniarzerii zadajacej glupie pytania" itp....