Gdzie kupić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Słuchajcie, a co myślicie na temat ASO w Radości na Patriotów?
Nie wiem gdzie zamówić moją Toykę, w Radości czy u Cygana?
Cygan zaproponował mi cały alarm i dywaniki a uczciwa Pani w Radości powiedziała mi, że to nie fair i salony mają przykaz z centrali, że mogą dać gratiski tylko na 2% ceny samochodu i proponuje mi alarm za 300 zeta i dywaniki.
Co wybrać uczciwą Radość czy cwaniaka Cygana???

  
 
wybrać to co dla Ciebie lepsze, a niech się pozabijają nawet co Cie to obchodzi
  
 
Na jakim Ty świecie żyjesz???? Nie bądź naiwny !!!

Samochód kupuje się tam gdzie zostaniesz najlepiej obsłużony - czyli tam gdzie jest najtaniej za ten sam produkt, albo gdzie dostaniesz najwięcej ekstrasów w tej samej cenie.

Toyota Radość może być najuczciwsze na świecie, ale to są Twoje pieniądze - idziesz do nich, walczysz o wszystko jak lew, kupujesz autko i ... możesz więcej do nich nigdy nie wracać. Pózniej jesteś jużna innym poziomie potrzeb - najlepszy i najtańszy serwis

Jedyne co Cię łączy z dilerem po kupnie samochodu, to ich naklejka na szybie, którą można szybko zdjąć oraz podkładka pod rejestracją , którą natychmiast zmienisz na oficjalną podkładkę Toyota Klub Polska

Decyzja należy do Ciebie.
  
 
W tym wypadku to Radość wychodzi na cwaniaka, bo twierdzą, że nie można więcej gratisków, a jak widać u Cygana MOŻNA. Z resztą nie tylko u Cygana, popatrz na nas z Jackalem, czyli Auto Podlasie Siedlce.