Fotki bryczek klubowych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zapraszam do zamieszczania fotek tutaj lub na myAbarth

http://www.myabarth.com/categories.php?cat_id=70

co sam rozpoczynam ...
oto fotki ktore w calosci mozna obejrzec na myabarth















  
 
hmm widac pomysl sie nie spodobal ..
  
 
Do klubu chce się zapisać nowy użytkownik jednak nie mogł się zarejestorwać na stronie 131 (?!) i napisał do mnie. Zaprosiłem go na forum, może wkrótce się pojawi. Oto jego samochód.
  
 
no prosze pierwszy raz widze zeby borbety 15 cali pasowaly do klasyka!! no moze nie jest to pierwsza wersja 131 ale tez juz klasyk!! piekne auto..... gratuluje wlascicielowi...
  
 
Cytat:
2004-02-04 17:14:40, Koniu pisze:
Do klubu chce się zapisać nowy użytkownik jednak nie mogł się zarejestorwać na stronie 131 (?!) i napisał do mnie. Zaprosiłem go na forum, może wkrótce się pojawi.



glowne problemy z rejestracja uzytkownikow polegaja na braku znajomosci jezyka angielskiego

wiec w razie jakby nasz nowy user to czytal - zasada jest prosta

1. rejestrujesz sie na myAbarth - podajac prawidlowy mail
2. odbierasz poczte i klikasz na przeslany link
3. logujesz sie na myAbarth

tyle ...

pozdrowka
  
 
Nie chodzi o rejestrowanie się na MyAbarth tylko na 131.pl przynajmniej tak to napisał w mailu.
pozdrawiam
  
 
Cześć
To ja czyli ten który nie mógł się zarejstrować .
W końcu dostałem się do forum i mogę sprostować sprawę. Byłem już kiedyś zarejstrowany na tym forum ale nie pamiętam jakiego logina użyłem itp. itd.
Ten fiat 131 na dużym zdięciu ma alufelgi 16 calowe a nie jak pisał bart128 15 calowe. Narazie stoi w garażu ale niedługo po wymianie wahaczy i odrestaurowaniu kół (motylków) wyjadę swoim włoskim ogierem hłe hłe. Narazie to wszystko. Mam nadzieję że współpraca między nami będzie conajmniej owocna. Niedługo dalsza porcja zdjęć.
  
 
Cytat:
2004-02-07 00:19:48, lachu24 pisze:
Cześć
To ja czyli ten który nie mógł się zarejstrować .



Czesc My zdaje sie mielismy juz okazdje poznac sie osobiscie Przydalo sie szklo?

Pozdrawiam i witam w klubie

Btw: wczoraj nareszcie zrobilem porzdanie wydech u siebie i zamniast pierdziec- mruczy. Muzyka
  
 
Cześć kosa 131
spotkaliśmy się , ale to nie był chyba ostatni raz bo potrzebuję drążek który łączy most z karoserią (ten najdłuższy o ile się nie mylę jest to drążek pharda ), a szkło jeszcze nie zamontowane bo trochę ciężko wchodzi na reflektor i oddałem go do zrobienia mechanikowi, niech myśli jak to zrobić hłe hłe. Jak nie wejdzie to kupię prawdopodobnie cały reflektor. Jeżeli masz taki drążek to daj znać.
pzdr. lachu
  
 
Cytat:
2004-02-07 11:17:04, lachu24 pisze:
Cześć kosa 131
spotkaliśmy się , ale to nie był chyba ostatni raz bo potrzebuję drążek który łączy most z karoserią (ten najdłuższy o ile się nie mylę jest to drążek pharda ), a szkło jeszcze nie zamontowane bo trochę ciężko wchodzi na reflektor i oddałem go do zrobienia mechanikowi, niech myśli jak to zrobić hłe hłe. Jak nie wejdzie to kupię prawdopodobnie cały reflektor. Jeżeli masz taki drążek to daj znać.
pzdr. lachu



jasne ze mam drazek Jak znow bedziesz w okolicy szczecina to daj znac, akos sie umowimy.
  
 
Witam nowego mirafiorkowca i pozdrawiam. Naprawde piekne autko. Zapraszam na forum klubowe Forum
  
 
Cytat:
2004-02-07 18:53:23, Insekt pisze:
Witam nowego mirafiorkowca i pozdrawiam. Naprawde piekne autko. Zapraszam na forum klubowe Forum



Insekt: jak Lachu trafil tutaj to niech tutaj pisze. uwazam ze nei ma sensu robic ludziom wody z mozgu i promowac na raz dwa fora o tej samej tematyce z tymi samymi uzytkownikami. Tamto moim zdaniem sie nie sprawdzilo (z reszta ilosc postow i ich tresc mowia same za siebie).
  
 
kolejne fotki









[ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2004-02-14 14:34:30 ]
  
 
Piękna fura ,mam nadzieje że uda mi sie moja do takiego stanu doprowadzic , mam proźbę czy możecie mi pomóc , chciałbym pochwalic się swoimi zdjęciami , i umieścić miniature przy urzytkowniku tylko nie wiem jak to zrobić dzięki o pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-02-14 17:07:19, karrol pisze:
Piękna fura ,mam nadzieje że uda mi sie moja do takiego stanu doprowadzic , mam proźbę czy możecie mi pomóc , chciałbym pochwalic się swoimi zdjęciami , i umieścić miniature przy urzytkowniku tylko nie wiem jak to zrobić dzięki o pozdrawiam



wchodzisz do swojego profilu później naciskasz zmień a następnie w opcjach masz coś takiego:
"zdjęcia Twojego auta (opcja)
(przesłane zdjęcia - .gif lub .jpg - przekonwertowane zostaną proporcjonalnie do dwóch maksymalnych rozmiarów: jako miniaturka w celu podglądu - 85x64 piksele oraz właściwe zdjęcie o wielkości 400x300 pikseli; optymalnym przesyłanym formatem może zatem być format 640x480, 800x600 czy 1024x768 pikseli przy czym wielkość nie może przekroczyć 100 kb na 1 zdjęcie)"
i tam dodajesz zdjęcia z dysku..one automatycznie się pomniejszą do odp. rozmiaru...
pozdrawiam


  
 
Oto moja kochana bryczka już niedługo zeskanuje fotki mojej byłej (panoramy) Pozdrawiam
  
 
Oto moja kochana bryczka już niedługo zeskanuje fotki mojej byłej (panoramy) Pozdrawiam