Zlot na torze kartingowym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jest możliwość zrobienia zlotu na torze kartingowym w Suwałkach. Jeśli są chętni na taką imprezę - dajcie znać. (długość toru coś ok 2.5 km 1 okrążenie, tor asfaltowy). Mam kontakt z dyrektorem szkoły, która jest właścicelem obiektu. Info na stronie link1 lub link2
  
 
Jak szeroki jest ten tor ?
Ile kosztuje hotel w suwalkach (nie pojade tam na kilka godzin)
Ja bardzo chetnie...
  
 
Jak jesteście zainteresowani to można także zorganizować zlot na torze w kielcach - najprawdopodobniej mógłbym załatwić wynajęcie tego toru.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to wspomniany przezemnie tor można zobaczyć na stronie automobilklubu kieleckiego, dwa razy był organizowany zlot amerykańskich samochodów, we wrześniu był tam także zlot klubowy vw corrado i sirocco - na którym byłem i wydaje mi się że był udany. Jeśli będzie odzew to jestem gotowy wszystkiego się dowiedzieć.

Wiktor
  
 
na karty zawsze
piszcie mnie
  
 
Tor jest już załatwiony - czekam na większy odzew Panowie. Aktualnie negocjuję kasę i termin.
  
 
Ponieważ nie ma odzewu, impreza jest "zawieszona". Jeśli chcecie - podajcie termin - wrócimy do tematu. Właściciel obiektu pójdzie nam na rękę, z tym ze planuje remont toru więc tor będzie na czas remontu nieczynny.