Czy będą pasować 235X45X17 BORBET

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć OMESIARZE!!! mam pytanko!!1 czy kółeczka 235X45X17 beda pasowały do mojego CARAVANKA( rozstaw śrób jest OK 5X112mm) Tylko czy nie będa gdzies trzeć!! Nie chciałbym kupować w ciemno!!
Prosze o wasze opinie!!!

Narka!
  
 
Z danych zawartych w katalogu D&W takie kółeczka będą pasowały Pozdr.
  
 
Kurde! to jak jest z tym rozstawem śrub w Omedze? jest inny w A i B ??? u mnie są 5x110mm !!! ja planuję zakupić 16" wyskokość 55 i szerokość 205 -myślę żę to jest optymalne rozwiązanie jak na silniczek 2.0i ... mój sąsiad miał dokładnie takich rozmiarów w Omedze C i chyba nic mu nie tarło ... jeździł na nich aż mu auta nie skroili ( tepić złodzieji !!!
  
 
Siemka
Ja swoją obułem w 205 profil 60 na 15" zbiornik paliwa cały buteleczka z gazem (80 literków) cała trzy osoby na tylnej kanapie i nic nietrze nieskrobie ani niewydaje dziwnych odgłosów przy nienajleprzych amorkach niestety.
POZDR
  
 
No to ja dalej uparcie (temat pojawia się i znika bez rozstrzygnięcia) - kto twierdzi że rozstaw do Omegi to 5*112???
Przecież to rozstaw podlejszych gatunkow jak passat itp.!!!
  
 
Panowie szlachta.... mam przed sobą katalog felg do Opla Omegi A, Senatora B, Vectra A (4x4 turbo oraz V6), Calibry (V6 oraz turbo 4x4) i....

specyfikacja felgi jest następująca:

rozmiar 15 cali
ET 37
rozstaw śrub 5x110

Jak ktoś nie wierzy to niech obejrzy sobie felgi, na których jeździ Res (moje byłe )

Pozdr.
  
 
Yeah. Moje górą. Tak też twierdziłem od początku.
Swoją drogą to wstyd żeby na stronie OKP podawać błędne informacje.
  
 
nie wiem wprawdzie czy beda pasowaly 17'' ale ja mam zalozone 205x55x16 firmy Borbet i nie ma problemu. Co do zozstawu srob to faktycznie jest to 112 mm a nie 110. Tez mialem takie dane , ktore mowily o 110 ale okazalo sie to nieprawdą.
  
 
KTO WRESZCIE POWIE NA 100% JAKI JEST ROZSTAW ŚRUB W OMEDZE????
Ja już całkiem zgłupiałem i nie jestem pewien nawet numeru swojego buta .
Zmierzyłbym to ale nie mam odpowiednich wałków.
  
 
Opel OMEGA A i B ma rozstaw srub 5 x 110 mm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
panowie mam OME A i mam felgi z takim rozstawem!!!!dzis bylem z kumplem OMA B kupowalismy felgi i kupilismy rozstaw 5 x 110-i pasuja!!!!!!! mozna zalozyc z 5 x 112 ale trzeba kupic sruby plywajace.



pozdr
  
 
czesc

sprawa wyglada obiektywnie biorac tak
1956515 ma srednice 63.45cm i szerokosc 19,5cm
2354517 64,33 23.5

tak wiec wg mnie wchodza (oczywiscie pamietaj o offsecie - odsadzeniu od osi kola - jesli bedzie ten sam to poiwnny byc ok)
miejsca jest zawsze tyle ze wejdzei typowa opona z lancuchem zimowym - wiec sa 2- 3 cm zapasu - tu typowa jest 195 albo 205 i ta poiwnna wchodzic z tym zapasem a wiec i 235 ( bez lancucha wejsc musi )

ale!!!! pamietaj ze wazny jest nacisk jednostkowy i najprawdopodobniej te kola beda do twojego auta gorsze jesli chodzi o parametry jazdy (pomijam cene opon)

pozdrawiam peso
  
 
powiem krótko !! ale dobitnie Młody i Prowo mają rację 110 i basta.! 112-kę możesz sobie Toxic założyć na szyję.(bez urazy)

  
 
Hłe, hłe...Na szyję i co dalej?
  
 
Cześć Prowo! jak znam twoją wyobrażnię to resztę sobie dopowiesz.
P.S.
jak tam kacyk po zlocie?
  
 
Kacyk w przewadze moralny, aczkolwiek rankiem musiałem otwierać drzwi na całą szerokość (ach jakie to szczęście mieć duże auto) żeby głowa się zmieściła.
A poza tym tak trzy-MAĆ.
  
 
cześć Prowo! moralniaka odrobisz na IV zlocie LOB.

P.S. co do wątku 112-ek to mam nadzieję że resztę sobie dopowiedziałeś.
  
 
totr: co do PS. to czyżbyś miał na myśli chlup?
A co do wątku o oponach - do B w wg książeczki Opla mogą być wsadzone 225 na 16", profil o ile pamiętam 55.
235 też wejdą ale najważniejsze jest ET!
Pzdr.

Don Fernando ma wielkie stada.
Po uśmiechu go poznacie.

PSPS.
Dzisiaj widziałem B na 235/45/17 - felgi Irmschera - czyli wchodzi.

[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2002-11-22 13:19:42 ]
  
 
owszem wchodzi ale nie z rozstawem śrub 112.
P.S.
powtarzam jeszcze raz do opla rozstaw śrub to 110. i basta!
  
 
POTWIERDZAM 5x110 na 200%. Niedawno kupowałem fele i jest na nich wytłoczone jak WÓŁ.

PS. Ale nie wiem czy 112 na SIŁE by nie wlazły .

pozdro
3
  
 
Na siłę to nie wiem, ale jak twierdzi "totr" na SZYJĘ wchodzą.